Skoči na vsebino

Iskra


PogachnyK

Priporočene objave

Lep Pozdrav

 

Situacija je sledeča...

 

Na gileri runer sp 50 letnik 09, sem danes zamenjal valjčke, raztavim sestavim, vse gre kot po maslu. Nato se hočem zapeljat en krog. Skuter se prižge, vendar ugasne. Probam še enkrat, začne delovati, da malo gasa in skuter deluje. Potem pa nenadoma crkne, brez vsakega pravega vzroka. 

 

Začnem gledat, kaj bi lahko bilo narobe, nakar ugotovim, da skuter nima iskre. raztavljam dalje, in ugotovim, da do CDI-ja pride napetost (12v), ampak ni iskre. 

 

Lahko z gotovostjo trdim, da je CRKNIL CDI, ali je lahko vzrok kje drugje. 

Naj povem, da je skuter do sedaj deloval brezhibno. predno sem menjal valjče se nisem peljal cca 1 teden.

 

Prosim za nasvet

 

L.P.

m.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav

 

Situacija je sledeča...

 

Na gileri runer sp 50 letnik 09, sem danes zamenjal valjčke, raztavim sestavim, vse gre kot po maslu. Nato se hočem zapeljat en krog. Skuter se prižge, vendar ugasne. Probam še enkrat, začne delovati, da malo gasa in skuter deluje. Potem pa nenadoma crkne, brez vsakega pravega vzroka. 

 

Začnem gledat, kaj bi lahko bilo narobe, nakar ugotovim, da skuter nima iskre. raztavljam dalje, in ugotovim, da do CDI-ja pride napetost (12v), ampak ni iskre. 

 

Lahko z gotovostjo trdim, da je CRKNIL CDI, ali je lahko vzrok kje drugje. 

Naj povem, da je skuter do sedaj deloval brezhibno. predno sem menjal valjče se nisem peljal cca 1 teden.

 

Prosim za nasvet

 

L.P.

m.p.

Če si slučajno verglal mašino brez, da bi imel na kablu(štekerju)svečko in maso ti je crknil CDI.Kajti,če nimam kam metati iskre vžge visoka napetost nazaj na CDI in zato crkne ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!