Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

kaca1

E, skupno fotko pa smo pozabili narediti.

Tudi midva sva končala po mraku. Ampak bilo je luštno.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaca1

E, skupno fotko pa smo pozabili narediti.

 

 

Scarabeo

 

...sem šparal film za "motozbor Trojane"    :kva2:  :kva2:  :kva2:        

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Kmet: Naprej v Raški zaliv kraj Trget ,zelo dobra hrana za male pare,priporočam! Vrjetno pa je vse skupaj povezano tudi z avtohtonimi istrskimi domačimi živalmi(cena mislim) .............sad jo vidiš....... :blink:

 

Če bi se peljal iz Labina proti jugu vse do Skitače na 425 m višine, bi imeli krasn razgled po Kvarnerskih otokih. Tudi Trget je nekje ob poti.

trget.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Danilo D se še spomniš, kaj si maja pisal v temi Jadranska magistrala? :blush:

Sedaj si imel pa čas še za konkretno kosilo! Se pozna, da si veliko prevozil v tej sezoni! :)

 

Uf za en dan bi bla pa zame res huda, 760km bi se verjetn že dal sfurat, zgolj z postanki za minus i plus :D. Bo treba kdaj čez kak vikend, pa kje prespat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ti to spremlaš ni kj :D, drugače se pa nisem mogel upreti skušnjavi, verjetn zdej že res zadnji letošnji, vsaj podobni no :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub čudovitemu vremenu (napram včerajšnji megli), žal ni bilo časa za nič drugega kot motor v mraku malo zalaufati, da sem lahko vsaj poslušal "najlepšo simfonijo za ušesa" :) .

Potem sem ga še tu pa tam našprical z WD-jem, mu slekel kovček, pod prednje kolo podložil stiropor, ga priklopil na vzdrževalec in pokril s ponjavo (Btw:Lidlova ponjava je vredna ravno toliko kolikor stane...na dveh mestih so varjeni šivi že začeli popuščati :( ).

V spalni pozi:

cam00814.jpg

Zdaj pa...če bo šansa, bomo letos še kaj vozili, sicer pa tudi prav...za prvo leto sem kar zadovoljen ;) .

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fulj zanimivi vtisi danešnje vožnje :P, Šoštanj - Frankolovo - Slovenske Konjice in po isti poti nazaj ....... mator poservisiran in prpravlen na nove podvige, upam da še kakšnga letos :D, js pa tud povsem prpravlen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, Kmet2 maš frizuro na črtico  :)

Ja lej tabeli nimajo občutka za estetiko.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... njegova žena nima take črtice.. :huh: ...

 

 

... ups.. :xx:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!