Skoči na vsebino

WSBK 2014


suzuki

Priporočene objave

A gremo dol na dirko pogledat? ;)

 

Ja magari bi šli gledat dol dirko in še ta pista mi je ena najlepših,ker je tako ob morju...  :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzukijevi rezultati so malce nepricakovani ja. Ceprav...GSXR je bil z Battino ekio Alstare in Haslamom se 2010ga v igri za naslov, 2011ga je Neukirchner tud fajn dirkal dokler se ni sesul, kasneje pa so japonci cist zaprli pipco.

Kar mene zelo preseneca je sele peti Melandri z Aprilijo! Ce vrzemo u enacbo se Sykesa, je komaj v drugi vrsti, in Panigale spredi/zadi. lani Ducatiji niso Aprilije nit vidli....

Bomo po dolgem casu gledali 1ko na oklepu?

 

tale črna ninža je mau mojmu podobna... bi ji blo treba pregledat številko šasije :hmm:

 

GO KWAK GOOOOOOO :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je videt GSXRje u spici! Da EBR ne bo konurencn sm si mislil, da bo pa 12 sekund zadi pa spet...

post-1354-0-28963700-1392631029_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

juhu, res je lepo videt naše spredaj :OK: nisem pa pričakoval da bo Duc drugi (čestitke - rabijo nekaj pokazat po lanski katastrofalni sezoni), Aprilia pa (šele?) šesta... WTF  :?

 

PS mojster Cartman, sej ni tko hudo: EBRja sta "samo" švoh osem (oz devet) sekund zadaj, un k ma 12 sekund zaostanka je BMW ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

juhu, res je lepo videt naše spredaj :OK: nisem pa pričakoval da bo Duc drugi (čestitke - rabijo nekaj pokazat po lanski katastrofalni sezoni), Aprilia pa (šele?) šesta... WTF  :?

 

PS mojster Cartman, sej ni tko hudo: EBRja sta "samo" švoh osem (oz devet) sekund zadaj, un k ma 12 sekund zaostanka je BMW ;)

 

 

ja prepozno sm opazu zablodo z EBR. 

 

Dober Suzuki me nit ne čudi preveč, ker so bli celo zimo dokaj konkurenčni, in Laverty je verjetno bolši pilot kot sta bla Camier in Clousel.

 

Čudi me Aprilija, ki je po teh rezultatih sodeč na nivoju Honde CBR.  GSXR in ZX10R pa sta pred njimi z obema pilotoma. Panigalle....Rad bi ga videl konkurenčnega. Vendar tole ni zanesljiv pokazatelj. Lani je Checa zmagal superpole. Rezultatu čez sezono pa niso bli taki kot se je pričakovalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

jp, točno tako... tudi meni se zdi Laverty boljši pilot od obeh lanskih, je pa po svoje zanimivo, da je Camier prilezel v MotoGP, Laverty pa ostal v WSBK... no, upam da bo letošnjo sezono končal kot prvak :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sykes na koncu sicer izboljšal čas, komaj pa čakam na tale vikend,ko se bo končno začelo.....pa samo da suzuki končno stopi po gasu

 

1. Sykes (Kawasaki) 1'30.239 average 177.329 kph; 2. Laverty (Suzuki) 1'30.513; 3. Lowes (Suzuki) 1'30.528; 4. Melandri (Aprilia) 1'30.579; 5. Giugliano (Ducati) 1'30.644; 6. Baz (Kawasaki) 1'30.757; 7. Guintoli (Aprilia) 1'30.766; 8. Haslam (Honda) 1'30.798; 9. Rea (Honda) 1'30.813; 10. Davies (Ducati) 1'31.087; 11. Canepa (Ducati) 1'31.373; 12. Elias (Aprilia) 1'31.441; 13. Salom (Kawasaki) 1'32.008; 14. Foret (Kawasaki) 1'32.780; 15. Corti (MV Agusta) 1'32.858; 16. Morais (Kawasaki) 1'32.895; 17. Guarnoni (Kawasaki) 1'32.897; 18. Barrier (BMW) 1'32.997; 19. Andreozzi (Kawasaki) 1'33.205; 20. Scassa (Kawasaki) 1'33.960; 21. Fabrizio (Kawasaki) 1'34.314; 22. Toth (BMW) 1'34.750; 23. May (EBR) 1'34.807; 24. Yates (EBR) 1'36.662; 25. Sebestyen (BMW) 1'42.242.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še vedno navijam za Sykes-a, čeprav mi je suzuki lepši :D :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo kej ve kaj se dogaja z Tommy Hill-om?? a misle kj nazaj pridt dirkat??  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bereš pa gledaš ta testiranja,bo borba letos... SUZUKI seka,ko strela... komi čakam wikend  :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

preden se odpre štala pojutrišnjem in začne panika "kje lahko gledam prenos WSBK dirke"?!?! TULE :D

 

cela sezona, vključuje vse dirke vseh klas, superpole, gledanje dirk kadarkoli (ne samo ko je prenos) plus vse novice, intervjuji, stare dirke od 1993 dalje... za 70€

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top speed Aprilije...težko bodo držali Melandrija zadaj   :grrr  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar najbolj veseli je to da je prvih pet, pet različnih firm.. in vsi zelooo blizu... celo prvih 10 je bližej kot prvih 4. v moto gp.....

 

Jutri bo najbrž spet precej drugače premešano spredaj kot je danes....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje se bo dalo zjutraj pogledat posnetek obeh dirk? Tole ob 2 in 4h zjutraj letos nebo šlo skos :D

 

Haha tud men neki ne diši ful preveč, ampak bom probu ustat do konca pa gleda NBA do takt hehe :D

Sam je pa smotan k piše na uradni wsbk strani, če daš v my time način piše da je dirka v soboto ob 2h se pravi pol bi že mogla bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logo_eurosport.gif

Eurosport 20:30

SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia, First race

 

 

Evo najdu...pa na  ES2 bo tudi posnetek samo kasneje... tako, da do takrat me nebo na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E-Lav jih je pa nabil ko kekce. Nek podobnega sm od njega pricakoval ko je prestopil k Apriliji, pa nekako ni lovil Biaggija. Ampak tole danes....ludo. ze nek casa nism vidu nobenga tako gont prednjega konca. Ocitno mu GSXR sede, ih ma s prrednjim koncem res dobr filing. Upam de bo giggser celo leto tako konkurencn motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!