Skoči na vsebino

Dušan Šešok


Kölm

Priporočene objave

Mogoče za odtenek preveč filmov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa teh tipov ne bi ne streljal, ne obešal in ne krajšal. Celo podaljšal bi jih, na natezalnici namreč.

In pridobili bi toliko centimetrov, kolikor minut bi odlašali s svojimi bančnimi računi v davčnih oazah.   :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče za odtenek preveč filmov :grim

Na žalost ne. To se dogaja. Vsak dan kje po svetu. Le še do nas mora priti.

Samo pol bo sranje in bi bilo bolje, da bi se razni Šešoki prej ustavili. Bolje za njih in za vse ostale...

 

Mi zaenkrat še živimo v relativnem zatišju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morala bi obstajati internetna glasovalna lista za "odstrel", glasovali bi ljudje iz cele slovenije in tisti ki bi prijel največ glasov bi šel "rakom žvižgat", pol se ne bi več tok norca delal iz ljudi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne želite si nekaj kar vidite po televiziji,v realnosti,ko se zmeša folku,nastradajo večinoma nedolžni!!!!!!!!!! Krivi za stanje pa nekje na varnem srkajo koktajl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Je že res lahko bi blo še slabše, sam neki bi blo treba narest, če ne bo šel graf samo še navzdol in navzdol...in bo človek lahko samo klonil....toliko časa dokler ne bo res počilo. In takrat bo spet delovna sila nastradala in za njimi vse ostalo razen tisti ne ko bi morali. Nimam nič proti, če bi tega prasca v tem trenutku nekam obesl za jajca...večje škode nebi blo, kot jo on dela "psihi" svojih zaposlenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!