Skoči na vsebino

Dušan Šešok


Kölm

Priporočene objave

Takšnih Šešoku imamo v naši državci precej :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi komentar je že bil zbrisan. Res je bil nastrojen, ampak človek si zasluži kritiko.

Če mislite moderatorji brisati poste in selekcionirati, potem je bolje, da se tema zaklene.

Ker kaj lepega itak ne pričakujemo in si tudi ne zasluži. 

Človek je baraba in to je to.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi komentar je že bil zbrisan. Res je bil nastrojen, ampak človek si zasluži kritiko.

Če mislite moderatorji brisati poste in selekcionirati, potem je bolje, da se tema zaklene.

Ker kaj lepega itak ne pričakujemo in si tudi ne zasluži. 

Človek je baraba in to je to.

 

Scarabeo

UUUUUUUUUUUUUpppppppssssss, se opravičujem moderatorjem.  Šele sedaj sem videl, da sta odprti dve enaki temi s popolnoma enakim naslovom in začetno vsebino.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa res heroj, poserje se na vse svoje HLAPCE, oni pa nič, delajo mu za 400€ pa še 30€ parkirnine mu plačujejo vsak mesec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem pa je bil svoj čas en čisto navaden luzer, ki je živel v enem bloku v Mostah. Je pa znal dobro izkoristiti "poosamosvojitveni plimni val"  (po principu - prava barva na pravem mestu v pravem trenutku).

 

Kot sem že napisal v "sestrski temi z enakim naslovom" - za začetek po principu Divjega zahoda (najprej v katran namočit, potem pa v perje povaljat).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največje sranje je naredil. ko je "lastninil"blagovno znamko  "ISKRA"

 

Prej je bil to pojem za veliko elektronskih in električnih izdelkov, pa je Kreten hotel služiti na račun drugih.

 

Bil je pač na pravi stani in mestu ob pravem trenutku.

 

Saj tudi za njega raste šiba :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take izmečke človeške rase v živinske vagone in na Goli otok z macolo kamenje drobit! Bojim se samo, da je tega ološa in bagre v Slo. toliko, da bi bil Goli otok prekmalu krepko premajhen.

Resnično smo banana republika v kateri vladajo majmuni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba se je vprašat, kako je prišel do teh kreditov s katerimi je financiral odkup. Če mu uspe, super, postane novi lastnik. Če mu ne uspe, mu je tudi vseeno, bodo že davkoplačevalci krili slabe kredite. 5 milijard smo dali v banke.

Vmes še bo dobil kak dodaten kredit, ker podjetje trenutno ustvarja dobiček. Denar bo iz Iskre spravil v kako drugo podjetje prek svetovalnih pogodb ipd.. Lahko njegovo podjetje ali od kakšnega "prijatelja".

Vse po zakonu, ne moremo mu nič. Treba se je zavedat, da je najbolj gnili bančni sektor in politika, ki to dopuščata.

Morali bi organizirat zadruge, ki bi odkupile državna podjetja. Pa naj z njimi upravljajo delavci. Tem bo v interesu imet zdrava podjetja z vizijo prihodnosti in pravičen plačilni sistem.

Šešok in podobni pa gledajo samo na lastno korist. Zaslužili bodo če bo podjetje uspešno ali če propade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj jokcate in stokate.

Dejte se izpostavit in ustanovite sindikat, ki bo določal pogoje dela kot je to v kapitalističnih državah s tradicijo. Kaj mislite, da drugod lastniki rade volje dajejo delavcem13 in 14 plačo ter božičnico ter druge dodatke.

Dokler bo pa rihtal Semolić and Co bo pa delavska raja jebala ježa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha, "sindikat" je pa po moje zrel za svojo temo...

 

Če se prav spomnim, je Rockefeller rekel, da za uspešno gospodarstvo rabiš dobre "menažerj"e, ki terajo svari naprej (beri:  skušajo čim več iztisnit iz delavcev) in dober sindikat, ki taiste menažerje bremza.

 

Stanje pri nas pa lahko izrazimo s preprosto matematično operacijo (a + b = c), kjer je:

a = menažerji, ki so vredni glih 1/2qrca

b = sindikat, ki je tudi vreden glih 1/2qrca

c = 1/2qrca + 1/2 qrca = 1qrc

 

Skratka, pri nas je oboje skupaj glih za 1qrc. In tam pa pravzaprav tudi smo. Ja, matematično gledano štima.

 

P.S. Se opravičujem za vulgarnost, ampak tega res ne morem lepše povedat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem Šešokom povem:

 

DOKLER SE BO MOJ ŠEF DELAL, DA ME DOBRO PLAČUJE

SE BOM JAZ DELAL, DA DOBRO DELAM.:D

 

ali

 

NE MORE ME ON TOK SLABO PLAČAT,

KOLIKOR JAZ LAHKO SLABO DELAM. :P

 

mislim, da to miselnost obvlada marsikdo in če si managerji mislijo, da bodo s tako delovno silo uspeli....ha..se motijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, pa da jim lahko rata. Ko se bo (vsaj drvimo tja) brezposelnost povzpela na enih 15-17%, kar pomeni 150 in več brezposelnih, bodo ljudje pripravljeni delati za 400€ netto. Kot je rekel dr Vehovar...ob takem gospodarskem tempu (negativnem) bomo čez 10 let ena izmed 5ih najrevnejših držav v Evropi. S standardom bomo na nivoju Srbije, Bosne, Bolgarije, Bih in Albanije.

Ko na to pomislim...bi streljal....iz užitka......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, pa da jim lahko rata. Ko se bo (vsaj drvimo tja) brezposelnost povzpela na enih 15-17%, kar pomeni 150 in več brezposelnih, bodo ljudje pripravljeni delati za 400€ netto. Kot je rekel dr Vehovar...ob takem gospodarskem tempu (negativnem) bomo čez 10 let ena izmed 5ih najrevnejših držav v Evropi. S standardom bomo na nivoju Srbije, Bosne, Bolgarije, Bih in Albanije.

Ko na to pomislim...bi streljal....iz užitka......

no in zdj mi povej, katera od teh nerazvitih držav je uspešna?...........

 

Če si pa hotel povedati, da bodo uspešno vse uničili, se pa 100% strinjam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romunijo ste pozabl,ona bo definitivno uspešna :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem Šešokom povem:

 

DOKLER SE BO MOJ ŠEF DELAL, DA ME DOBRO PLAČUJE

SE BOM JAZ DELAL, DA DOBRO DELAM. :D

 

ali

 

NE MORE ME ON TOK SLABO PLAČAT,

KOLIKOR JAZ LAHKO SLABO DELAM. :P

 

mislim, da to miselnost obvlada marsikdo in če si managerji mislijo, da bodo s tako delovno silo uspeli....ha..se motijo.

 

 

Sranje, da to nikamor ne pripelje. Oziroma, nas je pripeljalo kamor nas pač je. Šešok je pač stereotip post fevdalnega industrijalca. modern sužnjelastnik z moderno preveč funkcijami. A ni bil on 100 let predsednik košarkarske zveze? 

 

Največji problem te gniladi pa se mi zdi, da se je razplodil. Sinkota pa v spregi z dvema drugima sinkotoma in njunim očijem razturavajo po nepremičninski sceni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še niso na listi za ODSTREL, to je za take edino zdravilo, drugače se bodo take zgodbe kr naprej nadaljevale

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje, da to nikamor ne pripelje. Oziroma, nas je pripeljalo kamor nas pač je. Šešok je pač stereotip post fevdalnega industrijalca. modern sužnjelastnik z moderno preveč funkcijami. A ni bil on 100 let predsednik košarkarske zveze? 

 

Največji problem te gniladi pa se mi zdi, da se je razplodil. Sinkota pa v spregi z dvema drugima sinkotoma in njunim očijem razturavajo po nepremičninski sceni. 

Saj to sem hotel povedat, da nikamor ne pelje. Uničevati ni noben problem, škodo delati tudi ne. Problem je graditi dobro in uspešno podjetje.

 

Šešok je tipičen primer post komunističnega manažerja, ki po mojem še ni slišal za google. Špila (on in njemu podobni manažerji) se sicer ameriški imperialistični kapitalizem, ki je pa daleč od dobro razvitega kapitalizma kot ga furajo nordijci.

 

Hotel sem povedati, če sem jaz na njegovem mestu, enostavno ne bi tako delal. Če hočeš imeti uspešno podjetje moraš obvladati timsko delo, imeti zadovoljne delavce ki so fer plačani. Le tak delavec bo dal 110% od sebe in se bo čutil pripadnega podjetju. 

 

Sedaj , kako boš pa določil plače, kako boš nagrajeval, je pa drugo vprašanje. In velikokrat je sam odgovor vreden zmage.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še niso na listi za ODSTREL, to je za take edino zdravilo, drugače se bodo take zgodbe kr naprej nadaljevale

Liste za odstrel ne obstajajo. No ja, mogoče le v krogu nasprotnih strank, ki žele prevzeti pozicijo.

Bistvo in rešitev je v spontanem spuščanju črev take golazni na tla. A za to se izgleda še premalo ljudem trga. Pa bo kmalu, bo, bo.

In da ne bo kdo rekel da hujskam! Še zdaleč ne. Le predvidevam. V zgodovini je dovolj dokazov, da na koncu se zgodi prav to!

http://www.dailymotion.com/video/xwtm1a_hannibal-2001-balcony-hanging-scene_shortfilms

post-33199-0-84065600-1391932491_thumb.jpg

post-33199-0-86880100-1391932497_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Liste za odstrel ne obstajajo. No ja, mogoče le v krogu nasprotnih strank, ki žele prevzeti pozicijo.

Bistvo in rešitev je v spontanem spuščanju črev take golazni na tla. A za to se izgleda še premalo ljudem trga. Pa bo kmalu, bo, bo.

In da ne bo kdo rekel da hujskam! Še zdaleč ne. Le predvidevam. V zgodovini je dovolj dokazov, da na koncu se zgodi prav to!

http://www.dailymotion.com/video/xwtm1a_hannibal-2001-balcony-hanging-scene_shortfilms

...in pustit jih naj visijo...v opomin vsem naslednjih generacijam!! :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!