Skoči na vsebino

Malaguti F15 70kit ne gre nikamor


ekasteli

Priporočene objave

Lp

Imam skuter Malaguti firefox F15 l.2004. Na skuterju je menjan bat in cilinder(70kubikov) menjal sem uplinjač delorto 17,5 in skuter enostavno ne gre nikamor...nima moči. Pred menjavo samo brez blokad je šel skuter 90 sedaj gre po ravnini 70/75 v hrib pa nikamor(30 recimo)....nekateri mehaniki pravijo da moram zamenjati izpuh in neke povratne sklopke ali nevem kaj točno in sem to tudi naročil, vendar sem skeptičen da bo ob menjavi izpuha kar 100% razlika saj skuter bi moral iti 100 oziroma še več....problem je tudi da obrati pridejo samo do 4000 čeprav se dere skuter ko da bi bil na 15000. Ima mogoče kdo kakšno idejo ali je mogoče kakšna napaka kje drugje ali je rez izpuh kriv saj nebi rad vrghel 150 evrov v smeti dobesedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ideja je, da pelji skuter k dobremu mehaniku. Če bi še napisal lokacijo, bi ti kdo lažje svetoval mehanika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sicer sem že malo out iz teh 50ccm sesalcev, ampak ponavadi se je menjal še vajlčke(lažje) ter fedrce..bi bilo pametno pa tudi razmisliti o športnem variomatu. Kateri kit pa imaš? 1 stage? Ali je bolj resna zadeva mid-race oz high-end..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!