Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli (oz. bi imeli) Kawasaki Versys motocikla ?


Nearrain

Priporočene objave

Ne bi vedel. Moj puch-tomos se ne kvari, ne rabim menjavat olja, filtrov, ... Niti tankat. Samo držim gas, še prestave sam menjava.

ti si neki posebnega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je BLESAVA... noben ne napiše zakaj ne bi imel Versysa... pa mogoče res ma kak feler ali pomanjkljivost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ali si kdo od sodelujočih v debati  želi, da se tema počisti offtopicov?

 

Tisti, kateri ne zelijo sodelovati v debati itaq ne sodelujejo, mar ne?

 

Sicer je pa tema v kategoriji "Splosno".      Offtopic??? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ali si kdo od sodelujočih v debati  želi, da se tema počisti offtopicov?

Ne želi. Komu ni do heca in neumnosti  naj odhlača v resno temo o Versysu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda ne mislite bistva teme frderbat?! :kva2::blush:

 

Offtopiki so sol debate in širijo naša obzorja! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela tema je offtopic. Briši vse al pa nič, itak je vse brezveze vse kar je notri - od prvega do zadnjega posta - vključno z mojim ki je prvi in zadnji v tej debilni temi, pač neko brezvezno nabijanje kontra Snečerju (oz. otročje maščevanje). Škoda placa na serverju.

Sicer pa motosvet izgublja na imiđu resne strani, saj je več postov v teh podjebantskih temah tipa "Zakaj bi/nebi imel" kot v tistih koristnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ali si kdo od sodelujočih v debati  želi, da se tema počisti offtopicov?

vse teme zakaj ne bi mel.... bi bilo potrebno zbrisat. ta forum je itak ratal eno samo nabijanje enih 5 osebkov, ki itak ne morejo, da se ne zdriskajo prav v vsaki temi in se prav ob vsako stvar obregnejo. provokatorje in drekobeze bi bil že čas, da malo postavite na hladno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela tema je offtopic. Briši vse al pa nič, itak je vse brezveze vse kar je notri - od prvega do zadnjega posta - vključno z mojim ki je prvi in zadnji v tej debilni temi, pač neko brezvezno nabijanje kontra Snečerju (oz. otročje maščevanje). Škoda placa na serverju.

Sicer pa motosvet izgublja na imiđu resne strani, saj je več postov v teh podjebantskih temah tipa "Zakaj bi/nebi imel" kot v tistih koristnih.

Prva tema ki sem jo jaz odprl s temi besedami je bila Zakaj ne bi imeli BMW motocikla,odprta je bila z namenom da se lastniki in bodoči poudarjam za manj učene BODOČI lastniki lažje odločijo za oziroma ne nakup tega motorja in da lastniki tudi podajo mnenje o motorju,vswe je večkrat obrazloženo v začetnih straneh teme,dokler sem mi je namesto moderatorjev še dalo razlagat debilnemu ljudstvu!!!!

Odprl sem jo s tem namenom tudi ker že desetletje vozim BMW motocikle in poslušam razne bom citiral Cikadino "drekobeze" kako udrihajo po znamki ki je nikoli niso imeli in vozili naj lastniki povejo kaj vse jim je šlo narobe.

Če bi temo nadaljevali v tem slogu in ne bi bilo citiram Cikadino spet..."provokatorjev,zdriskačev itd.... bi bila lahko tema uporabna,tako je postala peskovnik za pametne in teoretično zelo podkovane motoriste tipa 2kkm na let .......ki so z teorijo nabiti kot drek z vitamini!!!!

 

Ne vem zakaj Cufa tam nisi vprašala če bi lahko malo počistila,no sej lahko tud še če maš kakšna 2 meseca časa viška  :P

 

Vse ostale teme zakaj ne bi in zakaj bi so se tudi meni in se mi še zdijo debilne saj so odprte čisto z drugim namenom kot sem jo odprl jaz!!!

Po drugi strani pa se v teh temah lepo čisti frustracija nekaterih osebkov ki se vtaknejo čisto v vsako temo....skoraj  ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ali si kdo od sodelujočih v debati  želi, da se tema počisti offtopicov?

Jaz si želim v temi Zakaj ne bi imeli BMW motocikla.......hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za vse tiste osebke ki imate veliko za povedat čez druge pa svetovat pa pametovat itd.....

 

Kdo ste da lahko sodite o življenju ,ki ga živimo?

Nismo popolni in ne rabimo biti!

Preden začneš kazati s svojimi prsti na nas se prepričaj,da so tvoje roke čiste !!!!!!!!!!!!

 

lp  :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pljuc na čiste roke in zgrabi za lopato. Sneg na vidiku.

Po 20 letih delovne dobe ne potrebujem več lopate,me futrajo tisti z letom delovnega staža al pa še to ne..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema lahko ostane takšna, kot je, le preseliti jo je treba v Ostalo/Kr'neki nadstropje. Njeno bistvo namreč ni debata o motorju, pač pa podjebavanje in draženje njihovih lastnikov. Kar je v bistvu peskovnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 20 letih delovne dobe ne potrebujem več lopate,me futrajo tisti z letom delovnega staža al pa še to ne..........

Daj jih pošlji še malo k meni. Za svojo plačo moram delat sam.

Si pa že na četrtini predvidene delovne dobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj Cufa tam nisi vprašala če bi lahko malo počistila,no sej lahko tud še če maš kakšna 2 meseca časa viška  :P

 

Ker smo rekli, da vam pustimo veselje, konec koncev je entertejment namen večine spletne vsebine.  Nimam nobene težave z z zajebantskimi temami, če se nesnaga ne širi v resnejše teme.

če bi bilo v skladu z mojimi "normami", bi šla v smetnjak  vsaj tretjina tem.

Tu sem vprašala zato, da izvem ali ima ta tema kak (kakršenkoli) "point" ali ne, ker se mi več forumašev pritožuje, da naj se take teme zaprejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela tema je offtopic. Briši vse al pa nič, itak je vse brezveze vse kar je notri - od prvega do zadnjega posta - vključno z mojim ki je prvi in zadnji v tej debilni temi, pač neko brezvezno nabijanje kontra Snečerju (oz. otročje maščevanje). Škoda placa na serverju.

Sicer pa motosvet izgublja na imiđu resne strani, saj je več postov v teh podjebantskih temah tipa "Zakaj bi/nebi imel" kot v tistih koristnih.

 

BTW:  to je edina tema katero Sneckica se ni onesnazil.  :smoke:

 

PS: ce bi bil ti bolj "higienicen", bi se vzdrzal...samo se ocitno nisi uspel  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo rekli, da vam pustimo veselje, konec koncev je entertejment namen večine spletne vsebine.  Nimam nobene težave z z zajebantskimi temami, če se nesnaga ne širi v resnejše teme.

če bi bilo v skladu z mojimi "normami", bi šla v smetnjak  vsaj tretjina tem.

Tu sem vprašala zato, da izvem ali ima ta tema kak (kakršenkoli) "point" ali ne, ker se mi več forumašev pritožuje, da naj se take teme zaprejo.

Point v temi Zakaj ne bi imel BMW motocikla je večkrat razložen kot sem povedal na začetku teme,a ker se vam je moderatorjem dozdevalo da zna bit "entertejment" ste pustili da se je nabijalo do nezavesti,žalilo lastnike dotične znamke itd....sej je vse napisano!!!

 

P.S, zdej pa ne vem ali imate dvojna merila ??? 

 

Pa Cufa ne mislim se prerekat s tabo ker sem se že naučil da imate v roki palico(moč) katere jaz nimam a me vseeno zanima ta dvoličnost moderatorjev,sploh tardeče.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, drugič ne bom vprašala nič sploh, kaj vi bi.. ampak bom sam brisala..vse.

 

In ne, ne gre za dvojna merila..ti bom dala eno malo prispodobo, ki je ne smeš jemat nič drugače kot zgolj za ilustracijo in če boš iz nje potegnil kaj žaljivega, ti v naprje povem da si sfallil point.

 

Če domov prineseš novega pasjega mladička.

Kjut je da se ti srce stopi in ko naredi tiste velike temne uče ko ga okregaš, da ne sme lulat na preprogo, si sam bolj žalosten kot malo pseto.

in potem mu pustiš da ti včasih požveči konec vezalke na desni supergi.

Ker je kjut.

Kaj boš naredil ko ti bo požrl kompleten par čevljev?

 

 

aja, pa kužata maš še vedno rad po tem ko ti poje dva para čevljev, ker ga nisi prej ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!