Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

V Stupida idi vprašat oni delajo noter 70-ke al pa za njih dela Tomo pol maš Klemenčiča ko se je v Šerbineka zaj preselil,Pogačara maš in mislim da je to to mogoče sem še kerega pozabo :lol: :lol: samo mislim da nisem.Kaj samo kit si boš noter dal al še boš zobnike menjo.....????

Thx..sej vrjetno se bom pelal do Stupida..

Kva pa oni sploh servisirajo? Mislim, kire kite se da pr njih nabavt (kire sploh prodajajo)..al oni to sam lepo od lindempa naročijo pa je?

Oni nič ne servisirajo, samo prodajajo. Mislim, da se da dobit skoraj vsak kit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Stupida idi vprašat oni delajo noter 70-ke al pa za njih dela Tomo pol maš Klemenčiča ko se je v Šerbineka zaj preselil,Pogačara maš in mislim da je to to mogoče sem še kerega pozabo :lol: :lol: samo mislim da nisem.Kaj samo kit si boš noter dal al še boš zobnike menjo.....????

Thx..sej vrjetno se bom pelal do Stupida..

Kva pa oni sploh servisirajo? Mislim, kire kite se da pr njih nabavt (kire sploh prodajajo)..al oni to sam lepo od lindempa naročijo pa je?

Oni nič ne servisirajo, samo prodajajo. Mislim, da se da dobit skoraj vsak kit.

Kje pa te servisirajo na štajerskem? PA da bi blo mal bl pocen in seveda DOBRO narjen..ne pa kr neki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo djmo mal debato udart u temu motorčku, kva vm je ušeč, kaj vas moti, prilepte kakšne slikce, kakšn vam je ušeč, ča ga mate, kakšnega mate, lepo bi blo mal slikc vidt!!!

Evo za začetek moj NRG MC2:

slika NRG

(drugic ne popaj tako velikih slik.hvala.ice)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful lep je, kje si tiste modre plastike čez luči dubu, kr prov fajn zgleda ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možnu d si ti pelou piaggio NRG lowriderja pa so se vilce pa amortizer dvigoval :D si mislu d ti spredn konc dviguje-d maš tak filing? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne problem je samo to da jaz dve poziciji poznam 0 pa gas :) In to je pol pri meni blo vse nekam cudno koda se z krosko vozim....Vse togo...isto ko na Javi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful lep je, kje si tiste modre plastike čez luči dubu, kr prov fajn zgleda ;)

to ni moj skut ;)

nevem za plastiko, kups zakrivis pobarvas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moj kolega ga ma tudi

sicer je letnik 98 pa mi ni preveč lep ma pa gor avspuh polini, mislim da funky pa mu gre 100 po števcu pa zelo dobre pospeške ma :)

aja pa zdaj ga prodaja za 200k :rolleyes:

če koga zanima mgs me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja karakteristike ma res kr dobre.

Zanč sm šov za foro mal k Mikmehaniku in sm ga uprašu, kva je razlika meda mašino od Runnerce in NRGja, ker na videz sta popolnoma ise.

Reku je da je veliko bolj kvalitetno sestavljena mašina od NRGja in da se pri izdelavi veliko bolj potrudijo kot pri sestrični Rannerci ;)

Zato gre tut NRGstandart brez blokada malo več od Runnerce standart brez blokad in ima boljše pospeške.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prpel ti men enga nrg-a da gre več k moja ranrca pa ti častm pir alpa sok :lol: :lol: :P

Popravljeno . Popravil runner man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj kaj sm jst reku!

NRGstandart brez blokada malo več od Runnerce standart brez blokad in ima boljše pospeške.

Samo brez blokad, nč menjava avspuha, valčkov, prenosev in podobnih drobnarij.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, enak gre k moj runner z zx-som.

res pa, da so tastari auspuhi bli bolsi (tak k ga ma nrg gor)

k tanovi majo katalizator, pa se zaviti so v brezveze <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!