Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Grosuple - Smartno pri Litiji - Zagorje - Ciele - Vitanje (destinacija pr Cenc ;) ) pa nazaj dam. 249 km, na cesti sam, vreme idealno, z mopeda pa tud ni nc padl. Veseu :)

Edina slikca k jo mam

post-9206-0-56256300-1392490888_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil pa tak bolj u izi dan, zjutrej sm se zbudu in šou v Portorož, kjer me je ob 8.30 čakalo že približno 30 ljudi, da jim na informativnem povem kej lepega, po 15 minutah hvaljenja sem se zapeljal pod šolo v čolnarno, kjer smo pripravli ŠL Slovenija, da bodoče dijake peljemo en krog.

20140215103010.jpg

 

Popoldne ko so nas še zadnji bodoči dijaki zapustili :D sm se zapeljal še en giro do Rakitovca, kjer se je dejansko vidlo sonce.

20140214155054.jpg

 

Nabralo se je še okoli 80km danes, zdej pa samo upam, da me bo bog blagoslovil z lepim vremenom že ki so počitnice.

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepa. Če greš od vikija proti lj je v črnikalskem klancu odcep za Socerb, ne moreš falit

 

 

... ampak mi je pa všeč, da vse poti vodijo pa od Vikija naprej ....  :kva2: 

 

 ... ja, je že res, da je Viki zgleda središče vesolja ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno, da si se peljal ravno proti Ptuju med 12.30 do 13.00 ? Ravno sem prišel k motorju, ko si se , (če si bil ti) peljal mimo črpalke v Staršah.

No, danes sem tudi ženo prepričal (nisem se rabil preveč trudit), da je zajahala svoj motor in sva šla malo na Ptujsko jezero, kjer sem naredil par fotk. Malce je pihalo, drugač pa 25km samo, ampak duša potešena!

 

21485432_z.jpg

 

21485433_z.jpg

Zdravo! Bilo je tam nekje sredi dneva, ne vem vec tocno, ker sem potem takoj menjal motor za avto in dalje sibal. Motor je na sliki,sivo/črn tekstilni kombinezon in črna čelada. Srečal pa nisem nobenega motorista..me je kar malo čudilo. Bilo je super, veter pa kar grdo pihal..pa vozil sem zelo zmerno, ker imam povsem odslužene gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš, Motozajebant je vrgel slabo luč na nas, ki vozimo motorje (Yamahe)!   ;)

 

Samo, to ni stroj kriv, tudi voznik ne, temveč je razlog to, da je imel sopotnico, kot je omenil že Snecer. 

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet  :bum:

 

Ko si šel domov, si verjetno videl enga strićka na GSu.... Naj ti povem, da smo tudi njemu pomagali, ker ni šlo :P

 

Ne, ni kriva sopotnica, ker je potem nisem imel.... Krive so gume :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, me pa res zanima statistika znamk motorjev, ki so se pripeljali na Mamutovanje. 

Predvidevam, da je največ motorjev znamke Yamaha .... XT, Tenere .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja največ je blo starih 400 kilskih bmflov in tenerejke 660.....ostalo le za vzorec ,pa še to na prikolici :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo, vidim, da ste Romune tudi meli :)

Prjatu, tisto so obični cigani, kakšni Romuni neki :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja največ je blo starih 400 kilskih bmflov in tenerejke 660.....ostalo le za vzorec ,pa še to na prikolici :P :lol:

Ker sem med vzorce vmescen morm povedat da prikolce nism nc rabu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi nasveti šoferja, ki se je gor pripeljal s 4x4 :)

Za plastičarja, ki je padel, pa bi rekel, da je poleg gum krivo, da je imel še sopotnika.

 

.

... sopotnik ni nč kriv ... :eek:

 

 

 

.

ps.

... kdaj si pa še videl, da bi bil potnik na avtobusu kriv, da je avtobusar u grabn zapelu .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!