Skoči na vsebino

Svetovno prvenstvo v nogometu


Rocky

Priporočene objave

Sem kar malo razočaran, da na teh straneh nihče ne napiše ničesar okoli najpomembnejše postranske stvari na svetu. Sam pravim, da pravi ded mora imeti vsaj tri stvari res rad. To so motorji, babe in fuzbal. :OK:

Tekme same so zelo gledljive, saj je v povprečju do danes padlo povprečno 3,4 gole na tekmo. Prva dva dneva so ga sodniki malo zagamali z čudnimi odločitvami. Dosojen penal na uvodni tekmi med Brazilijo in našimi južnimi sosedi hrvati je res sramota za japonskega sodnika. :BUA: Največje razočaranje do sedaj je zagotovo Španija, zadnji svetovni in evropski pravak. Nizozemska jih je v drugem polčasu pohodila do temeljev. Rezultat 5:1. Razočaral je tudi Urogvaj, ki ga je premagala Kostarika s 3:1. Francozi so preko Benzema-ja z levo nogo premagali Honduras s 3:0. Cigani italijani so nezasluženo premagali Anglijo z 2:1.  Argentina je nekako po sreči in sili in pa z mojstersko potezo Messi-ja premagala naše bosance , 2:1. Bosanci so si dali tudi avtogol. Pa Portugalska, ki so jih danes Švabi dobesedno zgazili. Jokica in prepotentnež Cristiano Ronaldo lahko danes samo joka. 

Vse skupaj je šele začetek in prav nič ni še odločenega. Zgoraj niso omenjeni vsi dosedanji rezultati in srečanja.

Upam, da bo vsaj kdo dodal kakšno mnenje, zapažanja, kašen zanimiv trenutek, pač vse kar spada k temu vele dogodku.

 

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem do zdaj vidu,bodo Nizozemci prvaki :whistle:  ampak je še zgodaj za rečt...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ja to je pa žal taprava Brazilija! Ne obstaja tam samo morje,sonce,Copacabana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Portugalska, ki so jih danes Švabi dobesedno zgazili. Jokica in prepotentnež Cristiano Ronaldo lahko danes samo joka. 

 

 

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

 

 

 

nisem sicer neki ljubitelj in pristaš fuzbala, samo tole učirej je blo pa res vredno ogleda, ko so jih šminkerji portugalski dobili po pi.... :OK: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španjci svetovni prvaki pa gredo počasi že kar domou...  :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španjci svetovni prvaki pa gredo počasi že kar domou...  :O

Popolnoma zasluženo, ker so žal resnično razočarali.

Sem pa vesel za naše sosede hrvate. So ponoči sesuli kamerunce. Bo pa težko z mehičani. Šteje samo zmaga. Jaz jim privoščim, da gredo naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma zasluženo, ker so žal resnično razočarali.

Sem pa vesel za naše sosede hrvate. So ponoči sesuli kamerunce. Bo pa težko z mehičani. Šteje samo zmaga. Jaz jim privoščim, da gredo naprej. 

Ja saj ne navijam zanje in se strinjam,da grejo domou,ker so res zelo razočarali cel svet. Vsi so mislili,da bodo naredili nevem kaj,ker so bili svetovni prvaki,evropski prvaki...pa so dobili kajlo takoj..  :grim​  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi Angleži domou. 

Zame žal, še posebej zato, ker je v njeni repki standardno igra 5 igralcev Liverpoola. (Sem od rane mladosti njihov velik fan). Seveda je največja ironija, da so pokasirali dva urugvajska gola od liverpoolovega napadalca L. Suareza. V tem trenutku zagotovo med tremi najboljšimi napadalci na svetu. Prav tako je Urugvaj od kar pomnim moja najljubša južnoameriška reprezentanca. Tako so se mi ob spremljanju tekme porajali mešani občutki. Jasno, želel bi, da bi obe repki nadaljevali. Žal se za Anglijo zastor zapira. Teoretično še imajo možnosti, ampak......      

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če si njihov fan ti verjamem,da ti ni bilo glih prijetno gledati kako so jih urugvajci poslali domou z dvema gola Suareza.

 

Kostarika pa tudi dobila Italijane z 1:0 Kaj zgleda da bodo ostale samo južno Ameriške države na koncu,če bo šlo tako naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,tu imamo dan žalovanja,joka pa nihče.Tudi tv -ev niso razbijal kot prot domačinom,življenje gre naprrrrrrrrrrrej.Tudi meni so  se zarosile oči,ko sem videl Stevi-a G-a v tolažilnem prijemu njegovega Lfc soigralca---kralja ugriza.Možic zapušča lfc,vzrok je bolan,mu bo pa v španiji klima bolj sedla očitno :grim :grim

Popravljeno . Popravil reno99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,tu imamo dan žalovanja,joka pa nihče.Tudi tv -ev niso razbijal kot prot domačinom,življenje gre naprrrrrrrrrrrej.Tudi meni so  se zarosile oči,ko sem videl Stevi-a G-a v tolažilnem prijemu njegovega Lfc soigralca---kralja ugriza.Možic zapušča lfc,vzrok je bolan,mu bo pa v španiji klima bolj sedla očitno :grim :grim

Neč te ne zastuopim ejga!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so šli tudi domou... :yea1: Vsi so čakali gol Balotellija,ampak  :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suarez zagrizel že tretjič:

https://www.youtube.com/watch?v=RCyLBvvaMeY

Ta tip ima hude težave z nasilnim vedenjem:

https://www.youtube.com/watch?v=eF4kSWnY2Z8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Messi je res car, morm rect.... :grim Dec vsaj zadeva, medtem k Ronaldo nwem kaj dela.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brazilci so pa po enajst metrovkah šli naprej za las v četrt finale. Bilo je pa lepo napeto gledat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nizozemci včeraj so se rešili v zadnjem trenutku za las.. Kostarika tudi v podaljškah izenačila,da so odločali penali.

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!