Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

ma zajebal je celo dirko in to je tle bistvo... najprej dovija konkretno žokne čist po neumnosti pol se pa še tm vala, kjer ni treba... počas je že dost, da morjo bit dirke nezanimive in ni potrebe, da se vedno najde en pizdek, ki odloči tisto malo malenkost al bo kej od dirke al ne.. ker verjamem, da če nebi sral tam okoli bi jorge lahko šel z mm-jem... ta pizdek stari pa tako ali tako ni mogel... je rajš pustil tolk prostora tam, da sta ga lahko en zravn drugega dva prehitela... kmet...

mene čist boli kurac kolk sm kredibilen... napišem tko k mislm... nism plačan na kredibilnost... nism plačan sploh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pizdek stari je po točkah zelo zelo blizu drugemu mestu in dosega letos super rezultate, glede na to da so(ste?) ga vsi odpisali.

Njegova vožnja je mogoče malo manj divjaška, še zdaleč pa ga ni za oklicat za "kmeta"

 

PEDROSA 161, ROSSI 157, LORENZO 117

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR ti si navaden lolek. Vsi tisti ki dirkajo v GP-ju so zelo dobri vozniki (seveda so razlike). Najlažje je kritizirati izza tipkovnice. Ker nisi plačan na kredibilnost zato take pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je ta pubec ki je zmagal včeraj v motogp ?  :alien1:

 

Drugače so pa prikazali pravo dirko

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se gon v kurac ta žaba italjanska... videlo se je da ne bo šlo, pa je moral dovija vn rint... kreten zahojen... da mu obe gumi na 1x počta... bedak

 

kaj ni ravno "dovi" v njega rinil?

kaj ni bil "kurac zaba italijanska" na notranji strani??

kolko sem jaz videl se je "dovi" v njega zagnjal in se hotel na njega naslanjat. rossi je bil vsaj eno kolo spredaj. + na notranji strani seveda.

torej??? kje imas ti zdaj problem???

 

drugace pa ta komentar in vsi ostali... adijo pamet, ti pa nisi cisto diht!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hahaha, na kakšne se eni obešate  :slap: meni se je pa zdelo da je Dovi čist bv rinil v ospredje, sej je sam povedal že pred dirko - In ponovil po dirki - da njegove gume pač ne bodo zdržale več kot pol dirke... torej kaj se je silil spredaj?? ampak zato ga ne bom zmerjal, ker mi je čist jasno da je pač hotel pokazat kako hiter/dober je!! skratka, dis is rejsing, fantki :P

 

sicer pa prva polovica dirka zelo zanimiva in napeta, pol pa samo še  :zzz: ker režiser prenosa ni hotel kazat klanja za nižja mesta   :bum:

 

PS in ekstra pohvala Camierju, prvič na neznanem stroju, na neznani pisti, z neznanimi bremzami, pa ga je le okvara ustavila da ni dobil pik... kapo dol, stari  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pizdek stari je po točkah zelo zelo blizu drugemu mestu in dosega letos super rezultate, glede na to da so(ste?) ga vsi odpisali.

Njegova vožnja je mogoče malo manj divjaška, še zdaleč pa ga ni za oklicat za "kmeta"

 

PEDROSA 161, ROSSI 157, LORENZO 117

 

nisem rekel, da je slab... samo da je bedak, ker je zasral dirko... lahko bi bilo bolj zanimivo...

 

 

KennyJR ti si navaden lolek. Vsi tisti ki dirkajo v GP-ju so zelo dobri vozniki (seveda so razlike). Najlažje je kritizirati izza tipkovnice. Ker nisi plačan na kredibilnost zato take pišeš.

 

sej če je dober še ne pomeni, da ne more bit kmet in debil :D

 

 

KennyJR dihi dihi :D.

 

dihaaaaaam xD

 

 

kaj ni ravno "dovi" v njega rinil?

kaj ni bil "kurac zaba italijanska" na notranji strani??

kolko sem jaz videl se je "dovi" v njega zagnjal in se hotel na njega naslanjat. rossi je bil vsaj eno kolo spredaj. + na notranji strani seveda.

torej??? kje imas ti zdaj problem???

 

drugace pa ta komentar in vsi ostali... adijo pamet, ti pa nisi cisto diht!

 

točno tako je bilo ja!!!

s to razliko, da je rossi rinil tja, kjer tako ni bilo prostora s tako ihto, da je potem šel daleč na zunanjo stran, tako da so šli nekateri po notranji nemoteno mimo... in vmes na poti je bil še nič hudega sluteč dovi... idealna linija je bila tam, kjer je vozil mm... lol...

 

 

Hola,

 

hahaha, na kakšne se eni obešate  :slap: meni se je pa zdelo da je Dovi čist bv rinil v ospredje, sej je sam povedal že pred dirko - In ponovil po dirki - da njegove gume pač ne bodo zdržale več kot pol dirke... torej kaj se je silil spredaj?? ampak zato ga ne bom zmerjal, ker mi je čist jasno da je pač hotel pokazat kako hiter/dober je!! skratka, dis is rejsing, fantki :P

 

sicer pa prva polovica dirka zelo zanimiva in napeta, pol pa samo še  :zzz: ker režiser prenosa ni hotel kazat klanja za nižja mesta   :bum:

 

PS in ekstra pohvala Camierju, prvič na neznanem stroju, na neznani pisti, z neznanimi bremzami, pa ga je le okvara ustavila da ni dobil pik... kapo dol, stari  :yea2:

 

mal se sproščamo... jaja takooo... pač je hotel vsaj mal spredaj vozit in si nabrat prednosti pred drugo grupo... kje je fora? vozil je lepo korektno in nikogar ni nabijal...

prenos je bil res obup... sej v zda sm vedno razočaran... pa taka država... phah :D

ja dobil bi pike, ker so jih vsi, ki so prišli do cilja :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janšaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! ;)

 

da namo še tebe zaprl, da ti bom pol lohk lepo v miru napisu

jebita se ti in Janša tm na Dobu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hahaha, na kakšne se eni obešate  :slap: meni se je pa zdelo da je Dovi čist bv rinil v ospredje, sej je sam povedal že pred dirko - In ponovil po dirki - da njegove gume pač ne bodo zdržale več kot pol dirke... torej kaj se je silil spredaj?? ampak zato ga ne bom zmerjal, ker mi je čist jasno da je pač hotel pokazat kako hiter/dober je!! skratka, dis is rejsing, fantki :P

 

sicer pa prva polovica dirka zelo zanimiva in napeta, pol pa samo še  :zzz: ker režiser prenosa ni hotel kazat klanja za nižja mesta   :bum:

 

PS in ekstra pohvala Camierju, prvič na neznanem stroju, na neznani pisti, z neznanimi bremzami, pa ga je le okvara ustavila da ni dobil pik... kapo dol, stari  :yea2:

 

 

Danes mi je zneslo pogledat BTjev torrent, in morm rečt de tako dobro posnete dirke že dolgo nisem gledal. Ne spomnim se kdaj je blo tako videt garanje dirkačev. tole je zgledalo skoraj kot gimanstika. Total respect. Navdušen je najmanj kar lahko rečm. Pol pa se je zgodil 3sec mrk, in od tistga trenutka dalje, smo gledali samo še onboard in helicam. Huewin in Ryder sta povedala, da je en kontejner, tisti ki je skrbel za kamere po dirkališču, padu z linije, ostala kontrola je delala na generatorje-agregate. Zato je bil drugi del bol švoh. Škoda, rad bi vidu Reddinga kako je borbal s Crutchlowom.

 

Kar se dirke tiče, 93 no comment, 99 in 46 total and utter respect. Bautista in Bradl sta nazorno pokazalča, zakaj jima honda ne zaupa več. Sm skor prepričan da bosta ta dva motorja v 2015 igrala vidnejšo vlogo. Mislim da bi mel Pedrosa na dirki z Reddingom na pravi RCV več opravkov kot z Dovijem. Jej komi čakam 2015, de vidim konkurenčne Ducatije, hoode satelitske Honde močnejše Yamahe....noro bo. 

 

Camier je tud mene pozitivno presenetil. Ne bom presenečen, če v Brnu ne bo tako blizu. tle je na kvalifikacijah nabil Aoyamo in Abrahama! na Češkem ne vem če bo šlo. Res je, da te piste ni poznal, ampak je proga napram lani temeljito spremenjena, in je tud ostali skor niso prepoznali. Drug asfalt, popravljenih je precej ovinkov.... 

 

dve zanimivi s twitterja

 

 

 post-1354-0-75988700-1407781496_thumb.jpg post-1354-0-87965600-1407781748_thumb.jpg

 

 

Stavim mrzlo pivo da bo Lorenzo v Brnu Marqueza nabil! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsej tej borbi, pa se je dokončno upokojil legenda, Colin Edwards! Spomnim se njegove zmagovite CASTROL Honde v SBK in še od časov ko je vozil Scott Russel, Carl Fogarty.... Res, bil je prava faca paddocka in dirkalne steze, čeprav zadnja leta ni več našel motivacije, ampak ostaja legenda!

 

V ekipi NGR ga bo do konca sezone zamenjal Alex de Angelis

post-2044-0-67515700-1407782193_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ni ravno "dovi" v njega rinil?

kaj ni bil "kurac zaba italijanska" na notranji strani??

kolko sem jaz videl se je "dovi" v njega zagnjal in se hotel na njega naslanjat. rossi je bil vsaj eno kolo spredaj. + na notranji strani seveda.

torej??? kje imas ti zdaj problem???

 

drugace pa ta komentar in vsi ostali... adijo pamet, ti pa nisi cisto diht!

 

evo pametnjakovič... poleg cartmanove slike dresa še tole... vsaj eno kolo spredaj... dej kreten če ne veš ne bod pametn...

post-15300-0-24270200-1407788997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pametnjakovič... poleg cartmanove slike dresa še tole... vsaj eno kolo spredaj... dej kreten če ne veš ne bod pametn...

 

ti bos meni pametnjakovica delil??? ti?  :eek:

 

daj mi povej, kdo je v koga silil???

pokazi mi trenutek, ko je rossi zapeljal navzven in rinil v iannoneja!

na notranji strani je bil priliman kot vlak na tirih.

res ni bil sperdaj, kot sem trdil. moja napaka, razlicne kamere razlicno prikazejo in cloveka hitro zavedejo.

ni pa tudi bil zadaj kot na sliki, ki si jo prilimal, ker sta takrat ze ravnala motorje!

ianonne je priletel v njega kot nek zacetnik in to je to.

pune hamre iz zunanje strani ovinka s prelaganjem na notranjo stran, ko je ze nekdo tam, pac ne gre!

sreco ima, da ga ni skeglalo po tleh.

to je to, vsa umetnost in silna filozofija. ce je ne premores razumeti ti nisem kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej videa nisem videl, ker je ostranjen zaradi avtorskih pravic... ampak mene boli kurac kaj sta imela rossi in iannone.. to sploh ni bla debata... kva tebi dela človek? dej ne bruki se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej kaj se kregaste to je dirkanje pejte kako dirko odvozit pa boste vidli kako hitro pride do tega, pa ni nujno da je dirka z motorji, ampak z čimerkoli...  :OK:

 

 

Dirka pa je bila huda edino konec je zmeraj podoben... marquez zbeži in to je to...  :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keni, tele, video ni odstranjen, poglej ga na youtube. lepo piše. samo en klik več si stran...sej znaš!!!!! Ko vidim kak tako neznosno blesav izbruh sm vesel, da je Stoner v penzjonu. Al bi blo to enga kozlanja in cmerjenja po padocku....Kaj šele po  forumih...Hvala da te ni, Casey.

 

Ne bom reku de imam prav, se mi pa zdi da gre zasluga za tako dirkanje dirkališču. V preozke luknje so vozili vsi. super borbe, in nobenga cmerjenja po dirki. 

 

Uradno je postalo, da Edwardsa do konc sezone menja Alex deAngelis. CE II s povabilom odpelje še Silverstone in verjetno Valencijo. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Intenetni dirkaci si ocitno cist prevec k srcu jemljejo zadeve :P

 

K bi mel saj igrace motorja doma ;) Saj kako Moto GP repliko igrace :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!