Skoči na vsebino

Bučke o naklonu in zavorah (predobro za zbrisat)


Priporočene objave

Zakaj pa nisi odvrgel odvečen tovor!?  :lol1:

Zgleda da mu je pasal tiča ob rezervar prtiskat, od uzadi ga je pa tadrug tič prtisku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da mu je pasal tiča ob rezervar prtiskat, od uzadi ga je pa tadrug tič prtisku :lol1:

 

 

  :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Torej, pri tretji bučki trdim, da imajo športni motorji najvišje težišče.

 

Tukaj imaš pa prav.Ludiluka dobro ve,da je to velika jeba sploh pri Ducatijih

post-1419-0-22159300-1400234033.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pejte se usak svoji ženi posvečat jst grem pa v delavnico ker me nima nobena rada ka nimam japonca  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh pejte se usak svoji ženi posvečat jst grem pa v delavnico ker me nima nobena rada ka nimam japonca   :D

uzami una švabska jajca,pa se bab ne boš mogu rešit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne boš nikoli na švabu vidu ;) če bo dnar za en projekt me boš lahko sam na enem japoncu sreču pa še to je malo verjetno ker mam premalo € :D

 

Drugače pa sam italjani ;)

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mai dire mai...pr ta pravi fjondi nikol ne veš,sploh če bo brika napeštana z evri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Formule in še kaj...

 

http://www.stevemunden.com/braking.html

 

in piše tudi, da ima športak najboljše zavore. Seveda jih ima, ker se mu najkasneje pregrejejo. Dokler se pa npr. harleyu ne pregreje tist en disk je pa tud v redu. In harley lahko trenje gume izkoristi do max., športak se pa prej na glavo postavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Motom, ti po mojem mal zajebavaš vse skup tle gor.

Če pa si vajenc na jurjaku, si pa itak ubrisan in bomo tu gor kmalu bral, da si se skantal.

Naredi korak nazaj pa lepo počas. Z biciklom naprimer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fly po tvoji teoriji se tovorni vlak z 30+ vagoni ustavi iz 100 km/h v dobrih treh metrih :slap:

boych nekoč sem bil prometnik na JŽ in sem dnevno preračunaval zavorne učinke tovornih vlakov.

V tistih formulah se masa/teža NI  pokrajšala levo/desno kot pri našem fiziku.Računi so se mi k sreči vedno izšli,so pa bili primeri,ko so se zaradi neupoštevanja PREVELIKE TEŽE vlaki razbivali.

Če prebereš cel motomov fizikalni priročnik,boš videl da si ne lastim nobenih avtorskih pravic..trudim se le dojeti nedoumljivo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!