Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Ja za Lorenza pa si nisem mislil,da se bo tako končalo na 4 mestu  :dry:  Rossi pa Dani za las na koncu..ampak je Rossi imel več že od začetka..

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boring...... moto2 skor zaspal...  gp pa tut ni velik manjkal... svaka čast Valetu..... Lorenzo zaspal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JLo, se je cist zlomu ocitno...al kje je problem....bojo stajerci razlozil. :grim Rossi pa tud prilike ni dal Pedrosi. :evilgrin: Tmal pa... :alien1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bom začel verjeti, da MM lahko res vse dirke zmaga... :worship:

Rossi car, Dovi se je pa tudi pošteno boril.

Upam, da bo čez 14dni deževalo, da malo popestri dogajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavn, da vsi fotra/penzionerja nazgejo. :lol1: :lol1:

 

Glavn, da vsi fotra/penzionerja nazgejo. :lol1: :lol1:

pa tebe poleg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je tudi Honda v tem trenutku malo močnejša od Yamahe in če tako ostane še nekaj dirk, potem ne bo zanimivo spremljat, razen, če se bo Marquez malo igral in del dirke prepuščal vodstvo drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je vedno tko.. ko nekdo zmaguje vsi mislijo, da je tisti motor boljši od ostalih... glede na to, kako lorenzo vozi in da je drugi voznik fosil realnega stanja yamahe sploh vidimo ne... pedrosa se pa tud neki zejbava namest da bi konkretno odvozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nisem spremlu dirke, ker sem svojo žvat pral :D, ampak sem pa z izzidom na vrhu zelo zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ma tisti penzioner te še vedno naščije kot večino v najmočnejšem razredu. Ni še zrel za odpis, tko da ni treba tko čez njega govorit. 

Rossi beast :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Burgess poreče?

Marquez ma očitno 0,5 sec prednosti. To je to. Lawson, Rainey, Doohan, Rossi, Marquez. Vladarji svojega časa.

On je dost realen do vsega skupaj vključno do sebe in mislm, da mirno gleda iz naslonjača in počas dojema, da mogoč je Rossi res to rabu in, da je res mogu on pred Rossijem jet par let prej v pokoj..

 

Pozabu si še najmanj Agostinija, Robertsa pa Spencerja ;)

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgleda,da z novim okvirjom in izbiro trdote gum,se je Rossiju na koncu le obrestovalo...

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pozabu si še najmanj Agostinija, Robertsa pa Spencerja ;)

 

 

Nism jih pozabu, enostavno nikoli si nism dal časa in gledal kakih starejših sezon. Omenjenje sm lahko gledal na taljanskih TV.

 

Če sm koga spustil, je to Stoner. 27 je bil car 800ccm dirkalnikov. Škoda, da je spizdil predn se je stepel z novo generacijo.

 

 

Kar se trenutne slike tiče, jaz ne vem, če je Honda tako silno premočna. Premočn je Marquez. Brez njega bi ble zmage 2/2. In za Yamaho bi jih pobral ta star. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossiju itak tale Jerez zelo ustreza,pa še nastavitve je najdu...Drgač pa je moje skromo mnenje,da z leti ni postal slabši voznik,kot je bil v svojih zmagovitih

časih,le da je konkurenca s svojim tehnično dovršenim stilom,zmožnostjo prilagajanja....(Markez,Stoner...) res močna...kaj takega,razen izrazite motiviranosti(dobljeni dvoboji) zaradi zaupanja v

odlično po meri pripravljen motor,Rossi pač ni pokazal. Čeprav,takrat bla druga šola in vseeno kapo dol. Hočem rečt samo,da nima več zmagovalnega stila vožnje in pika.

Še vedno ga je lepo gledat v svoji borbenosti,malo manj pa poslušat in brat komentarje novinarjev in forumašev;velike zvezde pač ne usahnejo naenkrat..hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavna zvezda karavane moto GP je Keržišnik. Vsako dirko je bolj napeto med njim in Skubicem. Za naslednjo pričakujem, da se bosta kar stepla. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta prvaka kar oba v komentiranju...dirke pa po moje glede na slisano iz njunih ust med prenosem dirke sploh ne spremljata/gledata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kako je Keržišnik preimenoval Aegerterja v Eigerterja in Sama Lowesa v Löwsa, bi bil že čas, da sebe preimenuje iz Gabra v Bukev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: ne vem zakaj bi VR šel v penzion, saj se vozi med prvimi. Ali ne znam brati med vrsticami? Bi ga lahko kdo nadomestil? Sej so vsi že imeli možnosti biti na vrhu, pa kot jst to opažam vsi drsijo nazaj, samo VR gre naprej, pa tud če zdrsne nazaj, se bo spet trudu prit nazaj med prve.

 

2013 - VR pristal na 4. mestu

 

2012 - VR pristal na 6. mestu

 

2011 - VR pristal na 7. mestu

 

2010 - VR pristal na 3. mestu

 

2009 - VR pristal na 1. mestu

 

2008 - VR pristal na 1. mestu

.

.

.

Sej ne bi začel z imeni, sam vseen se mi dozdeva, da ne kateri ki so dajali upe, so še ne kompromisno notri v karavani, pa jih nihče ne bi dal ven iz klase GP, samo zaradi starosti.

Junc - 21-28 let - mora bit notri, pa tud če se že par let zapored trudi, pa nič ne pokaže oz. ne upraviči obstoj v klasi GP, pa naj ostane notri.

VR - ata - starudija - pojdi ven. WTF :klicaj:

 

Ja, itak je to samo "HO".

 

:smoke:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje kaj bi A. Espargaro pokazal na boljšem motociklu. Drugi pa ga res ne morjo zaenkrat nadomestit. Rossi je faca in dober voznik, čeprav nisem neki fan. Haters gonna hate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si bo Marquez prenesu večinsko populacijo navijačev iz tabora Rossi, potem bo Rossi šou iz karavane, do takt pa je on rdeča nit celotnega cirkusa. Zaenkrat jih je še premalo in ga tud dorna ne bo spustila, kakšen kolaps navijačev in gledalcev bi to bil, če bi Rossi odšel naslednjo sezono? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!