Skoči na vsebino

Služba


Priporočene objave

Ti si pa čist mim useku... s stavkom "za to službo in nisi napisal prošnje samo zato, da imaš mir pred borzo in še naprej vlečeš socialo." če je pa socialo tako lahko vlečt ko ti praviš se pa takoj prjavim na zavod pa pošljem tiste 3 prošnje na mesec in je do moje delo... če je pa to tko enostavno pol pa res nima smisla delat... ka pa ti vzame tiste 3 prošnje poslat časa? v 1 urci si fertik da se mal potrudiš... ampak ni to tko kot ti misliš da ti kr tak sociala pripada... nima veze sploh...

OK, jaz sem mimo usekal in čisto po krivem dobil službo, drugi pa imate prav, pa eni brez služb.

Pa verjemi, da govorim iz osebnih izkušenj. Sem parim znancem ponudil, da jim leto dve nazaj pomagam pri naši firmi do službe, ko so na novo zaposlovali. Samo eden je bil za. Ostali pa v stilu: Pa ravno sedaj, ko sem si vse na borzi porihtal okoli denarja. Kaj pa če me čez dva tri mesece odpustijo in bom zopet moral vse od začetka urejat?

Hvala za rože.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar, problem je v tem da ne prideš do tega da bi dal prvi vtis. Vsaj jaz večinoma ne... Če nimaš izkušenj tud prošnja ne more biti ne vem kako dobra.

Ti že mogoče sprejmeš take ki osebno pridejo zarad službe, večina pa ne. Kar se državnih služb tiče te nič kaj radi ne vidijo. Jaz na žalost iščem prav v tem sektorju, privat je bolj malo...


nazo, ne sodit po parih znancih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jaz na žalost iščem prav v tem sektorju, privat je bolj malo...

 

nazo, ne sodit po parih znancih.

Ravno državne službe so zabasane in brez debelih vez ne prideš not. Recimo v MB se je na razpis poštarja za 10 prostih mest prijavilo (baje) okoli 4000 kandidatov.

 

V bližnji vasi pa ima recimo ženska kiosk s hitro hrano in pravi, da že eno leto išče delavko, pa je ne more dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...
pred 41 minutami, Zivnorc pravi:

@pik1  ...vlečna služba?..   :huh: 

Pri vseh tvojih tajnicah bi pa že moral vedeti, kako to gre.......🤔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!