Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

No lorezno je očitno na potink četvorčku... Mm bo verjetno blizu, ta vikend izgleda kar zanesljiv... Upam, da bo vsaj en od suzukijev na stopničkah... Rossi in pedrosa pa verjetno nekje 4. 5. 6...

Na ducatije tokrat ne računam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori ampak to kar je Suzuki včeraj pokazal je za vse ostale ekipe ena velika sramota. Vem, da bo dirka povsem druga zgodba ampak po x letih premora dobiti pole position v prvi četrtini prvenstva je vrhunski dosežek.

 Dej no, Suzuki ni vceraj sestavil  tegale motorja... ze 3 leta dela na njem, lani je vzporedno tud parkat dirkal... zadeva je manj nova kot pa novi Ducati, tega so pa res sestavili tik pred zdajci... Ne vem kaj taka fama okol Suzukija, tale motor je v deli ze par let....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Dej no, Suzuki ni vceraj sestavil  tegale motorja... ze 3 leta dela na njem, lani je vzporedno tud parkat dirkal... zadeva je manj nova kot pa novi Ducati, tega so pa res sestavili tik pred zdajci... Ne vem kaj taka fama okol Suzukija, tale motor je v deli ze par let....

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

ja kaj pa je? sej je sam par dejstev navedel... kot da ne razvija suzuki motorja že 3 leta, ducati ga je pa čez zimo sestavil... sej nihče ne zmanjšuje dosežkov suzukija. prej pohvala, da so tako sistematično razvijali motor in niso hiteli z vstopom...

 

 

 

Ta Keith Heuwen mi gre tolk na kurac kot komentator... še tole moto3 dirko, k jo gledam na BT sports komi pogledam do konca... katerikoli gaber in boštjan ga prekašata vsaj za 10x...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa je? sej je sam par dejstev navedel... kot da ne razvija suzuki motorja že 3 leta, ducati ga je pa čez zimo sestavil... sej nihče ne zmanjšuje dosežkov suzukija. prej pohvala, da so tako sistematično razvijali motor in niso hiteli z vstopom...

Bedarije kvasi, tako kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarije kvasi, tako kot ti.

 Aha! Torej je letosnji suzuki cisto nov? Ne evolucija tistega iz 2013, pa tistega ki je lani ze dirkal? Torej je ta cisto nov, tega pa nisem vedel... Ti torej milsis, da se razvoj zacne takrat, ko znamka vstopi v prvenstvo in ne takrat ko se motor dejansko zacne izdelovati in razvijati. In pol jaz kvasim bedarije... Si pac suzuki fan, ampak dej mal razmisl no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarije kvasi, tako kot ti.

 

ma dej eno primitivno tele si... kritiziraš folk ki tle napiše komentarje dalše od enega smajlija ali pa treh besed, tko kot to delaš ti... že od nekdaj pravim, da če koga kritiziraš potem navedi proti argumente ne pa da samo napišeš enga smajlija in misliš, da si s tem vse povedal... mal se k pamet spravi, dost si star..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Aha! Torej je letosnji suzuki cisto nov? Ne evolucija tistega iz 2013, pa tistega ki je lani ze dirkal? Torej je ta cisto nov, tega pa nisem vedel... Ti torej milsis, da se razvoj zacne takrat, ko znamka vstopi v prvenstvo in ne takrat ko se motor dejansko zacne izdelovati in razvijati. In pol jaz kvasim bedarije... Si pac suzuki fan, ampak dej mal razmisl no!

In spet... Da ni slučajno evolucija tistega iz 2000? :slap:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da je Suzuki prehitel Ducati po dolgem in počez in to vam fanom Ducatija ne gre v glavo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet... Da ni slučajno evolucija tistega iz 2000? :slap:

Lej, na youtubu napis tole " EICMA 2013, new Suzuki motogp 2015 test bike"  Takrat 2013, je Suzuki uradno predstavil svoj projekt za vrnitev v GP leta 2015... Motor je ZELO podoben dirkalniku danes, ne tistemu iz 2000... Ce ne verjames meni, preberi Suzukijev uradni tekst, iz leta 2013...  Namesto da se tolces po glavi, jo raje probaj uporabiti malo, pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da je Suzuki prehitel Ducati po dolgem in počez in to vam fanom Ducatija ne gre v glavo! :grim

 Kaj za hudica ma pa zdaj Ducati zraven..... A je tvoj fetis al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, na youtubu napis tole " EICMA 2013, new Suzuki motogp 2015 test bike"  Takrat 2013, je Suzuki uradno predstavil svoj projekt za vrnitev v GP leta 2015... Motor je ZELO podoben dirkalniku danes, ne tistemu iz 2000... Ce ne verjames meni, preberi Suzukijev uradni tekst, iz leta 2013... 

To pa naredi 15 let evolucije.  :slap:

 

Namesto da se tolces po glavi, jo raje probaj uporabiti malo, pomaga!

Ti poskrbi za uporabo svoje, pa se za mojo ne boš rabu sekirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM... brez besed... napaka za napako...

Lorenzo in rossi itak zdej razred zase, ko se je 3/4 grida sesulo :D

Dani je na začetku preveč zaostal... škoda... no, verjetno še vedno ni sposoben slediti yamahama...

Suzuki pa deluje zares zares ubogo :( pedrosa je na ravnini proti njemu pridobil pomoje lih ene pol sekunde :D

in kako sta to štartala... povsem brez možnosti :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pa danes kr dobro pelje :). mogoče bi se lahko približal lorenzu in me mogoče demantiral v tem, da lorenzu ne more biti kos :)... nč... navijajmo, da bo šlo... sej je še 17 krogov

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je zdaj par krogov hitrejši od Lorenza... Razlika se malce zmanjšuje. :)

 

Ampak najbrž ima Lorenzo še kakšno desetinko rezerve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja lorenzo je vseeno rutinirano pripeljal do konca... rossi je odpeljal zelo dobro dirko, samo dvomim, da bi blo kej drugače tudi če bi štartal s prve vrste...

Pedrosa ponovno na stopničkah :D je pa druga stvar, kako je do njih prišel :P

ogromno padcev, vsi ki so končali v točkah, razn barbera, ki se je tko al tko več po boxih vozil, kot po progi :D

Suzukija sta na štartu ogromno izgubila... aleix je potem sicer še padel, ampak je bil blizu 4. mesta, kar ni tako slabo, se mi pa zdi da bosta v assnu in sachsenringu bolj konkurenčna!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa ne strinjam z gabrom in boštjanom, ker krivdo za mm-ja valita na hondo... mm je bil drugi, tik za lorenzom, dokler ni zajebal... meče se po tleh sam in ne honda... sej ne pravim, da nimajo težav, samo če pa vsako dirko letiš po tleh pa tud ni krivda motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM pa standard....a se ni nic naucil,da v pesku ni tock? Al ga pa babe mesajo pa je vs raztresen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!