Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Kmet2, dne 06 Nov 2014 - 08:19, pravi:


Odvržem obleke vzamem partnerja in gasa v Atlantis na okrepčilo in gretje brrrrrr ^_^

10599379_1496550823937787_64731620630912

 

Mislim, da ti je (glede na fotko oz. subjekte na desni) tale zadnji del najbolj "sedel" ;)

Lp

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejena spletna stran ampak en problem pa je. Kjerkoli kliknem "PREBERI CELOTNO OBJAVO" se ta ne odpre. Škoda ker bi si z veseljem prebral kaj več

 

Hvala za javljeno napako bom v kratkem popravil in si vabljen na ogled strani.

 

Lp Ivan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji vtisi z današnje vožnje, oziroma "porivanja Culta zraven sebe" v dolžini približno 15 m:  Če bojo kapljice v današnji napovedi ARSO za konec tega tedna kje drugje in napovedana temperatura res vsaj približno taka, kakršna je napovedana, bo v tej temi še kakšna moja sličica ... :OK:

 

 

post-12027-0-96817600-1415352567_thumb.jpg

post-12027-0-85245600-1415352582_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... .. Nearrain ....

.... fouš ... :) :)

.

ps.

.... sicer pa, lahko tebi, k imaš bimerja ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senco ma parkirano čez dva parkplaca.

 

So mi dva parkirna listka dal.   :smoke:

 

Ce ima motor vec kod 250kg zive vage ti ta boniteta avtomatsko pripada. Spadas namrec med sleperje in trajekte.

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem pa tudi jaz zalaufal svoj motor :scut:  :D ,

razlog je menda treba v trgovino in nekaj kupit za umit in obrit ,da ne bom zgledal kot gozdni Joža :hmm: .Smer Celje siti center, cesta prazna sem tam kot bi mignil :D ,parkiram gužva konkretna potem pa zaklenjena vrata kaj zavraga se dogaja aja inventuro, da majo pa glih dons bemti sveca :slap::ras:  . Ja nič nazaj na motor :scut: bom pa naprej šel, smer Krško vmes opazujem posledice deževja in razmišljam o vsem in ničemer :whistle:  tam za Sevnico se pa odločim da grem čez hrib po bližnjici v Novo mesto v Qulandijo(šopink)no tu imajo inventuro naslednjo nedeljo :P ,,trgovine odprte robe ni da ni, sem vse skupaj komaj stlačil pod zic,to bom zdaj lep :hooray: .Naprej po magistralni cesti proti Trebnjem še en postanek, da sem zmazal sveže nabavljene čokoladne roladice :oops: ,no gremo dalje ker je veliko vode po travnikih sem dobil idejo da v Grosupljem zavijem na cesto za Turjaški grad  pa od tam doli bo razgled na poplavljeno Ljubljansko barje ,slab načrt :blush:  je že bila zgoraj megla pa tako ali tako se slabo vidi kam daleč, še najbolj me je tam okoli presunil pogled na uničen gozd :huh: ,posledica zimskega žledu.V Ljubljani sem šel na obvoznico in po daljšem krogu proti Kamniku tu je motor potreboval sveži bencin :grim ,če ne bi moral na vrh Črnivca(902) menda peš.Dva ovinka pred vrhom sem prilezel iz megle in videl prelep pogled na meglo na obe strani neba :worship:  :worship:  :worship: , žal sem dva ovinka nižje spet napadel meglo sem moral nož uzet tako je bila gosta :eek:  , nato še gas čez Gornji grad in že sem pred domačo garažo. :D  :D  

Odlično je bilo skupaj 285 kilometrov ,pa še kakšen peš po trgovinah :krneki: .

Aja dve slikci :photo:  šele pred garažo doma v trdi temi.

post-25699-0-96790500-1415564766_thumb.jpg

post-25699-0-79806800-1415564795_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se tut učer mau vozu ... ker sem zelo zelo pozno ustou ... sm se sam mal po Dunajski gor pa dol po zadnem vozu .... no ja ... pa po Šmartinski tut :P

 

slik ni .... na yutubu kakšn posnetek ;)

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Nabralo se je 400km in noč ko pridemo domov .......

 

Koristni nasveti:  Res dobro se je v wajdušni v restavraciji pri Damiju34 ,porcije velike,družba v redu in če se mu smilite lahko pridete čez zelooooo poceni ali celo brezplačno......ja dec ma res srce za sirotinje ki pridejo mokri do gat  :D  :D

 

Lp  :kmet: -ica . :P

Nč ne priznam, klevete :P

Huwala za sir Dottore in Kmetica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetica je bila potem pussy pa je šla po AC do Lublane, jst pa preko meglenega, deževnega in temnega Cola do Lohatca, pa po tastari do Cjela. Vmes spil en ZELEN čaj pr SFakerju. (jebiga, eni nimamo vinjeth)

 

p.s. Top speed Hongde na kramplah po števcu okrog 170, v realnosti pa mislim, da ni blo nad 150. Vseen kr velik.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni blo nekej oh in spljoh, važn pa da je nekej blo, pa tud mau rekreacije :). Šoštanj, Mazirje, Golte in nazaj .... to je to- 65km :). Na vrhu pa oreng rosilo od same megle. Cesta do gor po določenih delih kr fajn mastna, bo pa saj mator k se bo pral, opran z razlogom, pa še tok večji efekt bo :grim.

 

post-43324-0-85701400-1415728167_thumb.jpg  post-43324-0-12578100-1415728174_thumb.jpg

 

post-43324-0-95945000-1415728178_thumb.jpg

 

mal kolesanja do matorja in nazaj domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!