Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Ej sam Psiho nevem če majo t nove runnarce gor tak auspuh, men se zdi da majo spet t stare gor :unsure: saj pomoje, če se pa motm pa sorry ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tazga majo k sm ga mel jst original.

Pa nrg mensezdi tud, k sm gledu pr Mikmehaniku, k so v izlozbi Stalker,Nrg,Runner purejet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se spomnim ce sma se menla po ircu pa me je spraseval kaj si naj kupi pa kake valcke naj da pa to.....Pol pa sem se ga jaz proso ce preveri ceno za mene za Arrowa.....Pol pa se je meni tudi slike poslal :)

Nena morjo nas tu obrnit... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolse da si kar v podpise damo kake motore mamp pa kaj ammo naret ker drugace bo vsakega vprasal kakega ma pa kaj am nareto :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz mam tud nrg-ja 98 letnik pa sam blokade sm dol dal pa morem reč da sm ful zadovoln ker mi že 4 leta dela k urca pa se mi niti enkrat ni pokvaru (tok tok tok).

Edin bedn je k nima dolgih luči sam standard pol se pa v temi furaš pa ne vidš skor nč.

Drgač mi gre pa ene 85 po števcu ko sem se pa furom mem tistih znakov k so nekje ka merjo hitrost je šou pa 70km/h. Zame je to prepočas zato ga bo treba mal zrihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men tud dela nrg kot urca :D glih dans sm z njemu prevozu mau ve? kot 100 km-smo šli iz nm u krško- in ni blo nobenih problemou. razn tega d smo se ene parkrat zgubl :D maš kašni sliko od svojga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki ns pa je :D aja - NRG kašne ledice maš ti? so to navadne al kašne posebne? tnx :)

Ja to so viskokosvetilne in pride 500 ena :( :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa predvsem zanima kaj vam ni všeč na vaših nrg-jih in kaj je?

Meni recimo je oblika NRG-ja ful huda tud zic mi je všeč ker loh komot dva gor sedita. Moti me pa predvsem tank ker premal zdrži (okol 4,5-5 l).

A vi k maste novejše a maste kej večje tanke al držijo več?

Predvsem je bil pri meni problem z koleni (sem visok) in tako sem pri drugih skuterjih skoz krmilo v kolena nabiju, pr NRG-ju pa teh problemov nimam.

S čim ste pa vi najbolj zadovoljni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je men tut full ušeč da lohk 2 udobno, sam res udobno sedita na motorju, da nista čist skupaj nabita, sj kdaj to ni dobr če kašno lušto pelš zadi sam, jebi ga B)

Oblika mi je full huda, klasična, ampak full dodelana!

Jst sm tut dost velik 185cm in pa moj brt k je 192cd in se enkrat na leto pelje se pelje brez problemov, na drugih pa bolj težko!

Prevzela me je kvaliteta in zanesljivost tega motorja!

Slabost pa je mal švoh sprednja luč, ki bi bla loh ta odtenek močnejša in majhen tank 6l.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!