Skoči na vsebino

tema XY - za izmečke!


moto rider

Priporočene objave

Ah, mozakar se je verjetno komaj seznanil z internetom, odnosa pa res nima. Ban pa bo hitro pozabljeno, ter v opozorilo novopecenim clanom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, izliv. Svaka čast moto rider.

Tisti tip pa je po mojem troler. Vse skupaj jebe v glavo, folk pa izgublja živce. Take se ignorira in konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@moto rider

 

Še nisi slišal tega; dobrota je sirota! Najprej si pripravljen pomagat, potem pa dobiš po grbi ....

 

Popravek: fora je v tem fantje, da je za tem nickom nekdo, ki že sodeluje na tem foromu, ampak, da bi malo sral se je prijavil z drugim imenom. Simpl ko pečena jajca.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem moral odpreti tole temo, posvečeno madbiker-ju, pa če mi jo takoj zaprete, mi ne bo žal, da nisem probal.  ZAKAJ??

 

Zaradi mladca, kateremu sem se prvi in edini, postavil v bran!  Zdalje bi ga pa najraje .............. ne bom rekel, ker bo pregrdo, toda;

 

  • Najprej prosi, naj mu pomagamo najti motoristično opremo "revčku"
  • Ko mu hočeš pomagati in GA PROSIŠ naj te skontaktira, da mu pomagaš najti robo vključno z vsemi možnimi popusti - pa namesto tega, raje serje še naprej tle po forumu, bluzi o Harley-istih, (sam pa verjetno še za moped nima). Pritožuje se zakaj mu Cufa zaklepa teme (jst bedak) se pa še vlečem zanj! :slap:
  • In ko še to ni dovolj, začne smetiti, vnašati razdor med motoristi, ki imajo pošlihtano v glavi
  • Ja, prav je imela Cufa, ker te je skenslala, a škoda, ker te ni že prej!!
  • Takemu kretenu bi prepovedal dostop do tega foruma!
  • Ej fant "madbiker" (ampak si res precej usran! - odznotraj.) Če si ti gladek, se dam pa jaz takoj proglasiti za bedaka!!!

No, samo to sem moral povedati, da me ni razgnalo!

Sedaj pa komot zaprite tole temo!

Ne vem kaj se sekiraš, veš da to ni dobro za zdravje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga cenim kot osebo. Vidi se da je drugacen in progresiven (provokativen?)

Upam da postavi se kak zanimiv topik, njegovo izcrpno porocilo o pozdravljanju japoncev kot voznik harleya spada med anale foruma.

 

Predlagam da se glavna stran od foruma preusmeri na njegov profil, kjer lahko na dnevni bazi beremo dih-jemajoče radikalne izjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga cenim kot osebo. Vidi se da je drugacen in progresiven (provokativen?)

Upam da postavi se kak zanimiv topik, njegovo izcrpno porocilo o pozdravljanju japoncev kot voznik harleya spada med anale foruma.

 

Predlagam da se glavna stran od foruma preusmeri na njegov profil, kjer lahko na dnevni bazi beremo dih-jemajoče radikalne izjave.

 

Torej ga poznaš in tisti, ki ti všečkajo takšno izjavo tudi, ker kako lahko ceniš nekoga kot osebo, če ga osebno ne poznaš?

To ne spada v anale, temveč v analno odprtino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to .... Okrog nove teme potopisi je bilo tolko za povedat, zdaj pa ima en madbiker svojo temo in to izpostavljeno!! Swašta p rodi!

Nazadnje se bom tudi jaz z njim strinjal.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi to predlagal na normalen način. Marsikaj, kar so uporabniki predlagali, je že bilo sprejeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut proti!!!

 

 

Smrt fašizmu, svobodo govoru :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zdej ste ga pa pregnali :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto rider je napisal, kar sem ves čas mislil. Se nisem hotel spustiti z višine, zato sem raje uporabil preverjeno ignoranco. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to .... Okrog nove teme potopisi je bilo tolko za povedat, zdaj pa ima en madbiker svojo temo in to izpostavljeno!! Swašta p rodi!

Nazadnje se bom tudi jaz z njim strinjal.

 

In kakšni so zaključki v temi o potopisih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšni so zaključki v temi o potopisih. 

zaključki so trenutno:

nezaključeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za čast, edina tema upam posvečena posamezniku tukaj gor, če mi kdo postavi spomenik, pa dobi za pir, in seveda lahko se slika na mojem HD čez en mesec

 

Verjamem da bodo to temo brali še moji pravnuki glede na to da so še žive teme iz 1980 leta  :smoke:

 

ajnchy lahko mi pošlješ kako slikco joškic  :closedeyes: glede na to da si fanovka

 

dojel sem da ste rižojedci zelo hitro jezni in nevarni

 

prosim za registrske vseh tistih ki ste negativni do mene, da ko peljemmimo že bolj dam po gasu in zaradi glasnega izpuha mojega HD popoka plastika na vaših japončkih da bo jok in stok

Popravljeno . Popravil madbiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim za registrske vseh tistih ki ste negativni do mene, da ko peljemmimo že bolj dam po gasu in zaradi glasnega izpuha mojega HD popoka plastika na vaših japončkih da bo jok in stok

Samo pazi, da ti ob tem ne popokaji mlečni zobje. :lol:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ madbiker  ne bo se mi treba slikat pri tvojmu HD-ju saj poznam vsaj dva ki imata street boba in ne boš prvi in edini v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madbiker maš prov te rižotarji so res agresivni,mi evropejci ali kromperjevci smo bolj na izy :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to HD, a kej za na kruh namazat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madbiker maš prov te rižotarji so res agresivni,mi evropejci ali kromperjevci smo bolj na izy :grim

če kirga rižotarja ne bom pozdravil še harakiri nardi bogi revček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je zadnji čas da se vsi HOGARJI in antirižotarji združimo in popokamo plastiko na japončkih z glasnostjo naših auspuhov

 

hvala ker je en rižar odpr tole temo, sedaj imam malce več moči zedinit vse antirižarje

Popravljeno . Popravil madbiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!