Skoči na vsebino

Dokument za prehod meje; Hrvaška


Priporočene objave

Jutri naj bi šli na Hr pa je kolegica danes ugotovila, da je izgubila osebno. kakšna rešitev - baje da se da dogovoriti, da osebno naredijo v enem dnevu, je pa treba it v Celje

Se da morda v Lj dobit kako potrdilo itd., ki se lahko uporabi za prehod meje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogočer kopija osebne izdane za točno določen namen? bo treba na najbližjo upravno enoto....

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potni list?

No, nekoč smo čez mejo v sili šli tudi samo z vozniško, ampak seveda ni nobene garancije, da bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tanovo vozniško gre,plastik fantastik,no vsaj na Petrini je šlo kakšno leto nazaj. Kakšne so pa uradne zahteve pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tanovo vozniško gre,plastik fantastik,no vsaj na Petrini je šlo kakšno leto nazaj. Kakšne so pa uradne zahteve pa ne vem.

 

Kokr jaz vem, novo vozniško (plastično), lahko uporabljaš namesto osebnega dokumenta, za prehod meje naj pa bi bila le osebna izkaznica in potni list....  Vsaj tako je pisalo, ko sem dobil novo vozniško, naj me kdo popravi, če se motim... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, sem testiral urbano legendo o vozniški čez mejo in mi je zagrozil s 400€ kazni :blush:, sem hitro privlekel na plan ta drugo plastiko ... Samo potni list ali osebna.

Popravljeno . Popravil Belaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst poznam eno, ki je doma pozabila osebno, pa je kolegica dala kar od svojega 1/2 starega dojenčka, pa je bilo glih t'ko dobro! - Res pa je, da uradniki gledali dokumentov... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prehod državne meje je potrebna veljavna osebna izkaznica ali pa veljaven potni list. To je uradno. Vse ostalo so medsebojni dogovori in "leva ruka, desni džep". 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem dnevu lahko dobi maloobmejno prepustnico s katero lahko prečka mejo. Edini problem je, da ta dokument velja le na omejenem območju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!