Skoči na vsebino

kasti

Priporočene objave

Dragi motosvetovci!

 

Za zelo dobrega prijatelja iščemo uporabne informacije, ki bi mu pomagale do ozdravitve. Žal je sam

v stanju, ko tega ne more poiskati sam.

 

Trenutno leži na nevrološki kliniki na Zaloški, diagnoza: možganski tumor, ki žal zelo hitro raste. :( :( :(

 

Stroka žal ne ve točno kaj bi storila; opcije so 3, vendar ne vejo za katero bi se odločili. Žal nobena ne obeta super rezultatov.

 

Sedaj pa na vrsto pridete vi, dragi prijatelji motoristi:

 

- ima kdo kakšne izkušnje z dr. Jugovičem, je strokovnjak?

 

- priporočate kakšnega drugega strokovnjaka, mogoče tudi kakšno kliniko v tujini?

 

 

Za vsako informacijo se vam že vnaprej najlepše zahvaljujem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti dam samo info . Jaz sem naročen k Prof. Borut Prestor dr. med. ki mi ga je svetovala forumska kolegica.Njo je rešil zadnji trenutek z zelo zahtevno operacijo,za katero se ni vedelo kakšen bo izid!

No izid je fantastičen,ženska je tip top in uživa lajf naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tkole:

kolega je bi operiran, odstranili so večino tumorja (rakavo tkivo :( ) sedaj ga pa čakajo še dolge terapije, logoped...   skratka pot je še dolga ampak jaz verjamem da bo konec dober!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Takole,jutri bom operiran s strani prof.Boruta Prestorja,tvorbo ki jo imam ni rakava a je na rizičnem mestu(težek dostop) in hitro raste. Op je bila edina opcija ,tako da če bom še znal pisat vam s prve roke poročam o rezultatu doktorja.

Pravijo da je eden vodilnih nevrokirurgu in da sem v dobrih rokah,no mal lažje mi je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole,jutri bom operiran s strani prof.Boruta Prestorja,tvorbo ki jo imam ni rakava a je na rizičnem mestu(težek dostop) in hitro raste. Op je bila edina opcija ,tako da če bom še znal pisat vam s prve roke poročam o rezultatu doktorja.

Pravijo da je eden vodilnih nevrokirurgu in da sem v dobrih rokah,no mal lažje mi je.

 

Dej, bumbar, drž se ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole,jutri bom operiran s strani prof.Boruta Prestorja,tvorbo ki jo imam ni rakava a je na rizičnem mestu(težek dostop) in hitro raste. Op je bila edina opcija ,tako da če bom še znal pisat vam s prve roke poročam o rezultatu doktorja.

Pravijo da je eden vodilnih nevrokirurgu in da sem v dobrih rokah,no mal lažje mi je.

Stari drži se! Mi pa ti držimo pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole,jutri bom operiran s strani prof.Boruta Prestorja,tvorbo ki jo imam ni rakava a je na rizičnem mestu(težek dostop) in hitro raste. Op je bila edina opcija ,tako da če bom še znal pisat vam s prve roke poročam o rezultatu doktorja.

Pravijo da je eden vodilnih nevrokirurgu in da sem v dobrih rokah,no mal lažje mi je.

 

Držimo pesti !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo po sem po 35urah v umetni komi zunaj intenzivne in baje z dobrim izhodiščem za okrevanje,nimam nobenih motoričnih težav in epileptičnih napadav ter krvavitev za katete so se nqjbolj bali kirurgi.

Osebje v iber ustrežljivo in dobrovoljno,Prestor pa čisti caaar,bil pri meni najmanj 5x in mi postregel z vsemi odgovori na ,oja vprašanja,

Čaka me dolga rehabilitacija saj sem izgubil veliko likvorja med 6urno operacijo.

Izguba likvorja mi povzroča bruhanje in močne migrene ter težave z ravnotežjem,to naj bi izvenelo v treh mesecih,drugače si bom montiral pa kateemov MSC,da me podpira v ovinkih hehehe

 

 

NO BRAINS NO TUMORS  YEAAAH!!!

 

 

Še nikol ni blo tako fajn prebrat tvojga posta, srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se zadeve lotil Borut Pahor v sklopu kake famozne multipraktik predvolilne kampanje, bi znal biti rezultat bistveno slabši. Seveda za Kmeta2.

 

Borut Prestor pa zgleda da obvlada. Gut! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo po sem po 35urah v umetni komi zunaj intenzivne in baje z dobrim izhodiščem za okrevanje,nimam nobenih motoričnih težav in epileptičnih napadav ter krvavitev za katete so se nqjbolj bali kirurgi.

Osebje v iber ustrežljivo in dobrovoljno,Prestor pa čisti caaar,bil pri meni najmanj 5x in mi postregel z vsemi odgovori na ,oja vprašanja,

Čaka me dolga rehabilitacija saj sem izgubil veliko likvorja med 6urno operacijo.

Izguba likvorja mi povzroča bruhanje in močne migrene ter težave z ravnotežjem,to naj bi izvenelo v treh mesecih,drugače si bom montiral pa kateemov MSC,da me podpira v ovinkih hehehe

Sam tok

Ti si en hud od ovisenž.

Navajaš 35 urno umetno komo, hkrati pa opažam samo nekaj minutno odsornost tvoje aktivnosti s tega foruma tako da se mi zdi da si še iz kome poste pošilu

:yea1:

 

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boš pisal, še......motosvet ni motosvet, če  gor ni tvoje izjave, pa Damijevega dodatka...

zase se brigi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... men se pa zdi, da operacija ni čisto uspela....

....uno pizdarijo so ti sicer odstranili...ampak ti si pa še veno isti...   :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi več pobrali ven bi se lahko več družla z mano,ker potem bi bili ta

Tam hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp ... več bi mu moral vn pobrat ... ;)

 

:kmet: : KONTROLA PROMETA, vozniško in prometno! Prva pomoč! DATUM?!?!?!? Kašn auspuh je to?!?!?!

 

a si predstaulaš kolko terorja bi to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi več pobrali ven bi se lahko več družla z mano,ker potem bi bili ta

Tam hihihi

Ne vem če poznaš navezujem se pa na en vic

 

Povej a se ti ušesa še držijo glave al so ti tud tisto žičko precvikal? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sej ta me je ovirala k tist k nosi podatke za spo

In se je ves čas spotikal ob njo,pojdi še ti k zdravniku boš vidu k se boš pol lohk večkrat z ženo zmenu za furo,se ne boš nč spotiku ampak ji boš s prve povedu hehrhr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!