Skoči na vsebino

WSBK 2014


suzuki

Priporočene objave

zanimivo, da še noben ni omenil "veličastne" eksplozije (kawasakijeve) mašine s prvih kvalifikacij, deli so poleteli čez širino cele proge in dejansko razbili enega izmed pit boardov  :kva1:

 

 Pocak, da se Duce al pa Aprilia razleti, pa bos imel omemb za zvrhan kos!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se razpada in zmaguje ... še slabš za ostala moštva, ker se motorji ne razpadejo in ne morjo zmagat :P

 

KWAK UBER ALLES :ras:

 

 

:010:

 

:krneki:

 

p.s.

 

vsaj tuki nam puste veselje, saj ostala moštva bolj uspešno tekmujejo v GP-ju :)

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, da še noben ni omenil "veličastne" eksplozije (kawasakijeve) mašine s prvih kvalifikacij, deli so poleteli čez širino cele proge in dejansko razbili enega izmed pit boardov  :kva1:

 

 

 

Ah daj no, to je "electronic failure" :whistle:

 

 

Očitno sem zgubil Racing for me username, a ima kdo kak invite, ali pa vsaj  Torrente, v kakem dropboxu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se razpada in zmaguje ... še slabš za ostala moštva, ker se motorji ne razpadejo in ne morjo zmagat :P

 

KWAK UBER ALLES :ras:

 

 

:010:

 

:krneki:

 

p.s.

 

vsaj tuki nam puste veselje, saj ostala moštva bolj uspešno tekmujejo v GP-ju :)

Bohnedaj da ne bi privoscil, sej so trdo delali za to, dej nej pa zanjejo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rdeča zastava prekinjena dirka,Sykes klub napaki se je dobro približu Guintoliju... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se guintoli je zmazal...

Od baza sem pričakoval mal več...

 

Se strinjam,da od Baza sem to dirko pričakoval več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča zastava prekinjena dirka,Sykes klub napaki se je dobro približu Guintoliju... 

Sykes bi ga v naslednjih dveh-treh krogih pojedu.....  kaj je pa zdej z race 2, sm zamudu... pa vidim da ne še vse :D... bo ponovn štart?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh... zadnje čase vse prekinjajo, ko je 0,5cm vode na cesti... včasih se je pa v bazenih dirkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sykes bi ga v naslednjih dveh-treh krogih pojedu.....  kaj je pa zdej z race 2, sm zamudu... pa vidim da ne še vse :D... bo ponovn štart?J

 

Ja tudi po moje bi ga Sykes ulov še v tistih par krogu do konca... :yes:  Za race 2 sploh nevem zakaj so jih pustili štartat,ker so bile napovedi slabe glede vremena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J Rea zmagal race 2.... dobro se pelje letos, Lowes s Suzukijem drugi, Giugliano tretji, Sykes četrti.... nevem sicer kakšna je bla dirka ... žal nism vedu kdaj štartajo ker so trikrat vse prestavili :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes nazaj same red flag v SSP WSBK   :surrender:  Da vidimo kako bodo šle pa kvalifikacije...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva dirka zaslužena zmaga J.Rea  :notworthy: res je biu razred zase... Upam da bo Sykes še boljši v drugi dirki,kar je tudi tretje mesto več kot odlično.. Ja Imola ne pušča napak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rea si je zaslužil obe zmagi...velik napredek od lani... Je blo kr malo nezanimivo ker je odpeljal dvakrat brez prehitevanja od štarta do cilja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bil šele četrti pole in drugi dvojček za Reo. Da bodo hitri na domači pisti v Assnu je pričakovano, ampak tuki, u Imoli, v popolnoma regularni suhi dirki me je pa presenetlo. lepo je blo videt Daviesa na podiju. Dec je tretje leto v WSBK, vozi tretji motor in je spet na štengah. Glede na to da so Gigija precej kazali, bi reku da komunikacija u boksih poteka drugač kot lani in da reorganizacija že kaže prve rezultate.  Sm vesel da se rdeči pobirajo. Po drugi strani gre to očitno na račun Aprilije, ki z novimi omejitvami glede motorjev ne zgleda več tako suveren dirkalnik. Melandri se očitno privaja težje kot Davies, in je najbrž že izločen iz fighta za naslov. Če bo Rea tud u donibgtonu tako hud, zna bit Sykesovoa obramba naslova težja od pričakovanj, predvsem pa je izivalec meni totalno presenečenje. 

 

ride of the day pa je zame Ayrton Badovini. Razne Bimote Moriwakiji in Spondoni so se mi zmer zdeli brezvezni eksperimenti. Badovini pa dokazuje, da Bimota zna narest hud okvir. Z enakim pogonskim agregatom je v EVO klasi zmagal pred Camierjem na full factory support BMWju EVO. Totalen respect ekipi Alstare in Bimoti.

 

 

Jes, WSBK je super tak kot je. Če bodo sjebali pravila bo to škoda. Trenutno so za stopničke konkurenčni prav vsi dirkalniki, z novimi pravili to verjetno ne bo več tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je WSBK bolj zanimiv od GP ... več različnik znamk motorjev, vsak lahko vsako dirko zmaga, boljši približki motorjev, ki se jih da kupit v prosti prodaji ... skratka ... zanimiu do konca :OK:

 

 

KWAAAAAK  GOOOOOOOOOO

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal samo 2 dirko in bla res lepa, končno Ducati se pobral malo, Rea razred zase...

 

WSBK je pa itak zakon kaj delajo z teh motorjev, Upam da drugo leto ko bo EVO da ostanejo razmerja kot so oziroma bodo vsi tam tam..  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je WSBK bolj zanimiv od GP ... več različnik znamk motorjev, vsak lahko vsako dirko zmaga, boljši približki motorjev, ki se jih da kupit v prosti prodaji ... skratka ... zanimiu do konca :OK:

 

 

KWAAAAAK  GOOOOOOOOOO

 

:krneki:

 

men je WSBK bolj zanimiv od GP ... več različnik znamk motorjev, vsak lahko vsako dirko zmaga, boljši približki motorjev, ki se jih da kupit v prosti prodaji ... skratka ... zanimiu do konca :OK:

 

 

KWAAAAAK  GOOOOOOOOOO

 

:krneki:

Se strinjam!!.. :P...KWAaak powah  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res je grozno prletu,ko gledaš take posnetke se vprašaš ali je res potrebno dirkat tam. Če prav so mi te dirke zanimive in jih gledam.

 

 

R.I.P. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!