Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli (oz. bi imeli) Kawasaki Versys motocikla ?


Nearrain

Priporočene objave

men je edin glupa tema, zakaj ne bi imeu Kawasakija ... tuki pa res ni nobenih dokazljivih argumentov, zakaj ga ne bi meu ...  tis k ima argumente, mu odgovorim samo z :ras:

 

tko da ... js mam prau ...

 

evo .. spet sm zmagu :jezik:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no, pod točko 1 in točko 2 se mi jebe ... :)

.... kar se pa morale tiče ...

... sem pa jest zmer zelooooo moralen ... :) :) :)

 

men se jebe pod točkama...

ti so mora-len.. :P

Ne bi vedel. Moj puch-tomos se ne kvari, ne rabim menjavat olja, filtrov, ... Niti tankat. Samo držim gas, še prestave sam menjava.

dami je napisal nekaj o versisih in bmw servisu ... a si poglavje falil ?

 

vse teme zakaj ne bi mel.... bi bilo potrebno zbrisat. ta forum je itak ratal eno samo nabijanje enih 5 osebkov, ki itak ne morejo, da se ne zdriskajo prav v vsaki temi in se prav ob vsako stvar obregnejo. provokatorje in drekobeze bi bil že čas, da malo postavite na hladno.

kolk bi bla šele sitna med nosečnostjo če bi mel tvoj versačija ... :lol:

 

Preden začneš kazati s svojimi prsti na nas se prepričaj,da so tvoje roke čiste !!!!!!!!!!!!

 

lp  :kmet:

ko pozdravljam na cesti razne versačije - noben ne ve da sm sredn prst najprej v rit namoču...

 

Ok, drugič ne bom vprašala nič sploh, kaj vi bi..

in potem mu pustiš da ti včasih požveči konec vezalke na desni supergi.

Ker je kjut.

Kaj boš naredil ko ti bo požrl kompleten par čevljev?

 

 

 ker ga nisi prej ustavil.

jst bi eno laško ..če se da - prosim ... :kva2:

pr men psi ne hodijo k čevljem ... enkrat je en povohal moto škornje zdaj pa vsi prej opazijo njegov nagrobnik ...

zato nimam psa ..pa nimam versačija ...pa tud ne bom mel ...no psa mogoče ko bom v penziji pa bom imel čas zanj..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, drugič ne bom vprašala nič sploh, kaj vi bi.. ampak bom sam brisala..vse.

 

In ne, ne gre za dvojna merila..ti bom dala eno malo prispodobo, ki je ne smeš jemat nič drugače kot zgolj za ilustracijo in če boš iz nje potegnil kaj žaljivega, ti v naprje povem da si sfallil point.

 

Če domov prineseš novega pasjega mladička.

Kjut je da se ti srce stopi in ko naredi tiste velike temne uče ko ga okregaš, da ne sme lulat na preprogo, si sam bolj žalosten kot malo pseto.

in potem mu pustiš da ti včasih požveči konec vezalke na desni supergi.

Ker je kjut.

Kaj boš naredil ko ti bo požrl kompleten par čevljev?

 

 

aja, pa kužata maš še vedno rad po tem ko ti poje dva para čevljev, ker ga nisi prej ustavil.

Imate dvojna merila. Drugače bi prestavili v kr'neki tudi temo o bemfah, ducatiju in hondah.

 

Že zaradi tega, ker so to kr'neki kao motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo rekli, da vam pustimo veselje, konec koncev je entertejment namen večine spletne vsebine.  Nimam nobene težave z z zajebantskimi temami, če se nesnaga ne širi v resnejše teme.

če bi bilo v skladu z mojimi "normami", bi šla v smetnjak  vsaj tretjina tem.

Tu sem vprašala zato, da izvem ali ima ta tema kak (kakršenkoli) "point" ali ne, ker se mi več forumašev pritožuje, da naj se take teme zaprejo.

dokler so te teme v rubriki, kr neki, je vse isto sranje, pritožujejo se samo občutljivci. Če mi ne paše, pač ne berem: poljubček za tistega/tisto ali lahko noč in tale in podobne teme zakaj neb meu, so v istem rangu. Plac za malce nabijanja, dokler ne posije sonce in grem na moped. Tako da, kar se mene tiče, je vse ok in nobenih problemov.

 

wiiii sonceeeeee :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, tole si pa fajn napisu!

 

:kmet: , ti s pa čist ful preresen. Še te bojo zajci katapultiral!

 

 

No pa še mal zares:

Kar se tiče motoroznanstva, obvladanja teh naših mopedov, šravfanja in oostalega resnega, je bilo že davno zapisano v prav lepih manirah in nasvetih in je potrebno le iskalnik uporabiti ali pa kar prilepljene teme preštudirat.

A nekateri bi radi vse na talarju in še miljvžnttristutavžentisedemstopetinštirdesetič sprašujejo eno in isto stvar.

Res mam mal povhn kufer zmeri brat kolk se gume napumpajo in podobne buče, zato me imate v teh temah, kjer se malo podjebavamo, zabavamo in podobne fuke zganjamo. Itak so v manjšini.
Tisti, ki jim gre to na živce imajo pa preveč časa, če nos vtikajo tam, kjer jim ne paše. A ni dost placa drugje pa tam naj bojo resni pa zajebani.
No sej konc koncev se mi žvižga, lohk v primerih da se nas nažene, tud drugje cajt zapravlam.

Al pa ga še mal biksam, dokler me spet ne naženejo. Show must go on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!