Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Ducatija


I30

Priporočene objave

Jaz mam oba KTM in Dučeta kar skoz na servisu,tok zaradi preventive  :P

Če pa že kam greš, imaš pa vrjetno spremljevalno vozilo (servis) seboj ?! :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa že kam greš, imaš pa vrjetno spremljevalno vozilo (servis) seboj ?! :)

Lp

Ja kakšnega Kawasakija imam skoz v spremstvu  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto folk govori za Alfa Romeo, pa meni sluzi BP ze 7 let! Jaz osebno mislil, da so to bolj bucke. Kvari se itak lahko vse. Ce pa glih ne delas s stvarjo, kot svina z mehom....ma da dela !

Lp

mel 5 razlicnih alf, razen enkrat menjava hladilnika, pa standard termostati nikol problema ;) odvisno kaj kupis... 

Jaz mam oba KTM in Dučeta kar skoz na servisu,tok zaradi preventive  :P

Sam sta pa lepa ne:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel 5 razlicnih alf, razen enkrat menjava hladilnika, pa standard termostati nikol problema ;) odvisno kaj kupis... 

Sam sta pa lepa ne:)

Sinonim za lepoto;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Tukaj sem izgubil 15min življenja za to, da vsi nelastniki ducatijev povedo, da ga ne bi imeli, ker se kvari. Hura za take lulčke. Iznenada bom kupil duceta in ko bo delal ko urca, se vam bom smejal. :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Arzen pravi:

Tukaj sem izgubil 15min življenja za to, da vsi nelastniki ducatijev povedo, da ga ne bi imeli, ker se kvari. Hura za take lulčke. Iznenada bom kupil duceta in ko bo delal ko urca, se vam bom smejal. :ras: 

Bil lastnik 2 MTS 2012 in sedaj Diavel 2011 .......tresajoča, v nizkih obratih neuporabna  ,draga za vzdrževanje italijanska šajtrga ......ti še kakšno lučko povem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz razmišlam tkole.: K bom kupu motor za v dnevno sobo, bom Ducatija. Za vozt pa vse drugo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvarnejši vozniki motorjev so lastniki ducatijev, ker so večinoma časa na servisu al pa parkirani za cesto, kjer čakajo na prevoz do servisa. :P:P .

drgač pa avto pa pes morta bit nemška, motor pa japonski ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loonley, ko bojo nemci znali narisat kakšn avto... ta nova linija mercedezov je še kar uredu ki jo je slovenc narisau, porš še kr fura tatra dizajn, audi ima samo fotokopirc in spreminja razmerja od 1 do 8 so vi enaki en malo višji, en malo nižji.... edina zanesljiva stvar pri oplu je fiatov dizl.

 

Kot je napisau skalar bom kupu dukatija pa če tik pred penzijo da ga v dnevno sobo dam. (So pa kawsasakiji in podobno zelo uporabni, samo ne zvončketajo in rohnijo tako lepo kot ducati)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

Bil lastnik 2 MTS 2012 in sedaj Diavel 2011 .......tresajoča, v nizkih obratih neuporabna  ,draga za vzdrževanje italijanska šajtrga ......ti še kakšno lučko povem ?

In zakaj imaš diavela še pr hiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, smasher pravi:

loonley, ko bojo nemci znali narisat kakšn avto... ta nova linija mercedezov je še kar uredu ki jo je slovenc narisau, porš še kr fura tatra dizajn, audi ima samo fotokopirc in spreminja razmerja od 1 do 8 so vi enaki en malo višji, en malo nižji.... edina zanesljiva stvar pri oplu je fiatov dizl.

 

Kot je napisau skalar bom kupu dukatija pa če tik pred penzijo da ga v dnevno sobo dam. (So pa kawsasakiji in podobno zelo uporabni, samo ne zvončketajo in rohnijo tako lepo kot ducati)

miško je že res da sem ženska ampak jaz avto cenim po tem kaj ima pod havbo ne kako izgleda. ;)  enako velja za motorje. če ni vsaj jurja med nogami me ne zanima, pa če je lep kot slika..... :P . to ti je isto z moškimi, kaj ti nuca lep če je neuporaben.... :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Arzen pravi:

In zakaj imaš diavela še pr hiš?

Dobil sem ga pri menjavi v račun :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kmet2 pravi:

Dobil sem ga pri menjavi v račun :sleep2:

Pa povej tut, da je tvoji zlo ušeč :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 9. 2016 at 12:02, Kmet2 pravi:

Bil lastnik 2 MTS 2012 in sedaj Diavel 2011 .......tresajoča, v nizkih obratih neuporabna  ,draga za vzdrževanje italijanska šajtrga ......ti še kakšno lučko povem ?

Ne pljuvaj Dućeja :twak:

lepšega motorja tako nikoli nisi imel kot sedaj :P

Tiste kozolce tko ni za vozit.... :blush:

Duče je bil nekaj najlepšega, kar smo imeli kdaj v dnevni sobi :jezik:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 9. 2016 at 16:21, dr.looney pravi:

najvarnejši vozniki motorjev so lastniki ducatijev, ker so večinoma časa na servisu al pa parkirani za cesto, kjer čakajo na prevoz do servisa. :P:P .

drgač pa avto pa pes morta bit nemška, motor pa japonski ;) 

 

Matr, avto morm zamenat:hmm:So mi qrbe francoske podvalile. Sej dela, sam če tko pravte... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi samo pišite tukaj kaj hočete, ne bom rekel kdo graja  DUCATIJA kjer to je že preveč znan pregovor. In še bolj žalostno je, da vam je sosed rekel ker mu je sodelavec povedal, da enkrat slišal od Jožeta da se mu Ducati kvari.:D

Jaz vem da vsak vedno svojo hvali, in tudi če ima Tomosa v garaži bo rekel da je to boljše od Ducatija ker mu je pač nekdo nekje rekel...

Prebral sem ogronmo forumov (ne takih kot je ta  tukaj ) pogovarjal se z dosti lastniki Ducatijev in  bral teste, prebiral revije večinoma tuje ker te naše so tak za rezervo. In prišel do spoznanja, tudi iz lastnih izkušenj da Ducati je res dober in lep motor. 

In ja seveda vaši Kawasakiji in Suzukiji in Yamahe in..in...so tut vredu in super, ampak Ducati je pa Ducati in bo ostal Ducati...pa srečno vožnjo vsem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

... Jaz vem da vsak vedno svojo hvali, in tudi če ima Tomosa v garaži bo rekel da je to boljše od Ducatija ker mu je pač nekdo nekje rekel...

Čak, čak, kaj pa nakladaš?! 
Jaz vem, da je Tomos boljši od Ducatije, ker Tomosa tudi imam in ne ker bi mi kdo to povedal! :mad:

pred 6 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

In ja seveda vaši Kawasakiji in Suzukiji in Yamahe in..in...so tut vredu in super, ampak Ducati je pa Ducati in bo ostal Ducati...

Ja sej :doze:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, I30 pravi:

Čak, čak, kaj pa nakladaš?! 
Jaz vem, da je Tomos boljši od Ducatije, ker Tomosa tudi imam in ne ker bi mi kdo to povedal! :mad:

Ja sej :doze:

 

pred 4 minutami, I30 pravi:

Čak, čak, kaj pa nakladaš?! 
Jaz vem, da je Tomos boljši od Ducatije, ker Tomosa tudi imam in ne ker bi mi kdo to povedal! :mad:

Ja sej :doze:

te pa Tomosa zamenjajva za Kymco_ta, ker vidim da si čustveno navezan najn, in ja prav je tako :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, DUCATI_RIDER said:

Vi samo pišite tukaj kaj hočete, ne bom rekel kdo graja  DUCATIJA kjer to je že preveč znan pregovor. In še bolj žalostno je, da vam je sosed rekel ker mu je sodelavec povedal, da enkrat slišal od Jožeta da se mu Ducati kvari.:D

Jest Ducatija še nisem mel. Predvsem zarad tega, ker sem v Youtube vpisal "ducati problems" in sem se kr odloču, da ga ne bom imel. Čreprov so lepi- noro lepi. Poglej na youtube.  

Sicer pa srečno vožnjo brez okvar in poškodb!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Jest Ducatija še nisem mel. Predvsem zarad tega, ker sem v Youtube vpisal "ducati problems" in sem se kr odloču, da ga ne bom imel. Čreprov so lepi- noro lepi. Poglej na youtube.  

Sicer pa srečno vožnjo brez okvar in poškodb!

 

Veš saj ga ni motorja kateri ne bi imel problemov, tako da tut če npr. napišeš BMW problems v Youtube, lahko bereš celi dan. 

Jaz sem z mojim naredil v dobrih šestih mescih 21000 km, uničil 3 komplete gum, se pravi šparam jaz motorja ne. In zaenkrat brez ene same okvare res čisto nič! 

In povsot kam pridem, in se menim z bilo kom ki so mu motorji glavni hobi, še ni bilo kandidata ki bi rekel da Ducatija ne bi imel, razen par ljudi na tem forumu...čis tak..btw 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DUCATI_RIDER pravi:

Veš saj ga ni motorja kateri ne bi imel problemov, tako da tut če npr. napišeš BMW problems v Youtube, lahko bereš celi dan. 

Jaz sem z mojim naredil v dobrih šestih mescih 21000 km, uničil 3 komplete gum, se pravi šparam jaz motorja ne. In zaenkrat brez ene same okvare res čisto nič! 

In povsot kam pridem, in se menim z bilo kom ki so mu motorji glavni hobi, še ni bilo kandidata ki bi rekel da Ducatija ne bi imel, razen par ljudi na tem forumu...čis tak..btw 

 

Kerega pa voziš?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!