Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Super dirka.... in čaka nas še več takih. Saj nihče ni več obremenjen s prvenstvom in se vsem gre za zmago. Rossi pa je grizel in grizel, kot v starih časih. Tudi Pedrosa bi lahko bil večkrat tako razpoložen. Naredili so super napeto dirko od štarta do cilja ..... noro !  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si stvarno BOLAN, hahahahahaha! Tako napetih BOJEV na pisti, ki jih zadnje dirke lahko gledaš v MotoGP, že ni bilo VRSTO let, pa ti je MotoGP brezvezen! Nam navijačem Marqueza je seveda slajši, ker naš favorit zmaga ja, in valjda da zate, ki ne navijaš zanj dirka ni tako sladka. Ampak, če je zdaj, ko se 4 resno TEPEJO za prvo mesto na skoraj vsaki dirki to BREZVEZE, mislim da je zadnji čas, da začneš gledat svetovno prvenstvo v ŠAHU, torej ChessGP! :kva2:  :slap:

Še enkrat prečitaj pa boš mogoče razumel o čem sem pisal. Govoril sem o prvenstvu.... ne pa o posamezni dirki. Šah pa kar sam špilaj.... haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat prečitaj pa boš mogoče razumel o čem sem pisal. Govoril sem o prvenstvu.... ne pa o posamezni dirki. Šah pa kar sam špilaj.... haha

Brez skrbi, sem zelo dobro razumel kaj si napisal in dobro tudi vem kaj tebe moti. Ampak ker pač tvoj favorit Pedrosa ne zmaguje, zaradi tega MotoGP ni brezvezen, kakorkoli obrneš. Če pa zate to prvenstvo je brezvezno, pa je samo šah še zate lahko bolj razburljiv, KSPM... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda, usi letijo, usi hitri k pes, Pedrosa je celo pocelil roko in fighta celo dirko...rezultat pa zmer isti.....Marquez ma že tako prednost, da ga očitno ne briga če pade. In prav hudo mi je za Yamaho, de ne more potegnt še 2 kW z motorja...A je kdo vidu, kam je med dirko zginu Bautista?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesda, usi letijo, usi hitri k pes, Pedrosa je celo pocelil roko in fighta celo dirko...rezultat pa zmer isti.....Marquez ma že tako prednost, da ga očitno ne briga če pade. In prav hudo mi je za Yamaho, de ne more potegnt še 2 kW z motorja...A je kdo vidu, kam je med dirko zginu Bautista?

 

Res ne normalno je use skp, na kvalifikacijah en postane čas pa si rečeš u mater tole je šlo na fertik zle, pa vidš čez 20 sec en s še bolšim časom :eek: ...Trenutno je res top ratu tud Moto GP, sploh po fajtih k jih gledamo zadne dirke. Tud Bradl je kr zginu na polovici, zgleda je tempo ubijalski in ga folgajo samo 4je čez celo dirko. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo res zanimiu sam kaj je blo pa res z bautisto? Nič niso pokazal. Pa crutchlow je tut mel neke probleme pa nikjer nč ne piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem pogrešal med to dirko,da bi pokazali za kaki trenutek tudi kaj se je dogajalo v odzadju... saj dirkajo vsi ne samo prvi štirje!!! Res da glavno in zanimivo,napeto je vedno v odspredju,ampak vsaj malo bi pokazali dogajanje v odzadju.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo res....kje pa je bautista? :).....v bistvu sploh ni bilo časa kazat druge.... to so redki trenutki MotoGpja uživajmo dokler traja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma vidiš,ma še vedno se ne ve kje je Bautista!  :ninja:  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

o Bautisti sem našel samo tole, na crash.net:

 

13:09
UK Time
It's reported that Bautista has retired. A miserable home GP for the Spaniard.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odštejem supermarqueza, ki ni s tega planeta, je rossi na poti k desetemu naslovu :)

 

ČE.... V bistvu ga NE moreš odštet, ker ON JE ZELO prisoten, tako da žal.. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marqueza lahko odštejemo edino v primeru, da pridejo njegovi in ga prežarčijo domov :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautista je mel problem sz Hondo. Takole pise u izjavi za javnost po dirki.

“After only 3 laps, the bike stopped when I was on the straight and I couldn’t continue the race. We analyzed the data and looks like an electric problem, but we will investigate it in order to understand better what happened. It’s disappointing because after yesterday’s crash I tried my maximum to take part to the race and in the beginning I had a good feeling; it would be possible to fight for a good results, but this kind of things can happen, so now we have to look forward to tomorrow’s test and the next race”.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odštejem supermarqueza, ki ni s tega planeta, je rossi na poti k desetemu naslovu :)

Marquez res raztura letos samo vseen je še 11 dirk do konca in odprtih 250 točk in bognedaj , če marquez pade in posledično izpusti še kakšno naslednjo dirko pa teh 58 pik zaostanka ni tko neulovljivih kokr zgleda in velikokrat v zgodovini motoršporta so se takšne situacije obrnile in je odločal že tut zadnji krog zadnje dirke o naslovu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!