Skoči na vsebino

Izostanek od foruma!!


Priporočene objave

Nekam dolgo casa je trajalo, ampak se je splacalo.

Moj komentar je edino ta, da mi v Konqerorju ne delajo slovenski znaki. Razen, če forsiram Konqerorja na iso-8859-2. Ali je nekdo pozabil dodati <meta http-equiv='Content-Type' content='text/html'; charset='iso-8859-2'>?

Popravljeno . Popravil rozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, družbica se je razkropila. Z obžalovanjem gledam za zadnjo gostjo, ki odhaja, nekako takole:

walkgirl.gif

Tudi jaz se bom za nekaj dni razkropil.

Eo rus.

Ostanite mi zdravi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost se tud poslavlja za par dni, grem namreč na morje mal možgančke spočit, in mal sive celice pobijat :blink:

V glavnem lepo se imejte, pa srečno vožnjo vsem, ki boste potoval! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pocasi poslavljam za kaka 2 tedna, jutri grem v bolnico, drzite pesti da bo vse ql B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole..... že par dni nazaj sem prišla iz popotovanja po enem delu Evrope s Perlo. Pot naju je peljala preko Avstrije in Nemčije na Nizozemsko v Amsterdam na obisk k mojemu bratu. Tam sva ostali še dva dni, od tega sva en dan počivali (kar pomeni cel dan letanja po mestu gor in dol in levo in desno, zvečer v Irish pub na pivo itd...), en dan pa en velik ogled Nizozemske, ki je btw blazno, blazno lepa..... Potem naju je pot peljala preko Belgije v Francijo v Pariz. Tam sva porabili en dan za ogled vseh znamenitosti, predvsem pa ugotavljanju, kako bi mi slovenčki naredili vozniški izpit v Parizu. Potem naju je iz Francije pot peljala zopet v Nemčijo, na bavarsko in iz tam v Ljubljano...... Pot je trajala 6 dni, za nama je cca 4.000 km...

No, obe sva živi in zdravi ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole..... že par dni nazaj sem prišla iz popotovanja po enem delu Evrope s Perlo.....

.... No, obe sva živi in zdravi ;)  :D

WB !! ;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj prisel z enotedenskih potepanj po HR - Dubrovnik,

ze se pripravljam na jutrisnji odhod v YU (ops... bivso YU) ;)

Vize so nared pol pa gasa.

Se tipkamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ijm BAK! B)

Po 14 dnevnem potepanju z eno kratko prekinitvijo sem pokukal nazaj na forum :lol:

Kolk novih tem... :blink: pa postov... :blink: :ph34r:

Ufff.... jutr bo treba lepo vse od zacetka pa do konca pregledat :D :rolleyes:

Ste bli pridni, le tak naprej B) ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od jutri dalje me nekaj dni najbrž ne bo tule. Razlog: Selitev in še ne vem kako bo v novih prostorih. A bo prostor za PC pa tud ne vem kako bom tam z netom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji sončki & sončnice.

Za ene 14 dni vas bom pustil pri miru. Sem opazil, da čisto preveč brez veze nabijam v forum, pa že samemu sebi malo po jetrcih plezam. Grem raje na zrak.

Mejte se :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji sončki & sončnice.

Za ene 14 dni vas bom pustil pri miru. Sem opazil, da čisto preveč brez veze nabijam v forum, pa že samemu sebi malo po jetrcih plezam. Grem raje na zrak.

Mejte se :D

:unsure: :unsure: :unsure:

:( :( :( :(

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji sončki & sončnice.

Za ene 14 dni vas bom pustil pri miru. Sem opazil, da čisto preveč brez veze nabijam v forum, pa že samemu sebi malo po jetrcih plezam. Grem raje na zrak.

Mejte se :D

Kar je dobro za PEPEta, je tudi za nas...

B)

Samo najtvrdoglaviji ostaju -

a ne Ice? :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo od četrtka (5.rožnik zvečer) pa do torka, (10. rožnik zjutraj).

Spočijte si. B)

Hvala bogu, je ža cajt ;) :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nekaj casa ni bilo,ker mi internet preko radiatorja ni delal. Me pa spet ne bo ker imam v UKC-ju koline. Ko se vrnem bom ves forum popackal. :P

lp DTW ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo... hm... ne, jaz bom :)

ni me blo 26 let - pa pridem ,pa tako razsulo najdem. Bo treba še ornk nabijat!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri odrinem v Francijo (z mopedom seveda). Cez avstrijo in Nemcijo do Pariza. Tam nekaj casa bivam in pol nazaj. Povratek med zive predviden okrog 18.06.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nič fauš bit ni lepo, pravi marjetka. bom študiral na vas. ja pupa v septembru pa še en dopust (tk je če maš 30 +kusur dni dopusta) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 14 dni grem na dopust  :P  B)

... medtem ostanite pridni ...

I ja!

Lepo se imejte.

Tadej

PS: je treba star dopust porabiti. Grem na Pag.

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!