Skoči na vsebino

Dakar 2014


Whiskey

Priporočene objave

Naš Miran je spet na štartu. Numero 34 - KTM. Naj spet končno pride do cilja. Po olimpijsko, rezultat ni važen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/novice/sport/kdo-je-simon-marcic-enduras-ki-gre-na-dakar/

 

 

  Whyskej   mamo  2  motorista  pa  še  en  avto ,ki  ga vozi   Darij,  to je tisti kirurg,ki je predstavil  potopis mojega prijatelja  takrat  v  Šempetru pri   Novi Gorici. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novak  Darij   pa  bo vozil   volksvagen  Amarok.

 

Primorci so od vraga. Moj prjatu se vozi s kolesom po ta pravi Sahari, ne peskovniku Maroka ali Tunisa. Zdle se ena naša pupa nahaja v St. Louisu/Senegal. S kolesom, dragi moji. Prekolesarila je med ostalim 120 km Choum - Atar. Ma namen preko Bamaka/Mali v Nigerijo. Poskušava ji s frendom ucepit v trdo bučo, da ta cajt tale direktna ni najboljša. Aja, destinacija je JAR, dedci.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Men je vsejn kdo zmaga, mi pa ni vsejn če zmagovalec ne vozi KTM-a :hooray:

Pol se zna zgodit, da ti letos ne bo fajn. :D

Zdi se mi, da yamahi do zmage ze par let manjka samo prvokategorni pilot. Fretigne je po hudi nesreci zal zgubil nekaj brzine, in ni vec dirkal s prvoligasi. Letos zna Despress upizdit tretjo zaporedno. Zadnji ne KTM je bil njegov zdaj ze pokojni mentor Richard Sainckt z bmflo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem poslušu,da nekateri prodajo celo hiše,firme... za štarnino...    :eek:  Rabiš kar en lep kupček €urou... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšen podvig potrebuješ poleg evrčkov še kup drugih stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo če bi obema uspelo srečno odpeljati vse etape in prit čim višje. Kot nepoznavalec, če bi stavil na končno uvrstitev enega in drugega bi stavil na Mirna (med 15. in 30. mestom, če bo vse odpeljal brez težav), saj mislim, da ima veliko več izkušenj pri navigaciji in poznavanju terena, Simon je pač nov, predvidevam, da odličen voznik tako, kako etapo kjer nebo toliko pomembna navigacija lahko preseneti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končni vrstni red Dakar 2014=1 KTM :hooray:

                                                 2 KTM :010

                                                  3KTM :grupni:

 

sledi honda,honda,,,,,,,, :scut:

in yamaha :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz,kar nakažte :grim

Sej za sef si taprav, sam za izplačila bi dal pa raj žensko ...prej pridejo do gesla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos stavim na Yamaho (če že v moto gp ni ratalo, bo pa  na Dakarju) :D...... aja ne stavim na Kawasaki (polek sbk bomo pa še Dakar dobili)... sm že nakazal, sm do Kočevja nosijo nakazila medvedi in lisice tako da Kmet še ni dobil denarja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nč proti Yamahi ( navijam za Lorenza :OK: ), sam na Dakarju bom pa kr pr svoji znamki vztraju, čeprov so zgubil enga najboljših in enga k bi to lahko bil (Caselli).

Tko da...kakšna nej bi bla začetna vsota :naughty: ....100, 200, .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz stavim na KTM.....10€ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz stavim na KTM.....10€ :grim

Aahhhh sam 10...če bi jst sef igrou bi dal ALL IN pa kr bo pa bo! :OK: ..jst sm hotu pa 100 ponudt za začetno :BUA:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam 45€ na Yamaho in 20€ da pride Stanovnik med prvih 15. Pomoje bi se mi moglo vsaj pokrit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!