Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ok sm uzev rave vn in motor se zarvrti ko kurba :worship: (moja kurba sevede :rolleyes: )

tak da problem rešen.

kup kdo komplet rave :rolleyes:

jst :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst :evilgrin: :worship:

kulku daš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam neki zanima o aprili sx 125 pa da nebom odpiru nove teme bom kr tuki prašu :D Če prou mislm ma sx 125 enako mašino gor seprau rotax 122 kot rs ane... in ma verjetno brez blokad enako moč kot rs??

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sm uzev rave vn in motor se zarvrti ko kurba :worship: (moja kurba sevede :rolleyes: )

tak da problem rešen.

kup kdo komplet rave :rolleyes:

Fink a mogoče veš TOČNO porabo goriva z RAVETOM. In povej kakšna bo poraba potem, sedaj ko si ga vzel ven. Da vidim, če se mi splača...

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brejker kaj zdaj se voziš al šravfaš al delaš skoz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup kdo komplet rave :rolleyes:

čist ena taka, neumesna..... a pa je sploh dobr?

k če se ti prej ni vrtu, potem dvomim, da ti sploh deluje.... ker.... kanal pri odprtem rave-u ni NIČ večji kot brez njega.

pa lp vsem bodočim doktorantom na eni giljotini, zajli, elektromagnetu in elekronki, ki odpira rave SAMO po sistemu 1-0.

za tiste, k niso računalničarji: do konca odprt-do konca zaprt in nič vmes (pa do konca zaprt ne pomeni, da popolnoma zapre izpušni kanal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brejker kaj zdaj se voziš al šravfaš al delaš skoz?

Iz Velenja bom "uvozu" še zadnje drobnarije. (niso nujno potrebne) a mi je všeč to, da motor sestavim v original stanje.

Tak kukr, da bi ga iz salona prpelu (kar se VSEH delov tiče-pa lažje jo bom lhko prodou čez kkšne dve sezone)

Delat sm nehu :blink: Premal časa sem dobil (beri: €). Blo ns je 6mudelov k smo delal. In maximalno sm delu 2-3x na TEDEN :wacko:

Kar je čist premal!

Ja intenzivno se UČIM :kava::? Fiziko pišem na maturi.

Če se bo mulc iz Veleja spravil paket poslat je možn, da jo dobim ŠE ta vikend.

-Zdei me vsako noč sanje preganjajo! Kako jest rsko ganjam :zzz: :zzz: :zzz: :headbang:

Prvo "resno turo" mam že začrtano :rolleyes: _bl ghost rider vrjanta k še nimam registrerane :alien1: Tko, da se bom rajš hribov držu. :P

*resna tura* Prvič bom pulu motor po toplem asvaltu, namesto v dežju in megli (da snega ne omenjam) :whistle::worship:

čist ena taka, neumesna..... a pa je sploh dobr?

kanal pri odprtem rave-u ni NIČ večji kot brez njega.

pa lp vsem bodočim doktorantom na zajli, ki odpira rave SAMO po sistemu 1-0.

za tiste, k niso računalničarji: do konca odprt-do konca zaprt in nič vmes (pa do konca zaprt ne pomeni, da popolnoma zapre izpušni kanal)

Se ti mal sam z seboj pogovarjaš?

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist ena taka, neumesna..... a pa je sploh dobr?

k če se ti prej ni vrtu, potem dvomim, da ti sploh deluje.... ker.... kanal pri odprtem rave-u ni NIČ večji kot brez njega.

pa lp vsem bodočim doktorantom na eni giljotini, zajli, elektromagnetu in elekronki, ki odpira rave SAMO po sistemu 1-0.

za tiste, k niso računalničarji: do konca odprt-do konca zaprt in nič vmes (pa do konca zaprt ne pomeni, da popolnoma zapre izpušni kanal)

No če je rave preveč zategnjen sepravi da je že na pol odprt. Ga elektronik nemore odpret, ker mehanizem za rave al odpre do konca ali pa sploh ne odpre. Zato je potem to tako težko nastavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Velenja bom "uvozu" še zadnje drobnarije. (niso nujno potrebne) a mi je všeč to, da motor sestavim v original stanje.

Tak kukr, da bi ga iz salona prpelu (kar se VSEH delov tiče-pa lažje jo bom lhko prodou čez kkšne dve sezone)

Delat sm nehu :blink: Premal časa sem dobil (beri: €). Blo ns je 6mudelov k smo delal. In maximalno sm delu 2-3x na TEDEN :wacko:

Kar je čist premal!

Ja intenzivno se UČIM :kava::? Fiziko pišem na maturi.

Če se bo mulc iz Veleja spravil paket poslat je možn, da jo dobim ŠE ta vikend.

-Zdei me vsako noč sanje preganjajo! Kako jest rsko ganjam :zzz: :zzz: :zzz: :headbang:

Prvo "resno turo" mam že začrtano :rolleyes: _bl ghost rider vrjanta k še nimam registrerane :alien1: Tko, da se bom rajš hribov držu. :P

*resna tura* Prvič bom pulu motor po toplem asvaltu, namesto v dežju in megli (da snega ne omenjam) :whistle::worship:

Se ti mal sam z seboj pogovarjaš?

Kdo to? A tist k sm ti js dau številko? Tomaž Sedovšek?

http://www.motosvet.com/ads/motocikli/izpis.php?cid=788

??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink a mogoče veš TOČNO porabo goriva z RAVETOM. In povej kakšna bo poraba potem, sedaj ko si ga vzel ven. Da vidim, če se mi splača...

zdej tako če ga boš kupu od mene se 100% splača :naughty: :whistle:

ne z ravom motor dosti lepše in bolj uleče, manj trokera, lažje se peleš čez vas, motor lepš laufa,................ samo to je vse samo za niske obrate.

pr men je motor skos na visokih obratih tako da ga nerabm :naughty: pa itak mislm dat še jolli motota gor pa 34 ferg, poliestre,..... bo bil bolj za derke :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://tinyurl.com/ofd9hq

Kako se vam kaj ta dopade? Men je všečna. Pa še noben je nima :lol:

:SS :SS :SS

samo tok da veš. to so blokirane na 80km/h. Kako ne vem, sam da novš presenečen če ti bodo rekli da ne znajo odblokirat ker ne vem kak te švabi to blokirajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tok da veš. piše da fahrzeug KANN auf 80kmh gedrosselt werden nikjer ne piše ....

poleg tega pa so švabi tui ljudje k drosslajo mašine kt vsak drug...človek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en problem z rs-ko.

prva mi uleče skor do 11.000 druga se že pr 9.800 ustav, treta brzina se pa sploh noče razvrtet do konca zakaj tu? so mogoče dize? kr ferg je naštelan. kaj bi lahku blo?

kuga se zatakne al kaj?

kr dans sm ga na zajli našpono pa ni nč bolš. ga probam vn uzet?

ok bom jutr vn uzew pa spucow

thx

ok sm uzev rave vn in motor se zarvrti ko kurba :worship: (moja kurba sevede :rolleyes: )

tak da problem rešen.

kup kdo komplet rave :rolleyes:

zdej tako če ga boš kupu od mene se 100% splača :naughty: :whistle:

:hmm: Ja na podlagi tvojih postov ziher tvojga kupim :lol1:

Zanima me sam poraba.

Pod 7k noben ne fura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja na podlagi tvojih postov ziher tvojga kupim :lol1:

Zanima me sam poraba.

Pod 7k noben ne fura...

sej zdej normalnu dela, samo spucat ga je blo treba.

ja poraba je nižja za kakega 0.5l\100

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo quallifierke zamenale 6let stare gume na aprili -...po pravic povedan ne znam vec motorja pelat taka je razlika....če ma kdo želje za kšne take gume zrihtam zelo cenovno ugodno z montažo več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo quallifierke zamenale 6let stare gume na aprili -...

Jest jih bom tud nabavu. Kere qualifire pa si kupu? maš navadne, šport,... (tri različne maš)

Kere maš ti?

Kok si dal za komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo quallifierke zamenale 6let stare gume na aprili -...po pravic povedan ne znam vec motorja pelat taka je razlika....če ma kdo želje za kšne take gume zrihtam zelo cenovno ugodno z montažo več na PM

Ej a obstaja mogoče quallifier dimenzije zadaj:130/70-17 pa spredaj:100/80-17

Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a obstaja mogoče quallifier dimenzije zadaj:130/70-17 pa spredaj:100/80-17

Sorry za :topic:

google. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a obstaja mogoče quallifier dimenzije zadaj:130/70-17 pa spredaj:100/80-17

Sorry za :topic:

zande qualefire 130 ni!! je samo 140. ap še ta je dunlop qualifire d208

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno resno vprasanje :D

Kok RPMjev ima model 2007 na stevcu original? Ker moja ima 12k pa mi je mau cudno :P ker sem gledal letnik 2001 in ima 14k. xD (moja je 06)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!