Skoči na vsebino

Dakar 2014


Whiskey

Priporočene objave

Ja tako kot sm napovedal med 30 in 15 mestom... sicer sam sm imel v mislih max do 20 mesta, da lahko prileze... ampak ampak sem hotel bit še malo bolj optimističen in sm reku do 15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni želel preveč tvegati po dveh zaporednih odstopih in je tokrat vozil bolj na "ziher".

Pred leti je pa dosegal zelo dobre uvrstitve in mu je res za čestitat kot našemu edinemu predstavniku na tej dirki. Ima izkušnje, katere na taki dirki veliko štejejo in smo lahko nanj ponosni.

 

Mi je pa malo "dolgočasno", da vsako leto KTM zmaguje, kot, da mora zmagati...da se ve že vnaprej.

Tam, kjer je storil navigacijsko napako Barreda je bila kot ena past. Menda sta šli cesti vzporedno in več jih je tam zgrešilo. To ga je verjetno stalo zmage, potem je preveč forsiral in še padel na koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Laia Sanz. Okoli 15% za Coma-jem kljub uri in dvajset pribitka. Glede na napredek bo drugo leto top ten.

 

Precej izrabljen inventar Dakarja si je nabral 25% zaostanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj, je zmagal najhitrejši ali tekmovalec z najboljšo taktiko?

In kaj, če so Barredo načrtno zapeljali v napačno smer zaradi taktike?

Ne verjamem, da v tem tekmovanju v ozadju ni umazanih igric, ker se gre tudi za nekatere koristi.

kaj? barredo so zapeljali? Kdo? Kako?

Coma je zmagal 3 brzince. V 5em sta Despres in Barreda zajebala svoj dakar. Coma in Viladoms pa nista neke neznalice, in prednosti nista zakockala. Coma je zmagal 4ic. zarad taktike?

tako kot sm 15 let nazaj navijal za kinigardnerja in ktm, zdej cakam da jih snamejo s 1 mesta. Amoak Coma in KTM sta odpeljala perfektno. nov, poenostavljen ktm ocitno spila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Dakar pa res n'benga ne briga. Če bi Helena Blagne ga vozila, bi blo verjetn mal več commentov. Aaaa?

 

p.s. Če bi bil Stojan v igri bi blo verjetn mal več zanimanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaa pa še mal blata sabo v ajmarjih vzamemo :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 17.15 pristane Miran na Brniku. Ajde gremo tja na terminal z blatnimi motorji.

 

Si pomahu z rokco al zastavco? No, lahk je tud kej druzga  :boobies:  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem, me niso v avlo spustil, baje je preveč blata odpadalo z mojega motorja in bi umazal marmor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!