Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

.

... sopotnik ni nč kriv ... :eek:

 

 

 

.

ps.

... kdaj si pa še videl, da bi bil potnik na avtobusu kriv, da je avtobusar u grabn zapelu .... :kva2:

...ampak je razlika, če gre za navadnega sopotnika ali lepo sopotnico...vsaj jaz bi čutil spremembo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak je razlika, če gre za navadnega sopotnika ali lepo sopotnico...vsaj jaz bi čutil spremembo :P

 

Motozajebant si bo moral omislit tisto tablico, ki jo imajo na mestnih avtobusih; prosimo, da se med vožnjo držite za oprijemno palico.

 

P.S.

Spet je šla tema u k .... oprive!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm rekel, danes nikamor...itak slaba napoved, oblačno megla mraz....

 

Pajade, takoj ko sem upalil telefon je že ena mona s triciklčkom težila. Ni blo kej - gratis kavi se ne odrečem- kot štartat za Postojno.

 

1625689_620494311353458_507681166_n.jpg

 

150377_620494084686814_535456140_n.jpg

 

1932398_620494291353460_2079897650_n.jpg

 

1743522_620494214686801_920687014_n.jpg

 

1911746_620494204686802_532894429_n.jpg

 

Čeprav je bil mraz in nikakvo vreme, se je triciklček splačalo pogledati. Moram priznati fantom, da so lično delo opravili. Kot pika na i je pa zvok....predstavljajte si stoenko abarth :D

 

Tale trike se je pa danes čez Rajhenburg pelu. Posrečena zadeva.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozajebant si bo moral omislit tisto tablico, ki jo imajo na mestnih avtobusih; prosimo, da se med vožnjo držite za oprijemno palico.

 

P.S.

Spet je šla tema u k .... oprive!

 

sm razmišlju o tem.... pa ima baje prekratke roke  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale trike se je pa danes čez Rajhenburg pelu. Posrečena zadeva.

1507929_10202673932281978_2122200233_n.j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, me pa res zanima statistika znamk motorjev, ki so se pripeljali na Mamutovanje. 

Predvidevam, da je največ motorjev znamke Yamaha .... XT, Tenere .... 

Tomos APN6 2x

Tomos Flexer

Dnepr prikoličar

BMW R65 (shuttle service)

Honda Magna

Yamaha tenere 1200 2x

yamaha tenere 660 2x

honda transalp 650

Kawasaki VN 900?

Suzuki GN450

Suzuki Intruder 1400

Aprilia RST Futura

Aprilia Beverly 50

Cagiva Raptor 1000

Honda MSX 125

BMW R80 GS 2x

BMW 1200 GS

Yamaha Fazer 600 (shuttle service)

KTM Adventure 640

Kawasaki KLR250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes lepih 46km (zanalsc tolko, ke ma ze rossi rojstni dan:D )

Ceste ze lepe, toplo zadost, samo naj se pesek scistijo pa bomo tudi nagibal:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi nasveti šoferja, ki se je gor pripeljal s 4x4 :)

Za plastičarja, ki je padel, pa bi rekel, da je poleg gum krivo, da je imel še sopotnika.

Baje obstajajo video zapisi, ki pričajo, da se na mamutovanje da pripeljati tudi z gumami znanega proizvajalca Gladial...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1507929_10202673932281978_2122200233_n.j

 

Tebe in še preostale motoriste občasno preklinjam iz čiste slovenske foušije, ko se mi vozijo mimo. Čez vikend večkrat delam od doma  pa se mi malo kisa. Poleg tega pa imam še prirojeno vedenjsko motnjo, in moram vsak motor, ki ga slišim tudi videt. No u glavnem... lep motor imaš. Izgleda,  uporaben in zelo izviren. Če boš še kdaj vozil po naših koncih častim kavo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe in še preostale motoriste občasno preklinjam iz čiste slovenske foušije, ko se mi vozijo mimo. Čez vikend večkrat delam od doma  pa se mi malo kisa. Poleg tega pa imam še prirojeno vedenjsko motnjo, in moram vsak motor, ki ga slišim tudi videt. No u glavnem... lep motor imaš. Izgleda,  uporaben in zelo izviren. Če boš še kdaj vozil po naših koncih častim kavo.

Lastnik je SAMOSAMO (sam fotko sm ukradel s FBja) njega si preklinjal :D http://www.motosvet.com/tabla/user/18650-samosamo/

 

 

Drgač pa on tut rad kavo pije 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik je SAMOSAMO (sam fotko sm ukradel s FBja) njega si preklinjal :D http://www.motosvet.com/tabla/user/18650-samosamo/

 

 

Drgač pa on tut rad kavo pije 

kufe,.sigurn kufe,jest rad pijem kufe,.se najavim drugič....se večkrat tam mem fjakam....tok de ne bo blema vidt pa probat,... ;-) ,. Dami lopov k fotke kradeš,.tud ti s dovžen kufe,....z jegrom seveda,..najmanj to,...!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se pa opravičujem za neopravičeno preklinjanje. Se oddolžim z kavo.

 

EDIT; Vzamem nazaj.... ziher si se tudi ti danes furu, pa čeprav ne ravno čez Rajhenburg. Torej še enkrat, da bo za ziher; "Pfu... jeb... %?$... mat.... pi... &  porkaduš. :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kufe,.sigurn kufe,jest rad pijem kufe,.se najavim drugič....se večkrat tam mem fjakam....tok de ne bo blema vidt pa probat,... ;-) ,. Dami lopov k fotke kradeš,.tud ti s dovžen kufe,....z jegrom seveda,..najmanj to,...!!!

 

Zmenjeno. Ko boš kej mimo frčal se kar ustavi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kufe,.sigurn kufe,jest rad pijem kufe,.se najavim drugič....se večkrat tam mem fjakam....tok de ne bo blema vidt pa probat,... ;-) ,. Dami lopov k fotke kradeš,.tud ti s dovžen kufe,....z jegrom seveda,..najmanj to,...!!!

Pajede, kavo sm ti zrihtu gratis pr Cicibanu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Motor, ki si ga sam kupi, znaš pazit. Ceste, za katere dajemo pa vsi denar, pa kar pridno razkopavaš.

Saj ne bi modroval, pa se na sliki tako očitno vidi brezvezno razkopavanje.

ti se očitno še nisi po makadamu peljal...

Ja lepo, vidim, da ste Romune tudi meli :)

 

Nisi razumel vprašanja? Poglej slike od Damy, pa boš mogoče videl, kaj je mislil.

 

Lepi nasveti šoferja, ki se je gor pripeljal s 4x4 :)

Za plastičarja, ki je padel, pa bi rekel, da je poleg gum krivo, da je imel še sopotnika.

 

Jebemtiš, Motozajebant je vrgel slabo luč na nas, ki vozimo motorje (Yamahe)!   ;)

 

Samo, to ni stroj kriv, tudi voznik ne, temveč je razlog to, da je imel sopotnico, kot je omenil že Snecer. 

 

Ja, saj vidiš, da se je pa drugi, ki je kazal pot gor, raje peljal z yamaho kot z nemškim nadstrojem :)

 

take nakladajo samo internetni opazovalci...brezvezno in off....

Kmet  :bum:

 

Ko si šel domov, si verjetno videl enga strićka na GSu.... Naj ti povem, da smo tudi njemu pomagali, ker ni šlo :P

 

Ne, ni kriva sopotnica, ker je potem nisem imel.... Krive so gume :)

 

noup... niso krive gume ....niti voznik....  kriv je lastnik motorja ker se ni pripravil - res pa je da v pripravo spada tudi oprema - beri dobre in primerne gume (ne bom polemiziral o dobavljivih dimenzijah v tej temi)..

Tomos APN6 2x

Tomos Flexer

Dnepr prikoličar

BMW R65 (shuttle service)

Honda Magna

Yamaha tenere 1200 2x

yamaha tenere 660 2x

honda transalp 650

Kawasaki VN 900?

Suzuki GN450

Suzuki Intruder 1400

Aprilia RST Futura

Aprilia Beverly 50

Cagiva Raptor 1000

Honda MSX 125

BMW R80 GS 2x

BMW 1200 GS

Yamaha Fazer 600 (shuttle service)

KTM Adventure 640

Kawasaki KLR250

jaka hvala za 50ccm viška he he ...

res pa je da je pik prišel z xt-jko 660 do placa ( si ga pozabil) - vsaka čast tolk star pa brez orientacije celo našel plac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper: tista tvoja reč nima samo 450ccm, ko ga je imel v rokah Nitrous, se je zdelo, kot da jih ima najmanj 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se očitno še nisi po makadamu peljal...

 

 

 

 

 

take nakladajo samo internetni opazovalci...brezvezno in off....

 

noup... niso krive gume ....niti voznik....  kriv je lastnik motorja ker se ni pripravil - res pa je da v pripravo spada tudi oprema - beri dobre in primerne gume (ne bom polemiziral o dobavljivih dimenzijah v tej temi)..

jaka hvala za 50ccm viška he he ...

res pa je da je pik prišel z xt-jko 660 do placa ( si ga pozabil) - vsaka čast tolk star pa brez orientacije celo našel plac...

 

... stari, sej verjetn me ni pozabu ....   :whistle:

 

.... sam jest sem na tistem spisku, k so gor nominiranci za najbolj zlizano zadno gumo na Mamutovanju...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, sej verjetn me ni pozabu ....   :whistle:

 

.... sam jest sem na tistem spisku, k so gor nominiranci za najbolj zlizano zadno gumo na Mamutovanju...  :kva2:

Boš zgubu, verjem da boš. Pomisli samo na BMW od Predraga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

take nakladajo samo internetni opazovalci...brezvezno in off....

 

Točno tak, pa nikak načig! Samo, da maš ti prav! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!