Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Ne vem no.

 

Versys ni parkiran, le ustavljen je bil do 15 minut in fotka je narejena pred odhodom, spodaj pa je suho. Je moralo biti kaj drugega, morda imetniki premium znamk iz druge strani hriba.

Spet smetiš eno lepo temo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.

 

Versys ni parkiran, le ustavljen je bil do 15 minut in fotka je narejena pred odhodom, spodaj pa je suho. Je moralo biti kaj drugega, morda imetniki premium znamk iz druge strani hriba.

 

24. »parkiranje« je prekinitev vožnje iz katerega koli vzroka, razen ustavitve vozila ali prekinitve vožnje zaradi tega, da se je vozilo izognilo prometni nesreči ali ker je voznik ravnal v skladu s prometnimi pravili;

 

46. »ustavitev« je vsaka prekinitev vožnje za toliko časa, kot je potrebno, da vstopijo ali izstopijo potniki ali da se naloži oziroma razloži tovor ali odpravi okvara na vozilu;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zasebni površini gornje ne pride v poštev, tam sicer veljajo pravila v cestnem prometu, a ne glede parkiranja in ustavljana, sicer bi ti listke pisal pred Hoferjem.

Glede uporabe zemljišča veljajo v tem primeru pravila lastnika.

 

Pa tudi sicer sem prekinil vožnjo le za toliko časa, da sem naložil v kovček tovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.youtube.com/watch?v=nGvc3fLT0bg&list=UUv_uvdJVsgSUQQG_YWla_9w

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Wn9C1M8r00&list=UUv_uvdJVsgSUQQG_YWla_9w

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zasebni površini gornje ne pride v poštev, tam sicer veljajo pravila v cestnem prometu, a ne glede parkiranja in ustavljana, sicer bi ti listke pisal pred Hoferjem.

Glede uporabe zemljišča veljajo v tem primeru pravila lastnika.

 

Pa tudi sicer sem prekinil vožnjo le za toliko časa, da sem naložil v kovček tovor.

Kaj od dodatne opreme si kupil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se je tema "zakaj sovražim tisto česar si ne morem privoščiti", razširila po celem forumu. 

...ne, tema " podjebavanje eden druzga " , se je razširila po celem forumu..... :evilgrin:  :P  :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se je tema "zakaj sovražim tisto česar si ne morem privoščiti", razširila po celem forumu. 

Ma lihkar se bo tale forum pridružu unmu k majo starševski čvek pa zdravstvene probleme usi....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moderatorju sploh počno, da ne morejo tega in podobnega sranja pobrisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi jaz sprašujem... Sem se javil za moderatorja pa sem čez čas dobil samo eno kajlo od Aynach in to je bilo to...  Moderatorji imajo izgleda drugo bolj pomembno delo?

 

p.s. Se vidi da gre zima noter, nobenemu se ne da več od motorjev se pogovarjat, samo še neumnosti :P

 

p.s.2

evo sem šel pogledat moderatorje.. takole kaže:

 

Ice Odsoten Zadnja aktivnost: 28. Jul 2013 19:03

Sanda7 Odsoten Zadnja aktivnost: 16. Jul 2014 10:28

Thundercat Odsoten Zadnja aktivnost: 25. Aug 2014 20:09

Gregs Odsoten Zadnja aktivnost: Zasebno, zadnja objava: 30. July 2013 - 19:50

Alla Odsoten Zadnja aktivnost: Zasebno, zadnja objava: Danes, 09:57 V temi: Prvošte si jeno pravu kofetu

Noise Odsoten Zadnja aktivnost: 21. Oct 2014 21:54  Skupina: Administrator

 

En sam moderator je očitno aktiven, hm, na kafetu :P

Anarhija ga zmaga  :OK:

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi jaz sprašujem... Sem se javil za moderatorja pa sem čez čas dobil samo eno kajlo od Aynach in to je bilo to...  Moderatorji imajo izgleda drugo bolj pomembno delo?

 

p.s. Se vidi da gre zima noter, nobenemu se ne da več od motorjev se pogovarjat, samo še neumnosti :P

 

p.s.2

evo sem šel pogledat moderatorje.. takole kaže:

 

Ice Odsoten Zadnja aktivnost: 28. Jul 2013 19:03

Sanda7 Odsoten Zadnja aktivnost: 16. Jul 2014 10:28

Thundercat Odsoten Zadnja aktivnost: 25. Aug 2014 20:09

Gregs Odsoten Zadnja aktivnost: Zasebno, zadnja objava: 30. July 2013 - 19:50

Alla Odsoten Zadnja aktivnost: Zasebno, zadnja objava: Danes, 09:57 V temi: Prvošte si jeno pravu kofetu

Noise Odsoten Zadnja aktivnost: 21. Oct 2014 21:54  Skupina: Administrator

 

En sam moderator je očitno aktiven, hm, na kafetu :P

Anarhija ga zmaga  :OK:

 

 

... stari, kje si to najdu ????   :eek:  :eek:  :eek:

 

... a imajo link za nove zaposlitve tud kje ????  :whistle:

 

... jest bi mogoče znal delat kej od naštetega ....   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če moderatorji pobrišejo vse kar ni statistični podatek postane forum samo še dolgočasna enciklopedija, tako pa imamo tu primer interakcije med uporabniki, ki je včasih bolj berljiva in zanimiva kot razmak med verigo in zadnjim zobnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zanimivo prebrat za sproti, amapk čez en teden je pa to samo še šrot, ki otežuje iskanje zanimivih objav, povezanih z naslovom teme. Sem moderator na strokovnem forumu z 12.106 prijavljenimi uporabniki in 472.721 prispevki v 40.489 temah. Vem kako to gre. Ponavadi pa se ne briše, ampak prestavi v ločeno temo, kjer gre offtopic debata naprej...

 

... stari, kje si to najdu ????   :eek:  :eek:  :eek:

Tukaj:

http://www.motosvet.com/tabla/members/?sort_key=members_display_name&sort_order=asc&max_results=20&sort_key=posts&sort_order=desc

 

Se mi zdi, da smo dovolj o tem. Zunaj je sonce, jaz grem  :bike:  Ajde folk  ^_^ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če moderatorji pobrišejo vse kar ni statistični podatek postane forum samo še dolgočasna enciklopedija, tako pa imamo tu primer interakcije med uporabniki, ki je včasih bolj berljiva in zanimiva kot razmak med verigo in zadnjim zobnikom

 

In potem se sprašuje zakaj je ta forum ratal popolnoma neuporaben in so se člani s kakšnim dejanskim znanjem preselili na druge, bolj specifične forume v tujini in se v žnjxy temah bere samo bolj ali manj neuporabne/neumestne poste, ki pridajo peščici forumašev.  Nabija naj se v na tem primernem mestu, ostalo naj bo pa urejeno in uporabno. :topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

2014-10-30-130733.jpg

 

2014-10-30-132433.jpg

 

 

Lepo dokumentiraš "čudovito" stanje naših cest....  :OK: 

 

Bo pa še lep vikend, tako da ne vem, če boš ostal pri tej zadnji vožnji letos  ;)

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!