Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

Zdej sem se odlocila, da bomo imeli prvo glasovanje za ali proti. Namrec, naše zvezdice stalnice (kot so Noise Data, Jozo, Vrhi, Codeine in ostali) že kar nekaj casa izostajajo od foruma, kar seveda ni prav. Dajem predlog, da ce se v naprej ne opraviciš za tvoje manjkanje, boš kaznovan. Kazni seveda izdajam in izvršujem jaz (ker sem se pac tega spomnila).

Kazen bo dolocena glede casa izostanka in kdo je tisti ki zaostaja. Recimo Noise Data ima tukaj na forumu veliko vlogo, zato njemu nikakor ne bi bilo oprošceno, ce manjka en nenapovedan dan, itd...

Glasujejo lahko vsi membri foruma! Zaželeno je, da tudi ce se vzdržiš, to napišeš, ker bo glasovanje toliko casa, dokler se ne zjasnijo vsi membri!

Ce kaj ni jasno, pa lahko tudi vprašaš!!

((Mislm fantje, ne se hecat, kje hudica ste. Ženske smo taka bitja, k ns skrbi kva je zdej z vami))!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, cool!!! Pupa je postala diktator.

Sicer pa si to skorajda zasluži, manjka ji le še 25 sporocil do druge zvezdice!!! Neverjetno, tisti tipi so te, Pupa, tolk zra*** pardon spodbudili, da si napisala 50 sporocil v dveh dneh?

Svaka ti cast, ni kaj!

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

prijavljam, da grem za nekaj casa v ilegalo.

Ta teden se mi full dogaja (sicer se mi vedno, ampak zdej je še posebej noro ), da sploh ne sfolgam in ker kaže, da bo še nekaj casa tako, se opravicujem za svojo neaktivnost in prosim za razumevanje.

Tolk, da ne boste mislili, da vas ignoriram in da vas ne bo skrbel kam sem zginla.

Zahvaljujem!!! se za vse nasvete (sorry, nisem uspela odgovort) - predvsem glede pucanja šmira ... nisem še imela casa probat, ampak zacela bom z WDjem ... pol moram pa krent kakšen dan proti štajerski ...

Pa povedat vam moram, da sem naredila neumen lapsus (beri: tipkarska napaka!): moj Duce ima, jasno, hidravlicno sklopko - zajle ni, je pa posodica za olje ... in vnesla sem popravek, da ne bo kdo gluposti bral.

Dobila sem tudi komentar, da je Duce za dedce in ko bom dobila musklne ipd., se bom pa mogoce lahko oglasila ... jest pa v jok!

Lepo se imejte!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jaz prijavlam da ne bom aktiven od petka zvecer do ponedeljka ker grem na morje z motorjem.

a je to opravicljivo, mislim ker grem z motorjem bi moglo bit, a ne!?!?!

no ja ce ne me pa kaznujte!

aja to tudi ne delamo, no pa nic.

BREZ panike: do petka bom se gnjavu ker hocem drugo zvezdico!!! (pa smileji mi ne delajo- shit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavljam se z foruma do ponedeljka (morje, Velike Bloke, ...)). Vsem skupaj zelim prijetne dneve, veliko varnih kilometrov in obilo zabave danes popoldne.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

En teden me ne bo.

Grem garat v Trento => .

Tokrat bom za spremembo terala cez Vrsic transporterja, polnega s svetovno znanimi financniki. Upam, da jim ne bo slabo, ker ...

SE VIDIMO V LENDAVI!!!

Perla

p.s.: pravijo, da bo lepo vreme. Priporocam, da se greste kej tud peljat, ne sam tle okol smetit.

SRECNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje in dekleta, jaz se poslavljam do nedelje od motosveta, grem namrec že danes v Lendavo!!

Se vidimo tam, mojo tel. upam, da še imate. Drugace jo imajo pa Ice, Easyrider, Einherjer, Perla, Gregs, BMW, Climber sigurno, za druge pa ne vem.

Lepo se imejte, jaz vem, da se bom imela super (vedno poskrbim za to).

za vse, ki vas ne bo!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprav je misel da bi ta vikend prehitel ica in pupo mamljiva tudi jaz jutri potujem v lendavo in me do ponedeljka ne bo na forumu. no mogoce se jutri dopoldan se malo priklopim. mejte se!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ljudstvo, mene ne bo do sobote zvecer. Sicer ne v Lendavi (j*bi ga, delo...), ampak sem z mislimi z vami! Imejte se lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se poslavljam tja do 18.7., ko se vrnem z morja....

Grem z motorjem in bom prisoten na Richenbergih v Ajdovscini danes (mam koncert tam), jutri pa ze na Indiansih v Porecu in naslednji vikend na Motolegiji v Karlovcu.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se poslavljam, do naslednje nedelje bom na pag-u "civilist" ker grem z deklico in se enim drugim parom.

fajn tipkajte naprej

pervy logout!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se za danes poslavljam.1300 km za vikend,vecinoma po hribih gor in dol terjajo svoje.SPANEC,kje si?! ciao rulja.ne prevec rint,de me prehitite.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljube (ljubke) forumcanke in spoštovani forumarji, Brrrm se zvecer odpravlja na pocitnice.

Na forumu zopet 6. avgusta 2001.

Do tedaj jezdite varno in preudarno in z veliko srece, rinite pa vsevprek, brez omejitev.

za forumarke

samoza forumarje

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj grem pa tudi jaz. Na dopust namrec. V nedeljo imam ladjo iz Trsta v Grcijo in tam se bom en mesec prevažal po otokih. Upam, da mi bo motor delal (kar pricakujem glede na višino racuna, ki sem ga placal pri Vombergerju) in da se z žensko ne bova preveckrat "stepla".

Lep pozdrav vsem in se "vidimo" cez en mesec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do nadaljnega (srede) se odjavljam s foruma (podaljšan vikend).

Imejte se maximalno dobro, naredite veliko kilometrov z svojimi jeklenimi konjicki ter se predvsem živi in zdravi zopet oglasite naslednji teden!

EASYRIDER ========= LOGOUT

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavlam izostanek:

od nedelje 22.7. do cetrtka 26.7 sem na losinju v nerezinah (povabilo na pivo se velja), v cetrtek grem v pulo na twin horn srecanje do nedelje.

do tekrat pa sem se vedno online.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipi moji dragi!

Danas ja zakljucavam ovaj teski rad i odoh ja na godisnji odmor u lijepo njihovo.

Skratka: od 21. do 29. julija me ne bo, ker se bom zasluzeno z motorjem preganjal po Dalmaciji (cilj: Dubrovnik).

Izkoristite odstotnost dezurnega cistilca... ampak ne prevec, da me ne bo kap, ko pridem nazaj... Imejte se lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DO ENE 13.AVGUSTA ME NE BO.

GREM PO ISTRI DO PULE ( MOGOCE SE VIDIMO NA ZBORU)

NATO PA NA PAG.

AJD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar odhajam na zasluženi dopust. Odsoten bom do 16.8., ni pa izkljuceno tudi do 20.8. Imejte se maximalno lepo, vozite previdno in se vsi vrnite živi in zdravi nazaj domov. LEP POTDRAV VSEM SKUPAJ!!!

EASYRIDER =========== LOGOUT

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še nekaj minut... in gremo proti Puli... Se slišimo naslednji teden-al pa 14 dni (who knows)...

Pula, here we come

Ejkej

Nc naslednji teden. Že danes v PULI. Yeeeehaaaa. Beach Party here I come.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejkej easy in ostali imejte se skrajno lepo na dopustu tudi midva z gogijem odhajava na zasluženi dopust morda se kje srecamo

skratka uživajte

pa lepo vreme in cim manj debilov na cesti vam želim

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!