Skoči na vsebino

Poglej- zanimivo


Priporočene objave

Motosvet je full dobra stran, lahko si pogledaš dost stvari, se naučiš kaj novega ipd. Ampak ma eno veliko napako.

Ta napaka je forum, ali direktno povedano MODERATORJI, ki mislijo da je njihov forum najboljši!!! NAPAKA!!!

Takega mnenja so moderatorji in peščica njihovih privržencev ( osebni prijatelji )

To stran motosvet že spremljan kar nekaj časa in danes mi je dokončno prekipelo!!!

Poglejmo z našega stališča : Dobrih tem na forumu NI! Vse dobre teme se zaklepajo! Nekaj je res če greš iskat najdeš zanimive teme, ker obstajajo in so dobre teme ampak jih je treba iskat. Še enkrat ponavljam : ZANIMIVE TEME SE ZAKLEPAJO!!!

Koliko ljudi kupuje motorje, ziher ne mal, pomagajo si na vse možne načine, tudi tako da vprašajo kaj na kakšnem forumu ( na tem to ni mogoče ), več ali manj so začetniki na netu, prvi vtisi so res fenomenalni.

Delno se strinjam da se nakatere teme morajo zaklenit, ampak to je že IŽIVLJANJE MODERATORJEV!!

Vem, da vas zdaj ne bo malo, ki se boste ob tem sporočilo delali zelo pametne, dosti ali večina pa nas ve v čem je problem foruma!

PREDLAGAM NASLEDNJE : Da se Forum uredi na zasebno rabo, da bodo imeli dostop samo izbrani, ki jih izbere moderator ali izbor uredite kako drugače ( prepuščam vam ). ALi pa se MODERATORJI spametujejo.

Za vzgled si vzemite druge slovenske forume npr: AVTO NET, MOBI SUX ...

Nihče se ne gre šefa!!

Sem človek srednjih let, ki marsikaj ve o motociklizmu in sem že marsikaj preživel ampak to ni MOTORISTIČNO!!

Najbolj žalostno je to da tako dobro stran kot je motosvet krasi tako za nič forum Ponavljam MODERATORJI!!

Bomo premislili o glasovanju NEZAUPNICE MODERATORJU!!!

Tko vem da boš temo premestu, vem da ne spada sem ampak tu bo teh nekaj minut videlo več ljudi oz. obiskovalcev.

Tako ne prenesete graje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta napaka je forum, ali direktno povedano MODERATORJI, ki mislijo da je njihov forum najboljši!!! NAPAKA!!!  

Takega mnenja so moderatorji in peščica njihovih privržencev ( osebni prijatelji )  

...........

..........

..........

...........

...........Tako ne prenesete graje!!!

katere dobre teme pa so zaklenjene????? samo tiste ki že obstajajo drugje. na forumu sem skoraj od začetka pa še nikoli ni nekdo zaklenil teme če o tem še nismo pisali.

če že jamraš napiši saj konkretno katero temo so zaklenili pa še ni bila obdelana drugje in če se bo izkazalo da je res se ti bojo sigurno opravičili.

aja pa še nekaj - to je topic "motorji" - take pritožbe (saj nisi prvi) so v temi "motosvet - predlogi, graje......."

prosim da moderatorji teme ne zaklenejo ampak jo prestavijo, ker moremo dat človeku možnost da pojasni zgoraj napisano :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatelj!

Kot vidiš sem napisal, da se zavedam da tema ne spada sem,

Tukaj je samo zato, da lahko več ljudi vidi problem!

Za TEME : Zanimive teme so zakljenjene, pa bodimo direktni:

To je 1 primer od 100: Kupuješ motor, brskaš pa netu, prideš na motosvet vse lepo in prav, vidiš forum si misliš saj to je motoristični forum bojo mi znali ziher mogat. Napišeš svoj problem potem pa dobiš po p::::. Pa ok to še ni tako hudo pač moraš iskat, samo komu se da klobase brat.

Poglej druge Forume kaj jim manjka NIČ!!!!

Poglej teme brezvezne, (se najdejo izjeme) če vprašaš kaj koli aktualnega je že blo. ZAKLENIT!!

Pred nekaj minutami sem odkril nov motoristični forum na znani slo. strani, forum je star kak teden mogoče 2. Ziher bo boljši!!!

Verjamem pa da na tem forumo obstajajo ljudje, ki se na motocikle razumejo. Vabim vas, da malo pogledate na netu ( reklame ne bi rad delu ) Znana slovenska stran ima na novo forum o motociklizmu::

Tako da lahko z veseljem povem da mi se prav sladko j........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po eni strani je dobro, da se briše, če je blo že kje drugje kej napisanga. Ker pol je na sto koncih napisano vsega po malem.

En lep tak primer (da dodam še jst enga) je Jokerjev forum. Iskal sem če so kaj govorili o igrici "Hard Truck - 18 wheels of steel" in dobil vsaj 3 teme na to igro, dve celo z istim naslovom! Mislim... :evil:

Moje malo skromno mnenje ;)

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Če bi bil res pravi MOTORIST ne bi pozabil v profil vnesti kaj voziš!

2. Spel se! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se najprej sladko nasmehnil, po krajšem premisleku pa sem se vendarle odločil, da povem svoje... Strinjam se, da vsako dejanje Moderatorjev ni povsem opravičljivo, vsekakor so pa nujno potrebni, da forum ohrani preglednost in da se stvari ne ponavljajo. Po moje brišejo še vedno za 50% manj, kot bi lahko (kot bi morali).

Vsak moderator ob zaklepu teme (če se le-ta vsaj približno dotika motorizma) objavi linke na teme, v katerih je ogromno odgovorov na zastavljena vprašanja in katere se da tudi nadaljevati s postavljanjem morebitnih novih vprašanj na isto temo. Te linke najde s preprosto, a učinkovito funkcijo "išči", ki se nahaja nekje na vrhu foruma, torej zapravi kopico svojega časa, da opravi iskanje določenih stvari, ki jih sami ne znamo / se nam ne da / nočemo iskati.

Kar se pa tiče opevanih forumov na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) (in mobisux), ne mi jih opevat, ker se vsakič, ko jih odprem, bere isto: bitka med alfisti in hondaši, pa med italjaneri in švabi... Pol pa vprašam nekaj glede svoje bivše honde, pa dobim najprej v obraz da sem zarukan pe..r, da naj rajši alfo kupim, pol spet da sem kreten, ker bi si raje bemfo kupil, hondaši pa spet po italjanih... Tako sem po dveh tam objavljenih vprašanjih obupal in se podal na tuje forume.

Glede tistega drugega motorističnega foruma: nihče ne bo jezen, če ga boš objavil tukaj... na straneh tega foruma je objavljenih nešteto povezav na druge forume, strani in ostale zanimivosti. Večina forumašev bo verjetno z največjim veseljem prebirala tudi novice tistega foruma, saj je osnovni namen le-teh izmenjava (koristnih) informacij v okviru nekega določenega interesnega območja. Če pa se boš odločil "svoj" forum ljubosumno skrivati zase, ga pa zaradi mene lahko imaš!

Kar se pa tiče osebnih poznanstev med člani tega foruma, pa lahko rečem le to, da sem komaj pred dvema mesecema začenjal osebno spoznavati nekatere med nimi in iskreno mi je žal, da rega nisem naredil že prej.

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tečnež: še eno vprašanje: Voziš mogoče Yamaho? Z Ventilom sta namreč doma iz istega kraja (//), in imata podobne probleme z moderatorji :wink:

Če se motim, se Ventilu seveda globoko opravičujem, ni bil moj namen natolcevati na karkoli...

Area: ne se sekirat, take stvari se kdaj pa kdaj zgodijo tudi najboljšim :twisted: :wink:

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče me bo kdo postrani gledal, mi zamero, kakorkoli, se morem kar strinjat s tečnežem!

To je zato, ker se rastes... :wink: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da lahko z veseljem povem da mi se prav sladko j........

Potem si pa tako ali tako srecen in ne vem, zakaj si nato tecen... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se naj še jaz podpišem pod tvoj post tečnež ker sumim da to ni tvoj edini nick na MS!

Včeraj sem se tudi sam prijavil na suxu tako da brez skrbi tam ti ne bom grenil udejstvovanja kot moderator! Samo firbec me matra če bodo pustil 5 tem odpret na temo CBR 600! Lahko da bodo pustil samo ne vem če se bo motoristom dalo 5x eno in isto pisat! Zato veselo napiši temo tam po možnosti z istim naslovom ki jih na MS obstaja že 5 pa ti še ni dovolj! tri dni spremljam tudi sux in sem kar nekaj MS opazil gor! Na srečo Motosvet ni monopolist tako da izberi! Jaz sem pred letom in pol izbral njega pa nisem nikogar prej poznal da ne boš spet na prijatelje mislil ampak sem tukaj spoznal najboljše prijatelje kar sem jih v svojih 25 letih! Glede kvalitete MS priateljev ti zagotavljam da se ne motim ker sem trenutno v obdobju ko resnično spoznaš kdo je prijatelj!

BTW katero temo smo ti zaklenil ! Konkretno napiši!

Pa več sreče na drugih forumih,kjer te bodo spoštovali vsaj tako kot Vespaman-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu

Vseved

Član od: sobota, 09.03.2002 22:06

Objav: 1009

Kraj: _grossland_

Objavljeno: 31 jan 2003 00:32 Zadeva: Re: FORUM NAPAKA

--------------------------------------------------------------------------------

tečnež je napisal:

Poglejmo z našega stališča : Dobrih tem na forumu NI! Vse dobre teme se zaklepajo! Nekaj je res če greš iskat najdeš zanimive teme, ker obstajajo in so dobre teme ampak jih je treba iskat. Še enkrat ponavljam : ZANIMIVE TEME SE ZAKLEPAJO!!!

Ej, si se v globini svoje pravičnosti kdaj vprašal, zakaj se zaklepajo in kako? Običajno se zaklenejo tako, da moderator na koncu poda povezave na že obstoječe teme o enakih zadevah. Tam naj bi potem tisti, ki so nevede znova načeli že obstoječo temo pač svojo razpravo nadaljevali. Tako bi vsaka tema ohranila kontinuiteto, in tako naprej...

Ampak neee- vsi so užaljeni, ko jih moderator pač opomni, da tema že obstaja in zato novi začetek že obstoječe teme zaklene in novince napoti v že obstoječo razpravo.

tečnež je napisal:

Koliko ljudi kupuje motorje, ziher ne mal, pomagajo si na vse možne načine, tudi tako da vprašajo kaj na kakšnem forumu ( na tem to ni mogoče ), več ali manj so začetniki na netu, prvi vtisi so res fenomenalni. Delno se strinjam da se nakatere teme morajo zaklenit, ampak to je že IŽIVLJANJE MODERATORJEV!!

Ej, a bi ti raje, kot da se teme zaklepajo, videl, da bi bilo ene 300 tem, ki bi imele naslov "Pomoč pri nakupu", "KAteri motor naj kupim", "Prosim za en nasvet" ali kaj?

tečnež je napisal:

Vem, da vas zdaj ne bo malo, ki se boste ob tem sporočilo delali zelo pametne, dosti ali večina pa nas ve v čem je problem foruma!

PREDLAGAM NASLEDNJE : Da se Forum uredi na zasebno rabo, da bodo imeli dostop samo izbrani, ki jih izbere moderator ali izbor uredite kako drugače ( prepuščam vam ). ALi pa se MODERATORJI spametujejo.

Nihče te ne sili uporabljati foruma, uporaba pa je itak na lastno odgovornost (v smislu svojega pisanja, svojega časa, svojega mnenja). Torej?

tečnež je napisal:

Za vzgled si vzemite druge slovenske forume npr: AVTO NET, MOBI SUX ... Nihče se ne gre šefa!!

Tudi tukaj nimaš šefov. In tudi na mobisuxu ti dokaj hitro kaj zaklenejo.

tečnež je napisal:

Sem človek srednjih let, ki marsikaj ve o motociklizmu in sem že marsikaj preživel ampak to ni MOTORISTIČNO!!

Kako_sem_pomemben_in_zrel_in_vse_najbolj_vem_Blablablablablablalbablabla..

tečnež je napisal:

Najbolj žalostno je to da tako dobro stran kot je motosvet krasi tako za nič forum Ponavljam MODERATORJI!!

Bi rad bil "pravični moderator"?

Lep pozdrav, Simon

P.S: Nisem šef motosveta.

_________________

Pax motorii -

Seamawn Roocheeghi -

Nazaj na vrh

Gregs

Moderator

Član od: nedelja, 27.05.2001 22:09

Objav: 4479

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 31 jan 2003 04:15 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hmmmm... le kaj naj dodal, ko je Symru vse lepo razlozil?!

Mogoce to, da si je tecnez izbral primeren vzdevek?!

Naj se enkrat ponovim: ce se tema zaklene zaradi tega, ker je bilo o tem ze govora, se obicajno poda naslov teme, kjer je podobna tematika in VSAK lahko tam pise naprej po mili volji. Vcasih se tema zaklene brez povezave na kaksno drugo stran, ker je tema preprosto izumrla, je ze zdavnaj za luno ali pa je cisto brezzvezna in v napacni tematiki. Takrat se obicajno napise, zakaj je tema zaklenjena, povezave naprej pa ni (a ni to logicno?!).

A ni to neka normalno razumljiva stvar?! Meni se zdi, pa veliki vecini tudi. Le nekateri posamezniki zelijo drugace... za kar imajo vso pravico, da tako razmisljajo.. le naj si potem naredijo svoj forum, za katerega bodo skrbeli... pa da potem vidimo, kdaj se bo forum zadusil v plevelu.

PS.: Nisem sef motosveta, sem pa moderator.

_________________

Vem vec, kot si mislis, a se vedno manj, kot ti ves.

Nazaj na vrh

Noise Data

Administrator Foruma

Član od: nedelja, 24.12.2000 0:00

Objav: 2036

Kraj: Planet motosvet.com

Objavljeno: 31 jan 2003 08:37 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

In zakaj za boga si moral, tečnež, odpreti dve temi z istim besedilom (in različnima naslovoma, ki sta, mimogrede čisto off topic) ???

_________________

-=> Noise Data <=-

Nazaj na vrh

Hanzi

Moderator

Član od: četrtek, 14.06.2001 6:30

Objav: 1251

Kraj: Stara travma Doddelek soba 13

Objavljeno: 31 jan 2003 08:41 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Več sreče z Dr.Watsonom in njemu podobnih!

MS zgleda da ni za tebe! Ni strokovnjaka na MS ki bi ti znal pomagati!

_________________

Sonce naj sveti vsak dan

Nazaj na vrh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 11:19

Objav: 9352

Kraj: Graz,A

Objavljeno: 31 jan 2003 08:49 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

tecnez...... v enakem stilu,samo bolj grobo..... fuck you too.

zdaj pa razlaga (ce se bos lahko premagal in prebral nekaj,kar ti nespametni,preobjestni,sefovski moderatorji napisejo).....

.......foruma sigurno ne beres "ze dlje casa"...... ce bi ga,bi se ti vsaj sanjalo zakaj se nekatere teme zaklepajo;

.......na forumu so samo _povabljeni zazeljeni_,ti nisi med njimi (so sedaj vsi tvoji dvomi in strahovi upraviceni?! )

.......forum ni najboljsi (premalo se oglasajo ljudje,ki res poznajo razlicne teme),je pa zelo dober.s_konstruktivno_ kritiko lahko rata samo se boljsi.

.......tisto o prijateljih imas cisto prav - tako je forum zacel in je tudi bil misljen tako.vsi smo prijatelji (vec ali manj),ce ti ne pase.... nikjer ne vidim nobenega,ki ti drzi pistolo na celo,da moras sodelovati.

.......avtonet in mobisux ne bi primerjal z MS iz enostavnega razloga,ker se na tistih forumih prevec "osebno raz- in najedajo".poanta MS je,da se vecina ljudi pozna IRL in ze iz tega razloga je odnos med nami prijateljski in ne anonimno-zadrzan.forum je neke vrste v internet podaljasno srecanje motoristov.zato tudi obstajajo FS,NFS in ostale dejavnosti.

zdaj se moja osebna razlaga,zakaj mi ze nekaj casa prekipeva.....ker se nekateri novinci na forumu enostavno ne znajo vklopiti v stil in ton foruma in mislijo,da se bo forum zaradi njihove vzvisene prezence spremenil.ker ne pomaga ne dobrovoljno opozorilo in ne namig,zakaj se nekaj dogaja,je potrebno pozornost nekaterih pritegniti na bolj grobi nacin.

ne vem kako so tebe (in druge) vzgajali,samo nikjer se ni bilo tako,da ce prides nekam prvic bi se ti zaceli vsi klanjati.bonton in etika nista dve stvari,ki jih na kruh namazes.

_________________

Don´t even try asking.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tečnež je bolan na živcih, nimaš kej- 100 ljudi 100 čudi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je tak režim dela, kot velja na Motosvetu povsem všeč. Prva je preglednost, zadnji komfort novincev.

Fantje, če vas kaj zanima, se morate kdaj tudi kaj potrudit (funkcija Išči) in kaj prebrat (neskončno strani dolga debata na temo "Serviserji: najboljši in najslabši..."), ne pa napisati konkretnega vprašanja, ki vas muči, nato pa počakati, da drugi opravijo delo za vas in vam prijazno odgovorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je tak režim dela, kot velja na Motosvetu povsem všeč. Prva je preglednost, zadnji komfort novincev.

Mislim, da z izpolnitvijo prve trditve, je najboljše poskrbljeno za komfort novincev (če kaj iščeš, je dovolj, da si prebereš eno temo ne pa 100)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

V čast mi je, da lahko vsem moderatorjem na tem forumu rečem moji prijatelji.

Pa to nima veze s tem, da so moderatorji, ampak to, da so kul ljudje in motoristi, tako kot tudi večina ostalih članov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj minutami sem odkril nov motoristični forum na znani slo. strani, forum je star kak teden mogoče 2. Ziher bo boljši!!!  

Verjamem pa da na tem forumo obstajajo ljudje, ki se na motocikle razumejo. Vabim vas, da malo pogledate na netu ( reklame ne bi rad delu ) Znana slovenska stran ima na novo forum o motociklizmu::

Tako da lahko z veseljem povem da mi se prav sladko j........

Ej, ne vem, zakaj še zgubljaš cajt tukaj... Pejt na un forum, mogoče se kdaj celo srečamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Motosvet je full dobra stran, lahko si pogledaš dost stvari, se naučiš kaj novega ipd.

Dobrih tem na forumu NI! Vse dobre teme se zaklepajo! Nekaj je res če greš iskat najdeš zanimive teme, ker obstajajo in so dobre teme ampak jih je treba iskat. Še enkrat ponavljam : ZANIMIVE TEME SE ZAKLEPAJO!!!

Če dobrih tem na forumu NI (ampak kot si napisal je motosvet full dobra stran,...?!), potem pojdi tja, kjer po tvojem so.

Na Mobisuxu sem jaz z istim nikom začela preden sem se oglasila še tu in moje mnenje je, da je na motosvetu več resnih in manj kregarij. Vendar na Suxa še vedno rada pogledam, kako rečem, kaj vprašam in se ognem stvarem, ki so mi tečne ali mi kakorkoli drugače ne odgovarjajo.

Na splošno pa mislim, da se na vsakem forumu najde kakšen, ki mu nekaj ne ustreza zadevo pripelje s še nekom, ki se mu tudi ljubi na dolgo in široko in na koncu že pod nivojem "obračunavat". Moderatorji pač opravljajo svoje delo ( mogoče bi pa ravno tebi uspelo, da bi bil 100% pravičen moderator = nobody is perfect, my name is nobody :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko jaz tud nekaj rečem????????????????????????

Jaz pa tu gor SPLOH NIKOGAR NE POZNAM- ok, zdaj poznam ŽE 3 ljudi! Pa se ne pritožujem zakaj pa oni tečko al kdo je že odprl to temo sploh tu gor skače če mu nič ne paše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme: Poglej - zanimivo

Jaz pa pravim: Tečno - zaklenit

N'č zaklepat. Daš samo še dodaten uržeh, da se usaja! Pustimo, pa potone na dno. Sicer pa kakor motoratorji hočejo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!