Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Ostali utisi odlično :whistle:  samo pri temle me pa mine :surrender:  je konec še prej predno začneš :P  :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  :lol: .......aja pa jedli smo tud,pa ne se čudit smo na dieti .)

10441266_1440302916229245_70602073425691

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je plesen :P

 

To moraš Piku razložit  :grim  Zdej bo rabu kurativna sredstva :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... čist vse teme boste zapacal z vašimi neslanimi šalami  .... :jezen  :jezen  :jezen  :angry:

 

.. pa tko lepe fotke imamo gor ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času, novih 250, ki so mi raztegnili usta do ušes. Slikc ni, k so same take lokacije, k ste vsi bli že miljonkrat - men je blo pa fajn, tko da moram deliti..

Kamnik - Črnivec - proti Logarski - Pavličevo sedlo (pa še enkrat gor in dol za vajo  :blush: ) - Jezersko (tokrat v suhem!  :OK: ) - Naklo - Bohinjska Bistrica (dež) - Soriška planina (zmer bl dež) - Šk.Loka - Zbilje na sladoled (ena mamca je bla čist navdušena nad mojo horneto, se je postavila zravn, da so jo slikal...  :ninja:  ) - ter nazaj proti domu in pred garažo še eno filanje kestla, da bo ready za next time..  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi iz današnje vožnje na Golico.

 

Odločili so se, da bodo iz ceste naredili pokopališče z "nagrobniki"

 

bscap0000.jpg

bscap0001.jpg

bscap0002.jpg

bscap0003.jpg

bscap0004.jpg

bscap0005.jpg

 

Verjetno ni potrebno posebej razlagati, kaj predstavlja slika krste z datumom, tam pa ko je samo letnica pa tudi ne

 

In vse tako do vrha. Veliko tabel, tudi takšnih s krsto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moji vtisi z dne 28.6.2014

Doma se oblečema ... gledama... kam pa danes? In pravim da bi se zapeljal čez logarsko dolino do železne kaple in po koroški strani do doma...

Začela sva pot iz Ptuja proti Bistrici, nato ac do Konjic, od tam naprej po stari cesti do Celja, spet malo ac do izvoza Logarska... in nato do Logarske doline, tam pa sma krenla za Pavličevo sedlo.

post-40252-0-74578900-1404034586_thumb.jpg

post-40252-0-87564100-1404034614_thumb.jpg kdo od tukaj? 

Nato sma pot nadaljevala v dolino, vendar se mi je zdel greh da nebi obiskal še Jezerskega.... Tam sem se malo ustavil ob jezercu, ugotovil da lahko drugič prinesem liter vina (mineralna voda tako izvira tam) in party se lahko začne ;) .

Nato sva pot nadaljevala proti Völkemarktu... in vse po cesti št.70 do Volfsberga.. Tam je sledilo rahlo okrepčilo :D .

Za pred zadnje dejanje pa sva izbrala cesto skoz Veinebene, katera pa se ni izkazala za ravno najboljšo potezo.. Že na začetku v breg naju je pričakalo 3km makadama...

Spust iz brega pa je začinil za avstrijske razmere katastrofalen asfalt (pri nas odličen :D ) ter nato proti domu počasi....

Nabralo se je celih 382 km 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sva se šla spet mal navlažit, d nauva zgubana :headbang: ....pa gretje ročk sred poletja :slap: ......ampak ok, štart iz Domžal po AC do Jesenic -Kranjska Gora-čez Wurzenpass-Arnoldstein-Hermagor-Nassfeldattachicon.gifIMG_0141.JPGattachicon.gifIMG_0143.JPGattachicon.gifIMG_0146.JPGattachicon.gifIMG_0152.JPG

 

-Chiusaforte-Tolmezzo (pogledat un avion sred krožnega)attachicon.gifIMG_0158.JPG

,,,,no tle je že začel scat.....Paluzza-Timau- v dežju čez še en prelazattachicon.gifIMG_0160.JPG

-Hermagor (sva skrajšala pot zarad slabga vremena, drugač je bil plan it do Spittala in gor čez)-Wurzenpass-Kranjska gora in mimo Jesenic nazaj. Mal mn kt 450 km, pa važn d sm spet ušpricana do ušes :krneki: ampak s tem motorjem mi bodo mrbit še ovinki na dol ratal prebavljivi :grim .

 

Še nebo joče  :cry:, ko te vidi kakšno zmoto si naredila z bemflom. 

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času, novih 250, ki so mi raztegnili usta do ušes. Slikc ni, k so same take lokacije, k ste vsi bli že miljonkrat - men je blo pa fajn, tko da moram deliti..

Kamnik - Črnivec - proti Logarski - Pavličevo sedlo (pa še enkrat gor in dol za vajo  :blush: ) - Jezersko (tokrat v suhem!  :OK: ) - Naklo - Bohinjska Bistrica (dež) - Soriška planina (zmer bl dež) - Šk.Loka - Zbilje na sladoled (ena mamca je bla čist navdušena nad mojo horneto, se je postavila zravn, da so jo slikal...  :ninja:  ) - ter nazaj proti domu in pred garažo še eno filanje kestla, da bo ready za next time..  :OK:

 

Kakšno naključje.....šla po istih h cestah včeraj. Ljubljana- Jezersko - Pavličevo (parkrat dol in gor) - potem nazaj čez jezersko do Bohinjske Bistrice - Soriška planina - Šk. Loka in domov   :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nebo joče  :cry:, ko te vidi kakšno zmoto si naredila z bemflom. 

 

Enako joče, če vidi Yamaho :grim  razlika je edno, da se bemflarji ne bojimo dežja :smoke:

Popravljeno . Popravil TommyP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno zagovarjal nas motoriste.. Ta gospa ki je na sliki in njen partner sta govorla kako smo motoristi nevarni .....da v ovinkih zasedemo več kot pol ceste.. No potem sem jiju nekako prepričal zakaj.. ;) čeprav sem že na koncu sam verjel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko nagnemo, treba upoštevat, da smo širši in temu primerno linijo izbrat. Jst drugač nimam občutka, da smo motoristi tko zelo nevarni. Bolj avtomobilisti. Po mojih izkušnjah pač. Saj midva sva se ful u izi peljala. Pa hitro se je daleč ven iz ovinka vidlo.

Sem vas pa opazla, da slikate :D kuj ratal nerodno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uvajanja podmladka v motorizem :D

 

10357251_687694344633454_502299702475798

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že cel prejšnji teden je blo na sporedu od ženkice kdaj greva na mopd in na pot. Tak da je bla včer akcija za nosom proti primorski. Navsezgodi vstaneva, še par zadev postoriva se najužnava in okol pol enih v močnem soncu se odpraviva. In kokr je lepo kazalo se je trip pod Krimom mal zaustavu.

Pa ne morš verjet da v celi naši državci glih midva naletiva na rdečo vremensko piko :BUA:

post-38230-0-29814800-1404115553_thumb.jpg

Ko mal poneha pičiva midva čez Rakitno na Cerknco proti Planini čez Ride na OMV Postojna kafo. Ko spijeva se grem še na WC mal zbrihtat in zravn mene en možakar nekaj "vpije" na svojga slepca. Ko ga pogledam vidm, da je to nš IgorKr. Na izhodu najdem še izgubljeno #tablico# Mary in skupaj odpeketamo proti Viktorju.

post-38230-0-59069100-1404117932_thumb.jpg

Še dobr da sem vozu bolj počas, k sm meu sopotnico zadi, drgač bi rdečo yamaharja še kje zadi pozabu :ninja: .

No in smo se tm na Kalu mal pokrepčal, mal norca ponaredl drug iz druzga, beseda je dajala besedo in bil je cajt da pičimo nazaj proti Ridam.

Se oblečemo in spet Igor neki jamra nad rudečo Yamaho.

post-38230-0-80543300-1404118219_thumb.jpg

 

Ma sem ga potolažu, da to ne pušča olja njegov sintisajzer ampak da je to še od prej k je en Ducati stal na njegovem mestu  :grrr .  

post-38230-0-72894800-1404118368_thumb.jpg

Postanek za snidenje.

post-38230-0-05538400-1404118416_thumb.jpg

Igor je nato odvihral proti domu, Mary se mi je pred Vrhniko nekak zgubila, tak da sva se sama in počasi po stranskem tiru cijazla domov.

Kilometrine je blo glih za en vzorc, ampak je vsaj družba bla prava. :OK:

post-38230-0-21651900-1404118681_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... :krneki: ima tako čupo... :afro1:

čupe itak niso moderne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj en ma lase v družini.......moški del :Pdružine mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pa ne morš verjet da v celi naši državci glih midva naletiva na rdečo vremensko piko :BUA:

attachicon.gifIMAG1025.jpg

 

Evo in takoj, ko je pršel med rdeče Yamaharje se je vreme izboljšalo. Se pravim mi smo taki sončki, da preženemo deževne oblake. Zdej mi je jasno zakaj se hočejo vsi z nami vozit. :)

 
 

gregorjanc, on 30 Jun 2014 - 10:59, said:snapback.png

Ko mal poneha pičiva midva čez Rakitno na Cerknco proti Planini čez Ride na OMV Postojna kafo. Ko spijeva se grem še na WC mal zbrihtat in zravn mene en možakar nekaj "vpije" na svojga slepca. Ko ga pogledam vidm, da je to nš IgorKr. Na izhodu najdem še izgubljeno #tablico# Mary in skupaj odpeketamo proti Viktorju.

attachicon.gifIMAG1026.jpg

 

 

No vsaj bonton imaš, če si že pri dvokolesniku bolj švoh. Lepo od tebe, da si svoje kljuse pustil diskretno precej stran :)

 

 

gregorjanc, on 30 Jun 2014 - 10:59, said:snapback.png

 

Ma sem ga potolažu, da to ne pušča olja njegov sintisajzer ampak da je to še od prej k je en Ducati stal na njegovem mestu   :grrr .  

attachicon.gifIMAG1034.jpg

Postanek za snidenje.

 

Ne ne :grrr . To sem hotel tebe potolažit, ker si v družbi nepokvarljivih zgledal malo poklapan. Kej ne vidiš, da mam jst še olje rdeče :P

 

No se kej dosti več, kot je Gregorjanc napisal (Ma Buh te nima rad. Ma kako sem moral lih tebe srečat. Vedno fašem kake sosednje motorje na dva cilindra. :slap: ) nimam za dodat edino to, kar je on zamolčal :). Lih ko se odpravimo in pridemo iz Postojne takoj ducati-stop postanek.  :)

 

post-25300-0-07963300-1404138426_thumb.jpg

 

Aja pa eden z bemflom (belim z neko modro lučjo :) ) nam je lepo čistil pot. Hvala tudi avtomobilistu, ki je na Črnem Kalu zapeljal čez obe polni črti na drugo stran in je prej omenjeni bemflar dobil razlog, da nas spusti mimo njega in avtomobila, brez da naredimo prekršek.

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnes šu pogledat na Grobnik če se kej voz in glej ga na glih vozil so :)

 

Pozno popoldne si bil pa v Big Star-ju na Coca-Coli? Mam prav? Črn Z, NM tablica in Lorenzo čelada... ti al pa dvojnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!