Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

:( :unsure: :wacko:

Kako pa to, da jih ni? :devil:

ste se že vse pomenli :fight2:

sam en mesec bi se zaklenilo forum pa bi bil spet zanimiv in vsi bi imeli tolko za povedat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
...

enduraš 1252

YZFgeorge 1233

Alla 1230

Uf, sem zmantrana ...

....Lih kle si se mogla zmatrat :rolleyes: , pol sm pa že jst... B)

No, cawbaw za teden, grem u Turkey. B) Nej se majo lepo vaši mopedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Grem na 4 litre pira po dooolgem depresivnem dnevu... :wacko:

Prčakujem :SS !

TRPI :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, še preklicano bolj utrujajoče je :SS rum.

Al pa kislo zelje.

Al pa oboje skupi :wacko:

Niet probati yet! Pa me tud ne mika. B)

Bi se lohka za vedno poslovil od Forumarsa. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, ta tvoj podpis berem, pa n'č jasn. Za kaj pa morš bit nadarjen, da držiš zaprta usta? :blink:

Me zanima, čeprav upanja je malo. :P :D :D :D

Eh, moj Horjo..... bom rabila pribl. dve uri, da ti razložim... ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v ponedeljek slučajno ne bom smetila po Forumu sem se zgubla ... :wacko: ... al pa so me hropci razkosali in bom v kaki črni PVC vrečki, zakopana v gozdu ... skratka mal merkite, ker me je mal STRAAAAAAAAAAAAAH :wacko: B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če v ponedeljek slučajno ne bom smetila po Forumu sem se zgubla ... :wacko: ... al pa so me hropci razkosali in bom v kaki črni PVC vrečki, zakopana v gozdu ... skratka mal merkite, ker me je mal STRAAAAAAAAAAAAAH :wacko: B) :P

Vrečka bo Mercatorjeva (ker tam kupuje Ajgor the Mad Dog...)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehajta smetit po temi :angry:

p.s.

:devil: ..........Metle..... sesalci...... noži...... sekire....:devil:

:xx:

.... Jankovićeve vrećke :o

...ja, da bomo not dal,

kar bo ostal. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če določeni Hropci v ponedeljek ne bojo več objavlali vam sporočam, da so se definitivno zgubli v Mercatorjevih vrečkah nekje na Primorskem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če določeni Hropci v ponedeljek ne bojo več objavlali vam sporočam, da so se definitivno zgubli v Mercatorjevih vrečkah nekje na Primorskem :P

NOP......mamo kompas vedno s eboj.......in kaže na sever :hmm: no včasih na jug... :hmm: ma severo vzhod :hmm: :hmm: :? ....ma nima veze.......nekam že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nekaterim dolgujem pojasnilo, zakaj bom, poleg Rana, ki je to že storil, IZOSTALA od foruma.

Vse lepo. Barbara

Črne pike so včasih dajali neposlušnim otrokom.

Neposlušni otroci pa v resnici niso bili neposlušni.

Samo drugačni...

Vzgojni zavodi so tudi preteklost. Vedno so bili le izhod v sili za tiste "vzgojitelje", ki so se na najlažji način hoteli znebiti "motečih elementov." Ker se jim ni dalo ukvarjati z njimi.

Večji učinek dosežemo, če se "drugačnim" otrokom (saj to smo vsi, kaj ne? ) skušamo približati, jim prisluhniti in se potruditi razumeti, kaj nam sploh hočejo povedat. Ne pa da v nedogled gonimo svoje...

Jaz na primer, si kot osebnost, kot Jaz, ne morem dovoliti, da bi me nekdo (še posebno človek, ki me ne pozna in ki se niti ne potrudi, da bi me - ker pač noče ali pa mu enostavno ni do tega, kar je povsem sprejemljivo) označeval s čimerkoli na kakršenkoli način. Črne pike?! Ne se hecat. V službi, doma, na cesti, med prijatelji lahko VEDNO povem, kar mislim in na način, ki si ga sogovornik zasluži. Največkrat je to prijazna, nenasilna komunikacija, ki jo obvladam in za katero se mi ni treba posebej truditi. Včasih je to verbalno bolj grob način, nikoli pa brez razloga.

In čeprav sem se Ranu, prijatelju, ki ga kot človeka izjemno cenim in spoštujem, nasmejala, ko je "užaljeno" napisal, da njega pač ne bo nihče radiral,ga razumem in vem, zakaj se mu ne da več .... Človek je uspešen, podjeten, prijazen - skratka, OK.

V svojem življenju je že nekaj naredil, pokazal... Tudi stvari, ki jih drugi pozabljate. Majhne, navidez nepomembne, jaz pa se jih bom spominjala do konca življenja...(Spomnim se novoletnega forumskega srečanja v Kranjski gori, ki se ga ni mogel udeležiti, po telefonu pa je kot presenečenje večera VSEM motosvetovcem, ki smo bili takrat gor, častil rundo! )

In zdaj ga nekdo radira...

In nekdo mu bo risal črne pike....

In nekdo mu bo pošiljal opozorila, da se ne obnaša lepo...

In nekdo ga predalčka, ocenjuje, ogleduje, ga ima pod lupo....

Lepo te prosim!!!!

Mirno lahko pobrišeš vse moje kvadratke, črne pike, moj avatar, moj podpis, moj nick name, moje vse... Tudi jaz grem.

Z vsemi prijatelji, ki sem jih spoznala tu se bom srečevala drugje, na drugačen, predvsem pa našega prijateljstva vreden način.

Te lepo pozdravljam in ti želim obilo uspehov, veselja in sreče pri tvojem delu na motosvet.com.

Barbara Gračner

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črne pike so včasih dajali neposlušnim otrokom.

Neposlušni otroci pa v resnici niso bili neposlušni.

Samo drugačni...

Vzgojni zavodi so tudi preteklost.

Manuela, čist v tvojem stilu ti bom odgovoril.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: O:-) :) :P :wub: :wub:

Ti pa naredi, kakor se ti zdi trenutku primerno.

PS: tudi Dave se kdaj šali.... če še nisi opazila, očitno nisi dovolj pozorno gledala :) :devil: ker si bila zaposlena s svojimi :wub: :wub: :wub:

PSS: opravičevanje svojih dejanj v smislu "zaradi drugih" pa nikoli ni obrodilo kakih uporabnih sadov ... če nekaj anrediš ali ne narediš, naj bo to zaradi tebe ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!