Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

ta antoneli ma očitno luknjo v glavi... prvo dirko je še končal... potem pa sami padci... že 6. zapored... pa že lani ni blo kej dosti  drugače... eni očitno niso za vozit....

 

škoda za mario, ki jo je zbil en pakistanec al kaj je že bil... kolkr sm videl

 

drugač pa spet isti serejo po pisti .--

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marquez povsem razred zase... prva zmaga za hondo letos :)

bastianini bi si že v mugellu zaslužil vsaj podium... no danes mu je lepo uspelo..

ja ajota sem mislil, da bo končno po tolkem času pršu do podiuma, pa je naredil napako mal pred koncem... škoda... je pa na srečo po čudežu ostal na motorju....

miller je nakoncu dobil fenatija za eno mesto :D čist nepričakovano... ampak zelo pomembno za prvenstvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moto2 danes pa ni manjkalo padcev,Rabat pa zmagal pošteno...sem pa vesel za drugo mesto Vinalesa   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka.... :OK:      :notworthy: M.M 7X7  :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti resn? Lih pišem ti, če je bila dirka deklarirana za wet race... Omg...

Če ni wet race se ne menja motorjev... Ampak je prekinjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to je to... Nora dirka in borba... Ne pa Lorenzo, k ne zna borbat in niti probal ni v mugellu... Pedrosa se je dobesedno nalepil na rit marquezu ;-).

Super dirka... Samo škoda mi je, da pedrosi bi ratal... No pa v assnu xP.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!Brez zveze!

 

Marquez bo naredil GP brezvezen!

 

Dokler se bo tako fajtalo, je meni OK.

 

A si ti resn? Lih pišem ti, če je bila dirka deklarirana za wet race... Omg...

Če ni wet race se ne menja motorjev... Ampak je prekinjeno...

 

Dirka ni bila deklarirana za 'wet race' in kolikor vem, nihče ni menjal motorja. Tak da ne vem, kaj ti ni jasno.

 

Razen če se morda tvoje brbljanje nanaša na kak veleumen komentar dueta Dumb&Dumber na Kanalu A? Ker teh dveh ne poslušam...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se res menja motocikle? A je wet race? A ni prekinjeno, če ni wet race pred dirko razglašen?

 

Če je dirka bila deklarirana za suho se lahko še vedno med dirko z zastavo deklarira za wet race in je dovoljena menjava motociklov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se bo tako fajtalo, je meni OK.

Dirka ni bila deklarirana za 'wet race' in kolikor vem, nihče ni menjal motorja. Tak da ne vem, kaj ti ni jasno.

Razen če se morda tvoje brbljanje nanaša na kak veleumen komentar dueta Dumb&Dumber na Kanalu A? Ker teh dveh ne poslušam...

V svojem prvem postu sem ali je bila dirka deklarirana za mokro... Odgovoril si mi pa kr neki...

Če je dirka bila deklarirana za suho se lahko še vedno med dirko z zastavo deklarira za wet race in je dovoljena menjava motociklov

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem so mu malo pomagali tudi novi škornji,da je zmagal...  :kva1:

 

Bp9FniDIMAARDyu.jpg

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je Lorenzo tudi probal v Mugellu vse živo in bil zelo tečen, samo z Yamaho proti Hondi je še težje. Sploh pa Marquez vedno na koncu kak meter še potegne z izjemno koncentracijo in napadalnostjo, podobno kot Rossi v starih časih. Pedrosa danes zadnje pol kroga ni imel šans, Marquez je sicer tam skoraj padel in pustil malo placa, ampak premalo. Drugače pa zelo zanimiva dirka, neverjetno kaj Rossi vleče iz Yamahe po vsem, kar je prestal in tudi Marquezu vsaka čast, da zdrži vse te nepričakovane situacije in še vedno na vsaki dirki zmaga. Za to moraš imeti najbrž tudi v glavi zelo porihtano, če si preveč nadut se hitro zaključi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je tudi, da je Marquez rekel, da je v prvi ovinek on naredil napako in zaviral prepozno. Ni nič omenjal, da je Rossi zanalašč zaviral prezgodaj, je raje rešil situacijo in se osredotočil na dirkanje. Pravzaprav ob vseh tesnih manevrih ni nihče nič jamral, vsi so se imeli fino. Lepo, očitno gre motogp v pravo smer. Čez par let, ko pride par novih kalibrov iz moto3, zna biti še bolj zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni lepšga k člouk po celodnevni turi pride dam, pa prever na tt kdo je zmagu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, zaradi cesa  se je pojavila tista rumena zastava, ki je povzrocila nekaj zmede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kera bedna dirka, pa kaj je zdej to, ena vaška liga al kaj, zihr vozijo sami kekci, če penzionist vodi tričetrt dirke, in je (tudi skupno) drugi?? mislim, čisti podn!! :P

 

malce bolj resno: prav zanimiva in zabavna dirka - tisti k znajo so ful borbal, ostali pa pač po svoje...  :wacko: odlična popestritev moto nedelje, tudi v Moto2 so bili čist divji :D rumena zastava je bila zaradi padca Mikea di Meglia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je brezvezen ! Recimo ,koliko pa jih bi še gledalo SP v nogometu, če bi vedeli da bo Brazilija prvak ! :closedeyes: (razen brazilcev)

To se sedaj dogaja v motoGP. Marquez je skoraj že prvak !

Na srečo pa so ostali trije zmeraj boljši in agresivnejši napram Marquezu. In samo vprašanje časa je kateri gdaj bo prvi prehitel. Pa če bo treba tudi na silo !

Ker dirkanje je zanimivo , ko se ne ve kdo je zmagovalec in ko se je treba za prvnestvo borit za vsako piko. To pa de je nekdo prvak skoraj po polovici sezone, ni dobro niti za MotoGP,

gledanost, niti za ostale dirkače ! (razen za navijače Marqueza, ki ga imajo tako za malega boga :grim  ali pa aliena....in se bodo ob vsaki nejegovi zmagi še naprej slinili...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi,da tudi ko je Rossi pred leti zmagoval isto kot zdaj Marquez,in se je že vedelo,da bo prvak je bilo brez veze ...??? Jebiga tako pač je,trenutno je M.M najboljši... bo prišel čas tudi za njega,ko bo prišel nekdo drugi in ga nadomestiu...Vsak dirkač ima svoj čas slave,trenutno je od Marqeza!!!  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je brezvezen ! Recimo ,koliko pa jih bi še gledalo SP v nogometu, če bi vedeli da bo Brazilija prvak ! :closedeyes: (razen brazilcev)

To se sedaj dogaja v motoGP. Marquez je skoraj že prvak !

Na srečo pa so ostali trije zmeraj boljši in agresivnejši napram Marquezu. In samo vprašanje časa je kateri gdaj bo prvi prehitel. Pa če bo treba tudi na silo !

Ker dirkanje je zanimivo , ko se ne ve kdo je zmagovalec in ko se je treba za prvnestvo borit za vsako piko. To pa de je nekdo prvak skoraj po polovici sezone, ni dobro niti za MotoGP,

gledanost, niti za ostale dirkače ! (razen za navijače Marqueza, ki ga imajo tako za malega boga :grim  ali pa aliena....in se bodo ob vsaki nejegovi zmagi še naprej slinili.. .)

Pa ti si stvarno BOLAN, hahahahahaha! Tako napetih BOJEV na pisti, ki jih zadnje dirke lahko gledaš v MotoGP, že ni bilo VRSTO let, pa ti je MotoGP brezvezen! Nam navijačem Marqueza je seveda slajši, ker naš favorit zmaga ja, in valjda da zate, ki ne navijaš zanj dirka ni tako sladka. Ampak, če je zdaj, ko se 4 resno TEPEJO za prvo mesto na skoraj vsaki dirki to BREZVEZE, mislim da je zadnji čas, da začneš gledat svetovno prvenstvo v ŠAHU, torej ChessGP! :kva2:  :slap:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej? Bo jutri dani končno spacal skupi eno dirko, da se reče? :-)

Ja, skoraj je res spacal vse skupaj sebi in Marcu. Me pa čudi, da Marc ni nič jokal na koncu dirke, glede na to, da se je Dani zaletel v njegovo zadnje kolo... Aja, seveda se ni jokal, ker Dani tega ni naredil NALAŠČ in ker je to DIRKANJE!  :kva2:  :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!