Skoči na vsebino

Dakar 2014


Whiskey

Priporočene objave

Goggy vidš da sm na bolniški,so slabi prilivi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani dakarja piše: live, 1st start: 10:20 (GMT-3), se pravi, da je tam šele 7h zjutraj. Al kaj slučajno slabo razumem?

 

 

za live stream se tudi jaz priporočam. Nekaj sem sicer dobil http://www.livestream.com/parisdakar vendar vprašanje, če bodo prenašal...

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ocitno ga se ne podijo. :grrr To so ure kdaj posameznik starta....lokaln cajt seveda.

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ocitno ga se ne podijo. :grrr To so ure kdaj posameznik starta....lokaln cajt seveda.

se peljejo se.. Stanovnik 63. 00:04:14 zaostanka Marčič pa 91. s 00:05:06 zaostanka,

 

Drgač pa prvi tri trenutno

honda, ktm, yamaha ;) ampak to je šele začetek.. prva kontrolna točka....

Popravljeno . Popravil ANCIENT
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 jih je v radiusu 1minute!...še mal bo pa KTM špuro čez vse potegnu :jezik:

Kolikor jaz vidim je skoraj minuta že med prvima dvema in sedaj bi se prva etapa tudi že morala končati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa tud men ni nč več jasn :hmm: , pol tist k klikneš LIVE neki ni uredu...pa valda niso tist ure??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanovnik 48-ti z 23 minutami zaostanka.

 

Po moje je ta kar precej, da si nabere skoraj pol ure zaostanka v dveh urah in pol, kolikor je vozil prvi?...petino počasneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja konc je prve dirke... Stanovnik 48,, Marčič 85. Ni to tako slabo, ker ponavadi Miran napreduje iz dirke v dirko... So bli pa podatki vmes samo za prvi odsek (20 minut).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne verjamem, da je to čas celotne etape, ki je bila dolga nad 800 km?

Najprej so vozili prvi odsek dolg 405 km, potem specialni odsek 180 km in na koncu še zadnji 224 km.

Možno do so ti 2 uri in nekaj minut za zadnji 224 km odsek, kar da povprečje okrog 100 km/h?

http://www.dakar.com/dakar/2014/us/stage-1/day-s-route.html

...ali je štel v razvrstitev le specialni odsek, 180 km?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, za etapo šteje (special stage) 180 km. Pred in po njej je le povezava na dirki.

Torej 180 km in 2:25 h ? ...povprečna hitrost nekaj nad 70 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda ktm yamaha sherko. Speedbrain pa je predelan bmwjev g450x. Zelo pisano.

:hmm: kljub temu da imata ktm in yamaha med piloti prva favorita, je tud Honda letos stvari resno zastavla. zmagali so maroko in egipt ce se ne motim. zadnja dva pripravljalna rallyja, in to kar mocno. ce se ne motim sm prebral da so pobrali 9 od 13ih brzincev pred Dakarjem.

miran je na 48 mestu.

post-1354-0-94242200-1388961094_thumb.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran že tradicionalno pelje prvo etapo zadržano in pol stopnjuje tempo. Veliko "mladcev" ki se zaženejo naredijo napako in odstopijo. Včeraj je imel tudi vodilni Bareda izlet v pesek

 

http://www.dailymotion.com/video/x199t62_us-stage-1-top-moment-rosario-san-luis_auto

 

Držim pesti za naša fanta !  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!