Skoči na vsebino

Novi Marof 2014


Jure

Priporočene objave

Nov uradni rekord Novega Marofa

Dario Horvat 1:07:955

Vceraj na motohappeningu, dirka profijev v klasi SST 1000

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z prevozom motorja preko meje (Hrvaška), ki nima tablic oz. prometnega dovoljenja (kros ali supermoto)? Ali je potrebno urejati kakšen papirje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bikez, na prvih dveh straneh te teme je bila debata na to temo.

 

lp,

rok

 

ps: voham roadtrip...matija si za?

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav da ni potrebno imeti registriranega motorja da rabiš samo potrdilo o lastništvu, vendar meni so prejšnič tečnarl na meji, pa sma oba z kolegom imela "street legal" izgled motorja + nameščene tablice pa so žnaral kolegu ker mu je potekla registracija.

Motorja sta bila na prikolici. Možno da sem pač js naletel na neizboražene škife :)

Drugače se pa vidimo v petek če kdo namerava pridit dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nevem zakaj so mu lomili jajca,če motor ni registriran in je na prikolici! Lahko da sta naletela na kakega čudaka na meji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rockson tole bi biu pa kr konkreten roadtrip :D kok pa asfalt pobira gumo? Js mam gume se za okol 2000km pa to je do platna ne do roba legalnosti :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rockson tole bi biu pa kr konkreten roadtrip :D kok pa asfalt pobira gumo? Js mam gume se za okol 2000km pa to je do platna ne do roba legalnosti :/

Asfalt je cestni asfalt, tako da nič več kot cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprednja je bolj na udaru na marofu...sicer sem bil samo enkrat, tko da ne bom pameten...tako pravijo. matija, sicer ne vem kdaj ima bikez tole v planu ampak mogoče lahko uredim avto s prikolico za naju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan se podira, resnih kandidatov poleg vaju še ni na obzorju, pa še zadnjo gumo mam fentano.

 

Edit: @rockson, če imata možnost, potem obvezno prikolico pa gasa. Ko se zvečer vračaš, sonce tolče direkt v oči, pa še zmahan si, z avtom tudi lažje voziš ponoči, pa še mudi se ne toliko.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan se podira, resnih kandidatov poleg vaju še ni na obzorju, pa še zadnjo gumo mam fentano.

 

 

Ekipa Starejši dečki tudi še ni rekla zadnje besede!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ???

Spomladi mi je na poti na Grobnik težil hrvaški policaj, da moram imeti dovoljenje, da je vozilo opremljeno in homologirano za prevoz goriva. Potreboval naj bi ne vem kakšne vse dokumente. Bil sem s kombijem, zadaj sem imel plastično 20l kanto. Po cca pol ure me je le spustil naprej. Zdaj imam kanto s seboj, vendar raje prazno in jo natočim pri njih, oziroma še to ni več treba odkar so na Grobniku odprli črpalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!