Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli (oz. bi imeli) Kawasaki Versys motocikla ?


Nearrain

Priporočene objave

Triumph,Kawasaki to so same resne znamke,posledično so takšni tudi lastniki  :P

 

Ne nas gentlemene skupej s snečkico primerjat. Mi za razliko od nekoga, ki ne pije nič in samo uživa v kvalitetnih kilometrih ter drugih ki pijejo kawo, pijemo čaj ... in to ob petih.

Te bomo tko, kraljevsko, nabutal. Sploh ne boš vedu da si jih fasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carti, jas sm napihnjen zarad hrane :P versisa pa naum meu, k bi bi me kmet pol zajebavu in moja čustva tega neb prenesla. Čeprav je zlo spodoben motorin spljoh 2105 letnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nas gentlemene skupej s snečkico primerjat. Mi za razliko od nekoga, ki ne pije nič in samo uživa v kvalitetnih kilometrih ter drugih ki pijejo kawo, pijemo čaj ... in to ob petih.

Te bomo tko, kraljevsko, nabutal. Sploh ne boš vedu da si jih fasu :D

 

 

... kwa bi si jest mogu kupt, da bi bil lahko tud đentlmen ???  :eek:  :eek:  :eek:

 

 

 

 

 

.

.. ps.

... zato k se mi zdi, da sem jest rojen za tega .... noooo ... kako se mu že reče ...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kwa bi si jest mogu kupt, da bi bil lahko tud đentlmen ???  :eek:  :eek:  :eek:

 

 

 

 

 

.

.. ps.

... zato k se mi zdi, da sem jest rojen za tega .... noooo ... kako se mu že reče ...  :kva2:

Stari ti si res rojen za ta kozolc,si predstavlas, na kerm kol drugm bi zgledal ko da ti kolesa iz rit pogajnajo,pa noge bi po kleh vleku. :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versysa ne bi meu, ker je enostavno grd, ce je pa se rdec ,pa s 50 litrskim kufrom uzadi ,je pa u ibr grd ,tako da mu nobena kvaliteta in nadpovprecne zmoglivosti ne pomagajo. :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carti, jas sm napihnjen zarad hrane :P versisa pa naum meu, k bi bi me kmet pol zajebavu in moja čustva tega neb prenesla. Čeprav je zlo spodoben motorin spljoh 2105 letnik.

 

Imaš prav, čez 91 let, oz. leta 2105 (kot si napisal sam), bi pa res že znal biti celo spodoben motor....bemflarji se bodo takrat s svojimi drekpumpami lahko že teleportirali - in to brez oljnih madežev  :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, a ti moraš tudi totalno debilne teme zasrat z offtopici, al kaj? :D

Jp  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet off topic odgovor. Moraš zraven pljunit.

Tako, zelo močno :SS

Popravljam "Jp  :SS "  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kwa bi si jest mogu kupt, da bi bil lahko tud đentlmen ???  :eek:  :eek:  :eek:

 

 

 

 

 

.

.. ps.

... zato k se mi zdi, da sem jest rojen za tega .... noooo ... kako se mu že reče ...  :kva2:

 

verjetno ti ni pomoči :D ... razen če ti snečko pomaga, on ma tako poslanstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kwa bi si jest mogu kupt, da bi bil lahko tud đentlmen ???  :eek:  :eek:  :eek:

 

 

 

 

 

.

.. ps.

... zato k se mi zdi, da sem jest rojen za tega .... noooo ... kako se mu že reče ...  :kva2:

versis mona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čist "mim" cela tema ... :(

... škoda prostora ... škoda časa in našega cenjenega intelekta ... :)

... o čem že govori ta tema ????? :)

... mah, brez veze .... :)

... o vsakih jajcih pa že ne bomo zgubljali besed ... :)

... pejmo rajš v kakšno verodostojno in kvalitetno temo ... :)

.... BMW je zakon !!!!!! :) :) :)

... res pa je, da je mal drag ... :(

... in si ga večina papkov tle gor ne more privoščit ... :) :) :)

pa kardani mu odpadajo si pozabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, čez 91 let, oz. leta 2105 (kot si napisal sam), bi pa res že znal biti celo spodoben motor....bemflarji se bodo takrat s svojimi drekpumpami lahko že teleportirali - in to brez oljnih madežev  :kva1:

maš prav, je pa čist možno, da bodo na cilj prišli po kosih, vključno z lastnikom :P jebga nove tehnologije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale: :kmet:

Tud brat ne znaš več ali kaj,poglej avtorja teme. Jaz sem v dobri veri odprl samo eno temo zakaj,pa še ta je bila mišljena v pomoč potencialnim kupcem,ki med drugim snecer NI in obstoječim lastnikom,ah pustmo je že mim ker ste jo itak zafurali v štartu.....potem so pa videli ostali kopirci da so to vroče žemljice in gasa srat po celem forumu. Zdej sem pa jaz kriv.............res ste eni seratorji  :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud brat ne znaš več ali kaj,poglej avtorja teme. Jaz sem v dobri veri odprl samo eno temo zakaj,pa še ta je bila mišljena v pomoč potencialnim kupcem,ki med drugim snecer NI in obstoječim lastnikom,ah pustmo je že mim ker ste jo itak zafurali v štartu.....potem so pa videli ostali kopirci da so to vroče žemljice in gasa srat po celem forumu. Zdej sem pa jaz kriv.............res ste eni seratorji  :angry:

 

 

To temo sem odprl samo iz preproste nuje, da Sneckica in njemu podobni ne gnojijo o Versachejih po ostalih temah, katere so namenjene slavospevom in blatenju drugih znamk/modelov motocikov.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo sem odprl samo iz preproste nuje, da Sneckica in njemu podobni ne gnojijo o Versachejih po ostalih temah, katere so namenjene slavospevom in blatenju drugih znamk/modelov motocikov.  :smoke:

Sej mene ne moti,se rad zabavam........ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polizdelek vodilne znamke motociklov, avionov, letalonosik in ostale navlake, ter seveda najboljsi v svojem RAZREDU drobilnic ventilov IN batov.

 

Reliefni ornamenti na glavi motorja so gratis, ker se takih ne dobi v Hoferju.

 

:smoke:

post-478-0-13305400-1414694728_thumb.png

post-478-0-94119800-1414694740_thumb.png

post-478-0-67461500-1414694750_thumb.png

post-478-0-62536300-1414694761_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel versysa-čeprav ga imam- Ker so določeni materijali zelo zanič, sploh me moti plastika, ki je prevlečena z neko packarijo, da zgleda kot kovina. Prednja bremza je obupna, baje so krive ploščice-upam. Materijal, ki drži vzvratno ogledalo, bo verjetno razpadel po nekajletih-gus. Je pa res, da je cena temu primerna.Čakam na novo TDM. 

No dejte še BMW-isti našteti napake na svojih-realno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel versysa-čeprav ga imam- Ker so določeni materijali zelo zanič, sploh me moti plastika, ki je prevlečena z neko packarijo, da zgleda kot kovina. Prednja bremza je obupna, baje so krive ploščice-upam. Materijal, ki drži vzvratno ogledalo, bo verjetno razpadel po nekajletih-gus. Je pa res, da je cena temu primerna.Čakam na novo TDM. 

No dejte še BMW-isti našteti napake na svojih-realno.

Snecer bo prekinil s tabo  :D je pa lepo da od vseh superljudi ki vozijo ta super duper motor nekdo spregleda zdej ti,včeraj je PrimožC pripeljal v garažo The Stroj,edin snecer še fura svoj safr  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel versysa-čeprav ga imam- Ker so določeni materijali zelo zanič, sploh me moti plastika, ki je prevlečena z neko packarijo, da zgleda kot kovina. Prednja bremza je obupna, baje so krive ploščice-upam. Materijal, ki drži vzvratno ogledalo, bo verjetno razpadel po nekajletih-gus. Je pa res, da je cena temu primerna.Čakam na novo TDM. 

No dejte še BMW-isti našteti napake na svojih-realno.

Ker nimam več boxerja lahko naštejem za F800..................slabo vzmetenje če se vozita 2 + kovčki!!! To je to.   

 

No ja moti me še ,ker premalo porabi,ne troši olja,nič se ne pokvari,cenovno poceni če gledamo Versysa in po opremi itd...evo realno  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!