Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Schultz, danes sva se ziher srečala na cesti, jaz sem imel enako turo, samo v kontra smeri  :D

 

Štart iz Kranja opoldne čez Besnico proti Železnikom.

post-44547-0-82377900-1402867393_thumb.jpg

 

V Dražgošah so se res ven metali, ko so postavljali 3-nadstropni spomenik.

post-44547-0-96600300-1402867416_thumb.jpg

 

Je bila kar taprava ura, da je bil po 30 km že prvi postanek za kosilo. :kava:

Po razriti cesti naprej v smeri za Tolmin. Asfalt je slab, ampak ambient je pa dober :)

post-44547-0-56777200-1402867673_thumb.jpg

To-do: naslednja fura, ko bo vroče, bo do kafiča "pod slapom" :)

 

Postanek na Mostu na Soči, sem se moral ohladit v senci. V Kranju je bilo 17°C, tukaj pa 28°C. :grrr

post-44547-0-41688400-1402867731_thumb.jpg

 

Na cesti Tolmin-Kobarid je bilo toliko motoristov, kot bi imeli tekmo. Po večini talijani, saj jih polovica ni pozdravila.

Od Bovca naprej spet malo bolj mir na cesti. Čez Trento pogledat stanje snega na Vršiču. Sneg je. In frišnih 14°C. Čaj spet paše :)

post-44547-0-14929000-1402868002_thumb.jpg

 

Potem pa čez Kranjsko goro (obisk Zelencev sem spustil, da bo še kaj za naslednjič) in Jesenice - a se ni nekdo pred kratkim pritoževal čez stanje ceste? Meni je bila povsem solidna; seveda sem se vozil z normalno hitrostjo ;)

 

Ni se mi dalo iti po regionalki, rajši čez Begunje in čez hrib do Tržiča

post-44547-0-17838600-1402868231_thumb.jpg

in via domov.

 

Če bi imel števec ovinkov, bi ga sigurno dvakrat okoli obrnil. Roke bolijo :)  Ne vem zakaj imam tako rad lokalne ceste...

 

231 km, celo popoldne in dobrih 8 litrov bencina. Zadovoljen :grim

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je praw pasala furca po doooobrem mesecu premora, pa še novo gumco sm sprobu.

Blo me je spet vsepovsod dost, začel sem pa s prvo postojanko na hribčku z lepim pogledom na naš okoliš kjer je bil fajn piknik ala Nolan :OK: . Sam sem kmal piču mal nižje na postru kjer so me čakali obiski iz Awtsrije :beer2: .

post-38230-0-28537000-1402896851_thumb.jpg

Mal nato pokličem naokol in dobim našga Zivganorca pr južn. Se ustavm pr njemu, in njemu ni treba dvakrat rečt za điro in koj kmalu odpeketava čez Rakitno na Planino- skoz Ride na Postojno na kufe in sveži benzin ter proti Črnem kalu k Viktorju na Cockto in po isti poti nazaj do Unca na sljadoljed in spet čez Rakitno proti domu.

Slik ni nč ker sva sm uživala v vožnji, Konjujedan je skoz kolenčkal jest pa za njemu v "izi" z novo gumco :ninja: .

Bil sem tle pa tam sva bla.

post-38230-0-74846200-1402897581_thumb.jpg

Na konc sm mu pa spet mal več na števcu.

post-38230-0-42799600-1402897755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa bil na relaciji Velenje, Ptuj, Dornava, Ptuj, Tepanje kjer natankam in naložm sopotnco, potem pa gasa za mb, radlje ob dravi, na golico mal pa frišn luft :), potem pa dravograd, ravne na koroškem, kotlje, ivarčko jezero, slovenj gradecdoli, stranice, tepanje, potem pa nazaj do veleja, nabral se je pa 401,3 matoristinih kilometrof :D.

Nč posebnga, mrbit za omenit le en fotosešn na ivarčkem, k se je ena mična črnolaska nastavlala objektivu :grim.

 
usb36.jpg
:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 
usb36.jpg
:)

 

no to je prav vtis, na pa da mi travo, pa ovčke, pa srnce slikajo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je prav vtis, na pa da mi travo, pa ovčke, pa srnce slikajo :D

Ja, DAMI, a pa veš kakšen "vtis" je nardila tale damica v travi, pol k se je ulegla na trebuh? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boych .... to je ta ja :)

 

si mrbit vidu zakaj so mel vodn skuter na tem malem spizdjenem jezeru? al se mrbit ta češpla gor nastavlala da so jo slikal? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, DAMI, a pa veš kakšen "vtis" je nardila tale damica v travi, pol k se je ulegla na trebuh? :P

2 lukni od joškov zihr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ - Postojna - Kozina - Sorčega - Buzet - Motovun - Novigrad - Grobnik - Novigrad - Motovun - Buzet - Sorčega - Kozina - Postojna - LJ

 

cca 550 km ... vtisi ---- super :010 ... slik ... ni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je prav vtis, na pa da mi travo, pa ovčke, pa srnce slikajo :D

 

Mi bi tudi to z užitkom slikal, če bi se kakšna na Vršiču tkole postavila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boych .... to je ta ja :)

 

si mrbit vidu zakaj so mel vodn skuter na tem malem spizdjenem jezeru? al se mrbit ta češpla gor nastavlala da so jo slikal? :D

Na žalost je to slikal kolega, ki se je potepal tam, pa sem si malo njegovo sliko sposodil ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns pa v dolenjske konce na eno fajn druženje v Nebesa....Domžale -Litija-Gabrovka-Mirna-Šentrupert-Nebesa (morš mislt, da majo v nebesih poleg nebeškega razgleda še pršut pa bograč mmmmm 

 

 

Res je bilo fajn ...... ;) še bomo prišli, pa ne zato, ker je zastonj, ampak ker je prijetno....

P.S.Hvala za sliko....IMG_0106.JPGattachicon.gif

Popravljeno . Popravil Kolen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ - Postojna - Kozina - Sorčega - Buzet - Motovun - Novigrad - Grobnik - Novigrad - Motovun - Buzet - Sorčega - Kozina - Postojna - LJ

 

cca 550 km ... vtisi ---- super :010 ... slik ... ni :krneki:

 

So, so.   :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade, takle ok vreme, pa kar na sihtu?? Ne!! Krenem od doma - Ivancna - ac do Sencurja - Jezersko - Bela - Pavlicevo sedlo - Solcava - Luce - Podvolovjek - Gornji Grad - Bocna - Nazarje - SeNtrupert - Prebold - Trbovje - Hrastnik - Zidani Most - Bostanj - Trebnje - domu... Fajnih 340 km, na avt strani eni policaji v senci umerjal radar, pri Logotu v smeri Jezerskega so mel Avstrijci nek zbor (cuda motorjev na crpalki, mimo), ceste suhe in uzivaske... vse!! Ponovim? Kmal!!

Avstrijski bikerji

attachicon.giflogo.jpg

 

Lepo, lepo...

attachicon.gifjezersko.jpg

Tale na prvi sliki zraven mp3-ja se mi pa ne zdi bajkerica ali pač? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm se pa tud jest vozu ^_^ , ni blo velik ampak tud 30 km je za dušo pomirit.

Potem pa sem poštudiral da je treba kdaj pa kdaj po vožnji tud mopi pa leder fejst zglancat, sploh če je vtis vožnje pred tem zelo žuželkast.

post-38230-0-89145100-1403241463_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm se pa tud jest vozu ^_^ , ni blo velik ampak tud 30 km je za dušo pomirit.

Potem pa sem poštudiral da je treba kdaj pa kdaj po vožnji tud mopi pa leder fejst zglancat, sploh če je vtis vožnje pred tem zelo žuželkast.

attachicon.gifIMAG0999.jpg

Piz... sm na hitr pogledu sliko, sm mislu, da se že ubesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl plešati, sam cesta pa do jaja :D

 

 

 

Zgleda k da si je ena fotkala med dvema zgubanima kolenoma :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!