Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Hahahaha ... ta pravi forum si to izbral!

 

Glede na izjave nekaterih bi rekel, da delajo pri nekaterem od moštev, ker so tako hudoooo brihtni. Mogoče ti kdo od njih zrihta kaj.

opažam x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa tole zdi res pretiravanje...

 

Roko na srce, kaj je objektivno dosegel v karieri - 2 sezoni na tovarniški Hondi:

0 naslovov

0 zmag

par stopničk

 

Pustimo zdaj, kaj bi lahko bilo.... mislim, da je bila ta odločitev nič kaj racionalna, ampak izključno emocionalna/lobistična, in povsem razvrednoti pomen takšnih inštitucij.

Je pa zato biu zelo dober v 250ccm.

In je biu zelo uredu fantina vedno nasmejan ni se sekirau za nic in vedno vozil na polno. Nikoli se ni predal in je z tisto poltovarniško hondo vedno bil nekje blizu prvim.

Se strinjam da ni dosegel zmage ali pa naslova prvaka ampak nas je žal prehitro zapustil da bi se dokazau v moto gp. Vrjemi da če bi dobil tovarniško hondo bi vrjetno tudi zmagal. Veliko ljudi je navijalo zanj in še vedno ko se spomnimo na njega ma marsikdo solzne oči.

Če vprašaš mene je bil lepa ikona in se ga bodo vedno vsi spominjali v lepi luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bil svetovni prvak samo ne v gp razredu :)

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa tole zdi res pretiravanje...

 

Roko na srce, kaj je objektivno dosegel v karieri - 2 sezoni na tovarniški Hondi:

0 naslovov

0 zmag

par stopničk

 

Pustimo zdaj, kaj bi lahko bilo.... mislim, da je bila ta odločitev nič kaj racionalna, ampak izključno emocionalna/lobistična, in povsem razvrednoti pomen takšnih inštitucij.

 

No so ti že odgovorili pred mano,nekako tako bi ti odgovoril tudi jast... Tisto številko 58 jo bomo gledali po motorjih,čeladah,majčkah....za vedno!  To pove kaj je pustiu Marco za sabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj potem recimo poggiali ni moto legenda? Ker se ni ubil? Bullshit...

 

ne more bit,ker se gre za MOTO GP legendo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta forum je postal takšen, kot naša politika.  :BUA: Sem po nekaj časa spet malo prelistal, pa ni nič pametnega tu gor. Mejte se še  naprej.... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirkanje. SUPER. A me je Lorenzo presenetu? Da in ne. Ni me presenetu s tem da je bil konkurenčen. To sm čakal da se mu poklopi. Ipak je lani zmagal 8 dirk. Presenetu me je s taktiko. Dec je 1/3 dirke mal špartal. Prvih cca 8 krogov je mel Marquez kar opravke. ni pelal tako suvereno. Bi reku de ga je mal metalo tud tam, kjer on ni hotel. Pol  sm bil pa prepričan de je Lorenzotu zmankalo ihte. Pa ne. heh. Dobro sta se užgala. Rossi je spet nek jamral da je prilko za fight zgubil že v kvalifikacijah, ampak men se zdi da mu ne bi nič pomagalo. Verjetno nima več surove brzine za lovit in fightat z 99 in 93 ko ona dva dirkata na polno. Ampak "stric" je suvereno pelal na tretjo štengo. popolnioma neizzvan. Perdose Bradla in Bautiste ni nikjer. Enako ni Smitha, P. Espargaro se še uči, Ducatiji....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo za hudiča je Lorenzo :)

 

 

Who da fuck je Rosi? :eek:

 

Hu d fak sta vidva  :slap:

 

RESPECT ! ! !

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj potem recimo poggiali ni moto legenda? Ker se ni ubil? Bullshit...

 

Kdo!?

 

Najbrž zato...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HD-Dyna: @Maus-a si pozabu: Kdo za hudiča je @Maus :)

 

Se ne upam, lohka pridem na spisek ;-)

 

Maus je kt zvezde... Ne vidiš jih zmeri ampak veš, da so nekje zuni.... okol.... zmeri... ;-)

 

Drgač pa res, respect do teh metkov na raketah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj namen ni bil polemizirati,vendar če primerjam z Italia 1 je kot noč in dan,tudi tam so imeli novinarja Meda ter pilota (sedaj je MAX) vendar nista utrujala ter konstantno spodbijala vsak komentar slednjega to ni različno mnenje...kar se tiče Gabra je bil svoj čas (20 let nazaj) odličen novinar (avto + sport) izredno duhovit ...sedaj pa ni niti senca to kar je bil in ne samo v kg....škoda....Skubica ne poznam tako, da nimam kaj komentirat

 

Pa tega ne smemo počet. Slovenija ni Italija. Nimamo Capirossija Biaggija, Pernata, Florenzana Suppa, Merigallija, Brivia....taljanskega je pol paddocka. Gaber pač ni Meda in ni Cheregini. Je še vedno duhovit in zabaven tekstopisec. IMO delajo zelo soliden spremljevalni program. Živo komentiranje...pač ni njegova močna točka. 

 

BTW, Huewin in Ryder sta me cel vikend prepričevala, da je Ianonne prvi satelitski Ducati v prvi startni vrsti. Pa vsi vemo, de je to že ušpiču Hector Barbera. Prejšno dirko sta rjovela da je odletu Pedrosa, pa je v resnici pomelo Espargaroja...Tud največji se motjo in strlajo kozle. 

 

Kdo!?

 

Najbrž zato...

 

 

Manuel iz San Marina. res ne poznaš? Dec je ušpiču nek kar u 250 ni ratalo nit Sicu, nit Biaggiju nit Rossiju. Nit Pedrosi. Rookie prvak je bil.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sped dobra dirka, tako kot prejšnja, le da se je tu dogajalo na koncu! Dober fight, nimaš kaj in to do konca! Je Marc na tej dirki kar zašvical, hahaha, in prav je tako! Torej BRAVO Marc, vsa čast za vse uspehe do danes, res!!! Bravo tudi Lorenzo, ZELO dostojno se je v tej dirki postavil po robu mlademu Marcu! Bravo tudi stric Rossi, vsa čast za tretje mesto! V bistvu ČE (hahahaha) Marca nebi bilo, bi bil Rossi po točkah PRVI, toliko o penzionistu, HAHAHAHAHA! Je res, da z Marcom koraka ne more držati, ampak ostale pa stari še vedno ŠOLA, kaj se pač menimo! ;)

 

Pa še to, sem zasledil, da se najde v komentarjih kak pacient, ki pravi, da ker je Honda hitra in je Marc samo na ravnini z najhitrejšo Hondo prehitel Lorenza, pa podobne fore..... Aaaaaa, KIRO DIRKO SI PA TI GLEDAL?!?!?  :kva2:  Ker to dirko, ki smo jo gledali ostali, sta se eden drugega jemala na cilnji ravnini in v ovinkih, na vstopih in izhodih!

 

V glavnem, ogromno vas je mnenja, da je Marc samo zaradi Honde hiter. Hmmmm, mene pa samo zanima, koliko od vas se je kdaj s serijsko SS raketo peljalo na kakem dirkališču in dalo res gas?? Ker, če bi kateri od vas to poskusil, potem bi vedeli, da lahko imaš najhitrejši in najboljši motor na celem svetu, ampak če ne znaš tega motorja voziti, in če nimaš ob vsem tehničnem znanju vožje še talenta in OGROMNIH JAJC, ti to ne pomaga popolnoma nič! :)

 

Okoli Supersica pa se mi zdi že malo butasto, da se z smrtjo osebe dela takšno in drugaćno reklamo, samo zaradi zaslužka. Samo marketing je point tega, ker uspehov v motosportu nekih groznih glih ni imel, razen take čupe, da je moral imeti trikrat preveliko čelado, da jo jo sploh gor dobil, da bi zdaj lahko bil on nevem kaka legenda...

 

Aja, pa še to, kje pa je ŠAMPION Pedrosa?!? Upam da razumete sarkastičnost vprašanja... :ras:  :ras:  :ras:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

@mojster duce749: torej "klovn" na 3. mestu je en razred slabši, a to pomeni da so potem Ducatiji 3 razrede slabši od "klovna"?? al več??  ;)

skromen je ...ducatiji  ne hodijo v isti šolo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, super ju je bilo gledat kako sta se borila trdo in fer, škoda da je Valetu malo zmanjkalo. 

 

 

he he he nekateri tu gori ste pa res "princeske"  celo leto se pritožujete da v motogp ni bojev za zmago, zdaj ko ste dobili svojo liziko, pa udrihate po vsem drugem.... a uživat ne znate? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kdo je Rossi,Rosija pa ne poznam :P Eni imate pa res kratke vzigalne vrvice :)

 

enim je vseeno, ker ne navijamo za nobenega v karavani .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadovolen z rezultatom tekme, ampak na konc sm pa še js zobe stisku :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!