Skoči na vsebino

Novi Marof 2014


Jure

Priporočene objave

ravnokar prišel iz novega marofa,zjutraj ob 10.30 5 stopinj,veter taki da je na grelcih temperatura dol šla na displayu namesto gor! Blo je nekih 5 komadov iz krškega ki so hobby vozili po progi.čakau sem do 13.00h če bi se vreme obrnilo,nič,pridem ob 14.00 v Maribor nazaj, tu pa za kratke rokave gor met! Skratka vstran vržen dan! :glare:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar prišel iz novega marofa,zjutraj ob 10.30 5 stopinj,veter taki da je na grelcih temperatura dol šla na displayu namesto gor! Blo je nekih 5 komadov iz krškega ki so hobby vozili po progi.čakau sem do 13.00h če bi se vreme obrnilo,nič,pridem ob 14.00 v Maribor nazaj, tu pa za kratke rokave gor met! Skratka vstran vržen dan! :glare:

Pizda upam da bo jutr kej bolš!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Novi Marovci, zanima me kdo od Vas oziroma koliko interesentov bi bilo če bi zakupli progo ali vikend, sobota nedelja in seveda organizirali dirko! 

 

V mislih imam: prosti trening zjutraj

                       kvalifikacije ( 3 krogi)

                       tekma, glede na to da je štartna ravnina kratka bi bil leteči štart! 

 

Če bo interesentov dovolj bom kontaktirau za podrobnejše info koliko bi stalo posameznika! Nekak da si popestrimo malo tudi z low budgetom vikende! :OK:

 

 

Prosim samo odgovore kjer je vidno ali ste za ali ne, komentarji in ostalo me ne zanima, predloge pa bomo pol skupaj strnili če nas bo dovolj!HVALA

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za :)

 

 

Pozdravljeni Novi Marovci, zanima me kdo od Vas oziroma koliko interesentov bi bilo če bi zakupli progo ali vikend, sobota nedelja in seveda organizirali dirko! 

 

V mislih imam: prosti trening zjutraj

                       kvalifikacije ( 3 krogi)

                       tekma, glede na to da je štartna ravnina kratka bi bil leteči štart! 

 

Če bo interesentov dovolj bom kontaktirau za podrobnejše info koliko bi stalo posameznika! Nekak da si popestrimo malo tudi z low budgetom vikende! :OK:

 

 

Prosim samo odgovore kjer je vidno ali ste za ali ne, komentarji in ostalo me ne zanima, predloge pa bomo pol skupaj strnili če nas bo dovolj!HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo cist okej nekej tazga met. Sam bo treba tut zdravnisko sluzbo zrihtat. Je ze organiziran dogodek in ni zadost sam motoriste prpelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v nedeljo pa se bom moral zadovoljit z marofom!pa saj ok malo potestiram nov motor prehajam iz Aprilije na Suzuki Gsxr 1000!Mogoče pa podrem osebni rekord 1.10.65 :OK: se vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me koliko pumpate zadnjo gp racer ntec gumo na marofu?

 

Hvala za odgovor.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klical 5 min. nazaj.

 

V soboto in v nedeljo je možno vozit od 10h - 18h.

 

Če vreme zdrži se vidimo v nedeljo.

 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kako vremensko stran, kjer so dokaj tocni z vremensko napovedjo.

Zdej sem gledal vreme in naj bi padal dez jutri.

Lp

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično vreme danes na marofu,prav žgalo je sonce!!! Izbolšau rekord 1.10.35 :grim  potem pa naslednji krog padec :smoke: !!Tako je če divjaš in izsiljuješ!!Se vidimo tudi jutri,ker pol pa vreme samo za žvižgat naslednji teden! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!