Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
fasttrack

KAM GREM JUTRI?

Recommended Posts

motofrik

Jutri bomo, vsaj večina, v bundah vihteli lopate.... Pri nas ga je že do kolena. Sem malo prej klečal.... :kva2:

No, par centimetrov ga je pa res. :blush:

osa rider

kuham vino unim k bojo jutri kidal  :P

:rolleyes:  a ti to mene  :pos:

Veš kaj, boš dobila lopato v roke, tko da veš!  :evilgrin:

Aja pa še  :fyou:  :ras:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KARMEN1
      Vsaka razlaga je precej dobra, za izobraževanje. Praksa pa je praksa. Imela sem motor s 600 ccm in 100 hp, motor s 750 ccm in 55 hp ter veliko navora, sedaj vozim motor s 950 ccm in 124 hp.  Razlika je pač razlika......
    • thumper
      ne poravnava..  priznati ti morajo popravilo poškodovanega dela - ličanje in barvanje..zaradi praske nikakor ne priznajo menjavo plastike - to da - le v primeru , če je plastika počena.. merilo za zavarovalnice je eurotax..  pelješ na popravilo na pooblaščen servis in se oni potem poračunavajo z zavarovalnico ter imaš račun za popravilo.. dejansko bi se moral nestrinjat ob sami cenitvi..  pusti nepodpisano poravnavo..če je sedaj 107e bo čez en mesec 147e..in potem 163e..potem pa greš na zavarovalnico in zahtevaš šefa , ki je podpisal zadnji dopis za poravnavo ter mu poveš , da bodo dobili motor v popravilo do originalnega prek odvetnika čez 7-10 dni.. če so moji zneski cca. potem bi moral dobiti za eno prasko 187e.. več pa brez tožbe pozabi..  tožba : sodni izvedenec med 200 in 500e .. odvetnik - vprašaj ga koliko..sodna taksa - ne vem.- vprašaj. če dobiš neugodnega sodnika in izvedenca  si lahko takoj ob min 500e ..v slabem pa 1000e ..
    • jvalant
      Problem je v tem, da sta moc in navor soodvisna... Brez navora tudi ne bo nic Tale razlaga je precej dobra:  
    • jvalant
      Odvisno zakaj. 70 konjev ni podatek,  brez zakaj... Za potovanje, kizarjenja itd da, za dinamicno voznjo v  dvoje malo manj...  In edino kar ti bo dalo odgovor je to, da si poizkusis sposodit tak motor in se gresta malo peljat. Mi ti tezko damo pameten nasvet. Ne poznamo ne namenov, ne tvoje voznje ipd...  Sam imam motor z 120 konji in motor z 55. Oni z 55 me je ze parkrat orenk razmetal,  gumo  zvozim v 4000km, res redko me kdaj cakajo in se vedno prismejim domov. Z opremo mam pa malo manj kot vidva oba skupaj.... Ce vprasas mene, je 55 konjev dovolj. Tudi za zelo dinamicno voznjo. Stvar je pa v tem, da kar velja zame, velja pac zame... Zato je po moje edino pametno da sprobas cimvec motorjev...  Sam, z tvojo sopotnico, ne z nami tule...
    • Markko
      Imam primer, ko hoče zavarovalnica za en del škode (praska) poravnavo namesto menjave dela. Seveda bom vložil pritožbo, ker vozilo ni v prvotnem stanju in vrednost vozila pade precej več kolikor mi oni hočejo dat. Imam sploh kaj možnosti, da pritožbi ugodijo ? Se je kdo že zajebaval s tem ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!