Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Iz Trbovelj za Savo do Lj, tam na AC do Vrhnike, nato po stari na OMV v Postojni na kavico in naprej do obale... Malo sem ter tja po obali, do Vikija na hamburger in po isti poti nazaj.

 

zajeta.jpg

 

Dobrih 400 suhih kilometrov, veliko radarjev, upam da nisem kakšnega spregledal :BUA: .. Pri nas jih ni toliko, ali sem imel samo "srečen" dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je bil že plan, da se spravim čistit motor od sobotne ture in nedeljsko popoldne preživim pred monaško dirko dobim sms. Plan? Na Bled na blejsko rezino.

NG - Podbrdo - Bled  - Bohinj  - Bled - Kranjska Gora - Vršič  - Tolmin  -  NG

Fotkiča ni bilo s sabo sem si pa zato dal duška ob 21h na vrhu Vršiča :)

 

http://photosynth.net/view.aspx?cid=42990118-c5c2-49cf-8e60-a371fa39c042&m=false&i=0:0:0&c=0:0:0&z=528.631586539839&d=4.4819006546951:0.591048452401848:0.509791332388607&p=0:0&t=False

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu imam iti do Žužemberka oz. proti Dolenjski po cesti od Litije in čez Bogenšperk. Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje s to relacijo in ali je pot primerna za začetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sem bil na relaciji Lj sostro, Litija, Bogenšperk. Cesta je super, skoraj prazna. Dosti ovinkov. Posebej pa te moram opozorit, da so v teh dneh takšne ceste zelo nabasane s kolesarji, ki trenirajo za maraton. In so polni sami sebe in nekateri osebki zelo objestni. Sem dva skoraj zgazil. Pazi na njih, oni se ne znajo merkat, samo tebe še ogrožajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil slab mesec nazaj po tej poti, pa blo vse vredi, fajn cesta, pa sem tud začetnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu imam iti do Žužemberka oz. proti Dolenjski po cesti od Litije in čez Bogenšperk. Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje s to relacijo in ali je pot primerna za začetnika.

Meni je bolj všečna cesta Litija-Čatež-Trebnje-Dobrnič-Žužemberg

post-38230-0-39526500-1401253630_thumb.jpg

 oziroma Litija-Mirna-Trebnje-Dobrnič-Žužemberg.

post-38230-0-76550400-1401253645_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnji ftisi so pa ..... mešani na žaru :grrr. Vglavnem ucvrl sm ga čez Sleme proti Črni, skrenem levo za Ludranski vrh in sepelem 4km po makadamu, u izi, k zadno kolo bi šlo skoz u prazn pa rit bi skoz migala sem pa taj :grim. Obiščem mal staro žlahto, in ga pičim v Črno na krožišče zasukat, pol pa mal bico obiskat v Sp. Javorje, in spet čez Sleme nazaj do Šoštanja, so mati klicala na južno :grim. No in ko zajaham mator je že začel naletavat dež. Pohitim, da neb šu mator preveč mokr v garažo :D. No in se spedenam za pecikl in gasa, za Velenjskem jezeru pri kinološkem društvu je pa začel sipat u 4pm :D, tak da sm pršu do doma mokr k cuck :D. Hitr v bano, po avto pa na vransk gledat mal, kuko določeni primerki iz foruma z matorji  vozjo na pligonu :grim. Zgleda bil danes bolj kot ne ženski dan na vranskem, ker saj med avtomobilistkami je blo 3/4 dam :). Ampak vreme pol je blo pa ...... za popizdit lepo ;).

 

attachicon.gif20140525_110511.jpg  attachicon.gif20140525_110704.jpg

 

kozice ... mekekekekeeeee :D                                             

 

attachicon.gif20140525_110711.jpg  attachicon.gif20140525_152947.jpg

 

 

Da se ne bi čez sleme vozil!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti kej tm u hribih doma? :grrr

delal sem kot konj in vi ste se fijakal mimo mene in me rajcal... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem rekel da je dosti sedenja in da grem malo na motor sedeti :) posljem par smsov in nikjer nobenega. Odlocil sem se da grem pogledat avijoncek blizu metlike ampak do tja nisem prišel. Dez me je ustavil pri Krki. Kaj zdej? Nc gremo nazaj proti Ljubljani tam pa naprej proti Gorenjski. Cez jezersko dol. A avstrijsko stran in proti Celovcu čez ljubelj in lepo domov. V Avstriji so imel res sončen dan veliko lepse k pa pri nas. Cesta na jezersko je pa taka, da bo treba hmalu tank imeti. Obupno...ampak avstrijska stran potem vse reši :)

post-41489-0-19604000-1401646203_thumb.jpg

post-41489-0-52739900-1401646224_thumb.jpg

post-41489-0-40592300-1401646246_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez GPS-ja, in z karto Evrope sem se klatil po lokalnih cestah med Celovcem, Feldkirchnom in Bad Kleinkirchheimom.  Več kot po cestah, me je bilo po dvoriščih, makadamu in na poljskih poteh. Bada na koncu nisem našel. Domov sem pa le znal. Čez Trbiž, Predil,  in Vršič. Vtis; V Avstriji so dvorišča lepše pospravljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear ...... hvala za predlog kake naslednje ture ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vito, bi rad da vsi hexenšus dobimo?

 

Daj obrni te slike drugič.

Se opravicujem samo vse delam preko telefona. In je vse odvisno kako mam obrnjen telefon k slikam :) si bom zapomnil za drugic :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez GPS-ja, in z karto Evrope sem se klatil po lokalnih cestah med Celovcem, Feldkirchnom in Bad Kleinkirchheimom.  Več kot po cestah, me je bilo po dvoriščih, makadamu in na poljskih poteh. Bada na koncu nisem našel. Domov sem pa le znal. Čez Trbiž, Predil,  in Vršič. Vtis; V Avstriji so dvorišča lepše pospravljena.

 

Tedybear ...... hvala za predlog kake naslednje ture ;)

Dobra sta  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!