Skoči na vsebino

še eno nesmiselno zapravljanje denarja - referendum


MotoRazor5

Priporočene objave

Pozdravljeni,

 

temo odpiram, ker me zanimajo vaša osebna stališča o zadnjem referendumu glede novele zakona o arhivskih gradivih. Krasno, spet je šlo nepotrebnih 4 milijone davkoplačevalskega denarja, za zadevo ki se nobenega ne tiče.... razen za zdravljenje frustracij -.-

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebe se mladim za njihove razprtije zaradi stvari ki so se dogajale 60 let nazaj, raje se naj politika briga za prihodnost

 

IRGLOVA VRNI DENAR ZA BREZVEZEN REFERENDUM

 

P.S. RES SMO KRIVI VOLILCI DA PODPIRAMO TO ZAPRAVLJIVO POLITIČNO DRHAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajajo volitve, kjer to drhal lahko  IGNORIRAMO.

 

To se naredi tako, da se jih NE voli.

 

SDS denarja ne more vrniti, če še za sodne kazni JJ-ja denar zbirajo s "prostovljnimi" prispevki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasoval od doma. Imam občutek, da se desnica boji odprtih arhivov. Večina vidnih članov desne opcije je v preteklosti uživala kopanje v bazenu KPJ/KPS, SDV...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pri nas je treba organizirati sindikalni izlet z letalom na kako proslavo v Rusijo... kot so pred leti naredili poljaki...

 

...to se pravi......še ena političarka za na avijon za na proslavo v Rusijo  :D

 

.. pa ko je bolj lepa, bi jo dal za stevardeso  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pri nas je treba organizirati sindikalni izlet z letalom na kako proslavo v Rusijo... kot so pred leti naredili poljaki...

 

...to se pravi......še ena političarka za na avijon za na proslavo v Rusijo  :D

 

.. pa ko je bolj lepa, bi jo dal za stevardeso  :D

Norc, nikar! Enkrat je ena stevardesa prežvela... :kva1:

 

Sicer pa je rešitev za brezvezne referendume jako simpl. Predlagatelji morajo vrniti stroške neuspelega referenduma. Dokler ne vrnejo, se jim odvzame vse poslanske sedeže ne glede na plasma v parlamentu. Pol nej se pa :pos: !

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc, nikar! Enkrat je ena stevardesa prežvela... :kva1:

 

Sicer pa je rešitev za brezvezne referendume jako simpl. Predlagatelji morajo vrniti stroške neuspelega referenduma. Dokler ne vrnejo, se jim odvzame vse poslanske sedeže ne glede na plasma v parlamentu. Pol nej se pa :pos: !

Se strinjam,pa da vidimo kolk jih bodo še predlagal! Jaz bi naprimer plasiral referendum na temo najmanjša plača naj znaša 2000evrčkov najvišja pa 6k evrčkov,vrjem da bi referendum uspel :naughty:

Referendum je v osnovi zelo dober vzvod ljudstva, ki pa so si ga prikrojili in zdaj ga tudi pogujujejo z raznimi pogoji ki so pisani na kožo le strankam ,ki ga izrabljajo za notranje politične razprtije -_-

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja je pa še drug vidik - pospeševanje domačega trga. Saj ta denar so prejeli člani komisij po celi Sloveniji, tiskarne in še mnogo drugih. Tak da ja malce smo pa prinesli Bruselj okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično, kaj pa če bi uvedli zakon da vsaka stranka ki predlaga referendum, le-tega plača iz lastnega žepa, v primeru 51% udeležbe pa stroške povrne država... me prav zanima koliko bi bilo še takih referendumov skreganih z zdravo kmečko pametjo, namenjenih za zdravljenje nekih političnih frustracij...  upam do bojo počasi spoznal kakšno je mnenje naroda o njihovih okostnjakih iz omare... Aja pa da se Irglova tak cinično reži v kamero, in nas zmerja "da nismo politično zreli za demokracijo" ob 4 porabljenih milijonih davkoplačevalskega denarja je pa podn od podna!

 

 

 

pa koga sploh brigajo neki arhivi, pa kdo je bil domobranc/partizan nadzorovan s strani organov neke države ki je ni več? Naj nam dajo rajši kaj pametnega povejo npr. delovna mesta... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 se Irglca sprašuje zakaj je prišlo do nizke udeležbe: evo našel sem krivca! Močno sumim svojega vrtnega palčka, ki je bil narejen v bivši Jugi, in se veselo smeje ob rezultatih... ga bom jutri zjutraj nesel na sedež SDS, pa naj ga uničijo nesnago komunistično :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 se Irglca sprašuje zakaj je prišlo do nizke udeležbe: evo našel sem krivca! Močno sumim svojega vrtnega palčka, ki je bil narejen v bivši Jugi, in se veselo smeje ob rezultatih... ga bom jutri zjutraj nesel na sedež SDS, pa naj ga uničijo nesnago komunistično :D

S kladvom po njem!

No ampak nekoliko manj zajebantsko pa razmišljam, če ni slučajno maraton Franja tudi precej kriv za to nizko udeležbo. Saj je potekal ravno v najbolj belugarskih krajih od Viča proti Šentjoštu in so bile zavolj tega ceste dobršen del dopoldneva zaprte. Tako da nekaj dobrega pa teli naforsiranci kolesarski izgleda le naredijo za državo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ... Močno sumim svojega vrtnega palčka, ki je bil narejen v bivši Jugi, in se veselo smeje ob rezultatih...

 

Eno podobno zadevo sem videl v Murglah. Res je bil videt sumljiv.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu js :glare: .... čeprau sm majhen, siu in Milan mi je ime ... res nism nč storu :cry:

 

res pa je, da nism iz Murgl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irglco bi jest dau na bemflna :l_01:

 ooouuujeeaaaa! jst bi jo tut, čeprav je starejša od mene :D je pravzaprav edini del stranke SDS ki mi je všeč, dokler drži svoja usta zaprta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pa koga sploh brigajo neki arhivi, pa kdo je bil domobranc/partizan nadzorovan s strani organov neke države ki je ni več? Naj nam dajo rajši kaj pametnega povejo npr. delovna mesta... 

 

..o... briga, briga... verjetno mislijo, če preberejo arhive, najdejo kaj pametnega not v svojo korist in končno po 70. letih najdejo zmagovalca II. svet. vojne v Sloveniji...   :D

.... do takrat bo pa očitno II. sv. vojna še vedno v polnem razmahu....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal heca, pa vendar ne daleč od resnice:

sds.jpgStranka SDS se je zaradi nizke udeležbe referenduma odločila zamenjati narod.

V Slovenski demokratski stranki so sila razočarani nad angažiranostjo državljanov, ki se je včeraj pokazala z volilno udeležbo na t.i. arhivskem referendumu. Zato je v stranki padla odločitev, da zamenjajo narod: “Vidi se, da narod ni demokratično zrel, saj jih je samo 11% prišlo volit. Ne preostane nam drugega kot, da si najdemo drug, bolj demokratično zrel narod. Ne vemo še točno kateri narod je to, imamo pa ogledanih nekaj afriških in azijskih držav,” so sporočili iz SDS-a.

 

Stranka bo narod izbrala na volitvah, kjer bodo lahko volili člani stranke.

 

Vir: http://www.navice.si/zaradi-demokraticne-nezrelosti-bo-sds-zamenjal-narod/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc, nikar! Enkrat je ena stevardesa prežvela... Dokler ne vrnejo, se jim odvzame vse poslanske sedeže ne glede na plasma v parlamentu. Pol nej se pa :pos: !

ja je ..sam je mela verjetn tardečo ...knižco sm mislu ...

ma kaj to...stranko izbrisat iz registra , vsem njenim bivšim članom doživljensko prepovedat udeležbo v politiki ter obvezna davčna preverba vseh bivših članov !!!

 

odlično, kaj pa če bi uvedli zakon da vsaka stranka ki predlaga referendum, le-tega plača iz lastnega žepa, v primeru 51% udeležbe pa stroške povrne država... me prav zanima koliko bi bilo še takih referendumov skreganih z zdravo kmečko pametjo, namenjenih za zdravljenje nekih političnih frustracij...  upam do bojo počasi spoznal kakšno je mnenje naroda o njihovih okostnjakih iz omare... Aja pa da se Irglova tak cinično reži v kamero, in nas zmerja "da nismo politično zreli za demokracijo" ob 4 porabljenih milijonih davkoplačevalskega denarja je pa podn od podna!

 

 

 

pa koga sploh brigajo neki arhivi, pa kdo je bil domobranc/partizan nadzorovan s strani organov neke države ki je ni več? Naj nam dajo rajši kaj pametnega povejo npr. delovna mesta... 

v tem primeru bi bila cena referenduma samo 37415€ ...

zakaj pa ne bi stranke častil sponzorji ?

 

nism biu js :glare: .... čeprau sm majhen, siu in Milan mi je ime ... res nism nč storu :cry:

 

res pa je, da nism iz Murgl :P

sam ti si pravoslavc un je pa protestnik ... :P

 

 

 ooouuujeeaaaa! jst bi jo tut, čeprav je starejša od mene :D je pravzaprav edini del stranke SDS ki mi je všeč, dokler drži svoja usta zaprta :D

sej lohk ma odprta pa zravn momlja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ja, kako gre tista - "s tujo .uro je lohka po koprivah opletat". :kva2: 

 

Glede referendumov, se mi zdi boljša varijanta, ker je treba 40.000 podpisov vložit ............. :smoke: ............. evo, 3 miljone deliš z 40000 in dobiš ..............75.

 

Torej vsak podpisnik pod obudo plača še "75€ kavcije" za stroške svoje blodnje.

 

Če referendum "pade", evo ............. so stroški pokriti, če pa uspe, naj ta demnar ostane PREDLAGATELJE.

 

Pošteno in fer. :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ja, kako gre tista - "s tujo .uro je lohka po koprivah opletat". :kva2: 

 

Glede referendumov, se mi zdi boljša varijanta, ker je treba 40.000 podpisov vložit ............. :smoke: ............. evo, 3 miljone deliš z 40000 in dobiš ..............75.

 

Torej vsak podpisnik pod obudo plača še "75€ kavcije" za stroške svoje blodnje.

 

Če referendum "pade", evo ............. so stroški pokriti, če pa uspe, naj ta demnar ostane PREDLAGATELJE.

 

Pošteno in fer. :OK: 

:OK:  stari full s me presenetu :grim  in ti dam čist prav...če strižejo potem naj strižejo svoje ofce :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:OK:  stari full s me presenetu :grim  in ti dam čist prav...če strižejo potem naj strižejo svoje ofce :P

 

:OK: No, a si vidu ............. čim člouk zamena BMW-ja z kawo ................... se čist spremeni. :smoke: Sem presenečen sam nad sabo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: No, a si vidu ............. čim člouk zamena BMW-ja z kawo ................... se čist spremeni. :smoke: Sem presenečen sam nad sabo. :whistle:

 

 

A pol je BMWjizem res ozdravljiv?!?!?! /joke

 

Referendum je pač neumnost prve kategorije. Vsaj v Sloveniji. Upam da so se predlagateji zdej naučili, da bezvezni problemi folka ne zanimajo.  K sreči gre velika večina stroškov v volilne komisije, toprej raji.  A je to kupovanje glasov al ne še ne vem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!