Skoči na vsebino

vzvratne luči


jimicar

Priporočene objave

Lep pozdrav!

 

Sem lastnik ford focusa na katerem ne delujejo vzvratne luči.   Zamenjal sem stikalo za vzvratne luči katero je na menjalniku varovalke so cele  kaj bi po vašem lahko bilo narobe  imate kak pameten nasvet ali izkušnje s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi od začetka... Kot že rečeno, preveri žarnice. Pa če pride elektrika do njih, pa... vse do stikala. Lahko, da je kje korodirano in slab kontakt. Saj veš ...WD40 je zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stikalo si zamenjal. Pa si preizkusil če to stikalo dela preden si ga montiral? Običajno je problem, da stikalo ne gre dovolj globoko in ga "menjalnik ne doseže" . Poiskusi brez tesnila (brez sicer teče olje ampak za test bo) , če je to problem daj tanjše tesnilo (sem se "igral" s tem, pomagalo je da sem malo bolj zategnil stikalo, ampak tega ravno ne priporočam) . Tako je pri Oplih, verjetno tukaj ni kaj dosti drugače.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je firbec matral pa sem "pogledal" kako to zgleda pri focusu, Princip je isti samo izvedba je pa bistveno drugačna (pri oplu je 2 min dela) . V glavnem preizkusi če stikalo dela (lahko tudi vtakneš žico v konektor da vidiš če se prižgejo luči) , globje pa se ga tukaj očitno ne da priviti (prekratek navoj) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!