Skoči na vsebino

WSBK 2014


suzuki

Priporočene objave

Prva dirka kar dobra,druga pa po mokrem res superca... Ma ni biu Melandri kriv,ga je Guintoli skipal potleh  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če mu ni pustil prostora kaj če narest? Lahko bi ga samo še torpediral... Tle je zame zajebala melandri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moram ponovit zgornjo objavo :?

 

no prou .. pa bom :ras:

 

 

:OK: KWAK :OK:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moram ponovit zgornjo objavo :?

 

no prou .. pa bom :ras:

 

 

:OK: KWAK :OK:

 

:krneki:

Jast sem jih imeu tudi dva  :yes: tako,da KWAK  KWAK   B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hehe, Laverty je dobil krila, zdej k ma zagotovljen sedež v MotoGPju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

ful zanimiva prva dirka v dežju, ful padcev, borba Toma in Gunterja (ki ima še šanse za naslov) ampak ne med njima - Tom je izgubil proti Bazu, Gunter pa proti Marcu!! nato sta Marco in Baz dobila ukaz iz boksov da ju morata spustit naprej, pa noben ni ubogal!! no, Marco je po nekaj krogih le - s predsedniško vzvišenostjo - spustil naprej Gunterja, Baz pa je spustil naprej Toma šele v zadnjem ovinku pred ciljem :P

 

PS končalo se je torej: 1 Gunter, 2 Marco, 3 Johhny, 4 Tom, 5 Baz, 6 Leon... Tom ima zdaj še 19 pik prednosti, do konca pa tri dirke...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zanimiva prva dirka res. Samo Baz ni biu kontent niti malo,ko je mogu v zadnjem ovinku izpustu Sykesa.Je kimal z glavo  :grrr Marco je malo bol pošteno pomahu z roko in ga izpustu mimo  :yes:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...v drugi dirki Marco ni ubogu več ukaze iz boksov..  :) bo še borba za naslov prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri car, ce bi ga spustil ze v jerezu in danes na drugi dirki naprej, bi bil gunters za 3 pike v vodstvu pred zadnjo rundo.

Ampak je prav da je tako, kot je, saj so to dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi všeč... Naj se dirka, ne pa kalkulacije dela... Velja za vse

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa enostavno zdi glupo, da ne delaš v korist svoje ekipe in ne pomagaš moštvenemu kolegu...

Cepec prvoklasen je zajebal na polno..........itak morjo vsi tko delat kot pravi "gazda - plačnik" in ne samo v WSBK :slap:

Zdej gre Melandri še z Aprilio v GP in če Guintoliju letos zmanjka le tja do 5 pik ne vem kako se bojo to gledal tam :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to zdaj čisto zadnji info o Melandriju?

Komentatorja na Eurosportu sta omenjala, da ostaja v WSBK in naj bi se preseli v satelitsko moštvo Red Devils Roma, ker Aprilia ne bo več imela tovarniške ekipe. 

To je samo ena od možnih kombinacij.

Da drugo dirko ni ubogal ukazov njegovega moštva naj bi bilo zaradi obveznosti do njegovih "osebnih sponzorjev".

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo tako ubogali ukaze iz boksov in se šli kolektivni duh, potem lahko na zadnji dirki pričakujemo, da bodo en druzga zbijali po pisti, da bo ja kolega iz moštva dobil več točk.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bi MM napadu Guintolija ce francoz ne bi kiksnu? Po moje bi v cilj prpelal za njim, ko pa se je kljub trudu ostat zadej melandri znajdu u vodstvu je pac sel. Verjetno tud splosna situacija ne pomirja. Guintoli ima pogodbo s Hondo, Melandri z Aprilijo, ki pa ne bo imela vec uradne ekipe. Ze tretjic se mu je sred pogodbe podrl fabriski team.

Vseh teh kolobocij ne bi blo, ce bi melandri celo leto dirkal tako dobro. na zalost je zgubil pol sezone predno se je ujel z RSV4. Upam de bo Sykesu ratalo. da bo sreca tokrat na njegovi strani.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Upam de bo Sykesu ratalo. da bo sreca tokrat na njegovi strani.

 

Sva že dva,ki upava isto.. :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!