Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Hola,

 

woohoo, tole je pa bla taprava dirka, ne pomnim kdaj sem nazadnje tako užival v gledanju MotoGPja :OK: užitek tudi Moto2 in še posebej Moto3,  tko da je bil tale deževni dan zelo zabaven :D

 

PS se pa ne bi čudil če se je JLo danes odločil da kariero nadaljuje pri Hondi :P

 

PPS pa Aoyama po zadnjem mimo Piščanca v ciljno... si z lahkoto predstavljam kako se mu je smejalo ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki ti pa maš okus... ko je bla kaka dirka dobra ti je bila dolgočasna... ta ki je bla pa z izjemo uvodnih dveh krogov bedna si pa užival? :D a uživaš v vlakcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nora dirka in bravo za Marquueza :OK:, ki je res razred zase, JL-a ma pa po moje itak za n.... :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A.Iannone bi moral zamenjat sedež s Cal-om. Iz tega fanta še bo nekaj.

Škoda za Rossija, če se ne bi zapletel z Bradlom, bi tut liziko prehitel.

Marquez se pa itak dela norca iz vseh. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A.Iannone bi moral zamenjat sedež s Cal-om. Iz tega fanta še bo nekaj.

Škoda za Rossija, če se ne bi zapletel z Bradlom, bi tut liziko prehitel.

Marquez se pa itak dela norca iz vseh. :notworthy:

 

A.Iannone bi moral zamenjat sedež s Cal-om. Iz tega fanta še bo nekaj.

Škoda za Rossija, če se ne bi zapletel z Bradlom, bi tut liziko prehitel.

Marquez se pa itak dela norca iz vseh. :notworthy:

bo naslednja dirka boljša..sicer pa za sebe je že zadosti naredil..9xsvetovni prvak..če ga bo kdo dobil vsaka mu čast!!..drugač pa še zna in zmore dosti pokazat..tak da..pa še sezona se je komaj začela...še bo veliko veliko ackije :P!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Rossi ga je srackal danes, MM pa hattrick! :notworthy: Prov lepo je ponizal Lorenza....ko kaca misko. :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

mislim da JLota bolj kot MM (ki itak nažge vse :Pboli da ga je pohodil tudi Mali Pedro... ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je že lotilo...  :D

BmRnUAvCAAE7OEC.jpg

1398616398_extras_noticia_foton_7_3.jpg

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse skup ze podobno formuli. Honda pa pol nekje zadi yamaha isto kot mercedez in zadi nekje ostala raja. Ze na oko je honda lepo hitrejsa od yamahe, vse lepo in prav samo za dirke porazno dobene zanimivosti ce vsi vemo ze od 5 kroga kdo bo zmagal pac malo taktike da na koncu sploh je kaj za povedat na konferenci. Najbol dolgocasna dirka do zdaj z izjemo prvih par krogov. Upam da se bo naeu dirkah kaj obrnilo ampak dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto GP dirke bi mogle biti takšne kot je bila dirka Moto3 včeraj.... Pravi užitek od začetka do konca sama borba do zadnjega ovinka... :notworthy:  ŽIV UŽITEK  :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Rossi je za enega izmed nemških medijev izjavil,da je sicer imel potencial za stopničke,vendar pa je storil napako,ko se je boril s tremi mladeniči :klicaj: . AAAAmpak,največ,kot je povedal,je izgubil z Bradlom,ker je ta prepozno zaviral,izgubil 2 sek in glej ga zlomka,bilo je preveč,ker je za Horhetom vseeno zaostajal 1.7sek....

Ko tko malo tuhtam,daj no Rossi,ti je treba to govorit sploh,ma saj nismo neumni in vidimo,pa tudi prej smo videli tvoje dirke....pa Bradl je zlo občutljiva roba za "nemško tržišče"...

Sicer pa vseeno zanimiva dirka,vendar bolj v ozadju(zakulisju!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tukaj narobe povedal? le da je mogoče še sam malce pripomogel k tisti napaki zaradi bradla, ker je ostal na njegovi zunanji strani... če bi ga "spustil" naprej na zaviranju, bi ga lahko na izhodu iz ovinka prehitel po notranji strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vse res kaj je povedal Rossi, a če bi ostal pri mladcih bi bilo čisto ok. Zdaj pa je poudarek dal na Bradla in ga bodo "verniki" raztrgali in vlačli po zobah. Kar se že dogaja po tujih forumih. A dejansko se je Bradl pač malo zabremzal, tako kot se je krog pred tem tudi Rossi. 

 

p.s. pa za Valeta navijam že iz Rossifumi časov :) 

Popravljeno . Popravil IBA
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tukaj narobe povedal? le da je mogoče še sam malce pripomogel k tisti napaki zaradi bradla, ker je ostal na njegovi zunanji strani... če bi ga "spustil" naprej na zaviranju, bi ga lahko na izhodu iz ovinka prehitel po notranji strani...

In kako si predstavljaš, da na zaviranju nekoga 'spustiš' mimo? Kaj misliš, da je imel Rossi tam še 50% rezerve in bi lahko pač še bolj zaviral?

 

Govoriš, kot da nisi še nikoli kake dirke vozil. :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato sem dal pa v narekovaje... če ni mogel močneje zavirat, v trenutnu, ko je bilo jasno, da gre bradl mimo, potem je tudi sam bremzal prepozno... če samo ni hotel popustiti in pustiti bradla, da šibne mimo in naravnost, potem je napravil taktično napako...

 

lahko da se na teh vaških dirkah zavira v skrajni točki in potem na polno neglede na situacijo... pa maš v tem primeru mogoče prav....

ampak teli fantje pri zaviranju gledajo tudi na to, kje se bodo v danem trenutku nahajali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato sem dal pa v narekovaje... če ni mogel močneje zavirat, v trenutnu, ko je bilo jasno, da gre bradl mimo, potem je tudi sam bremzal prepozno... če samo ni hotel popustiti in pustiti bradla, da šibne mimo in naravnost, potem je napravil taktično napako...

 

lahko da se na teh vaških dirkah zavira v skrajni točki in potem na polno neglede na situacijo... pa maš v tem primeru mogoče prav....

ampak teli fantje pri zaviranju gledajo tudi na to, kje se bodo v danem trenutku nahajali...

Če že kje, se na MotoGP zavira na skrajnih točkah in maksimalno, mi 'vaški pubeci' pa zaviramo 50% prehitro in 50% prešvoh - in še to samo, ko nam res dobro rata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kenny ob tem ko zavira, zmeče dol prestave, lahko še predvidi kdaj bo človeka odneslo ven izven linije čeprov se mu nekdo približuje z enako hitrostjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci, okej nisi razumel mojega posta... maximalno glede na svoje zmožnosti...

v gp se zavira tako, da ostaneš na pravi liniji, da nasprotniku zapreš njegovo linijo v ovinku in mu s tem vzameš možnost napada v naslednjem ovinku, če je taka kombinacija...

 

moto g_p, ja itak... a še neveš a kva? ;) obvladam ;)

če sm pa mal resn... tile majstri majo to v podzavesti..

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: rossi je fightal, streljal ven in se bunkal v guzvi, Lorenzo pa je vozil v cistem in na polno. Koncala sta relativno blizu, en za drugim. Zdi se mi da sta oba gnala M1 do njenih limitov, hitreje pac ne gre.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: rossi je fightal, streljal ven in se bunkal v guzvi, Lorenzo pa je vozil v cistem in na polno. Koncala sta relativno blizu, en za drugim. Zdi se mi da sta oba gnala M1 do njenih limitov, hitreje pac ne gre.

Hola mojster,

 

je res... če primerjam njune čase po krogih, je bil JLo hitrejši (prvih) 13 krogov, Vale pa 12 (zadnjih) krogov... če ne bi bilo tistega onegavljenja z Bradlom, bi najbrž videli še en fajt pred ciljno črto ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

 

je res... če primerjam njune čase po krogih, je bil JLo hitrejši (prvih) 13 krogov, Vale pa 12 (zadnjih) krogov... če ne bi bilo tistega onegavljenja z Bradlom, bi najbrž videli še en fajt pred ciljno črto ;)

če bi imela baba jajca, ne bi bila baba :glare:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem slišal, da HONDA želi drugo leto Lorenza v svojih vrstah? V zameno za Pedrosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!