Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

Če se mal zresnemo ane :D

predvsem me je pri rossiju presenetilo to, da je v enem poskusu napravil napako v drugem pa padel, brez da bi sploh rabil kaj tvegat... težko je verjet, da je bilo to slučajno... al je bil vzrok pritisk al ma pa neke svoje fore...

boštjan je napovedal da bi lahko jutri prišel v dveh ovinkih na 12 mesto, v enem krogu pa na 8... sam dvomim, da bo pridobil v enem krogu 18 mest, ampak bi pa lahko bil v enem krogu nekje med 15 in potem v ene 5ih 4.... zdej dvomim, da se bo vmešal v boj s prvo trojico, ampak če bo četrti bo borba med prvimi tremi tisto, kar bo na dirki najbolj zanimivo... bomo videli, lorenzo je bil danes res hiter...

čeprav, če tempo nebo hud, se kaj lahko zgodi, da se tudi rossi vmeša med prve... na zadnjih dirkah sploh kaže dobro formo, ki je recimo sredi sezone ravno ni, samo se mu je mal poklopilo... tako da kdorkoli bo prvak si bo zaslužil... ne glede na vse mislim, da bomo prvaka dobili z  dirkanjem.... sicer verjetno ne neposredno... samo če se rossi pa mm nebi zapela, bi pa mm bil pred rossijem na dirki, rossi pa ne kaznovan, kar bo pomenilo 4 točke razlike in pa neposreden fajt med yamahama...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Se komi zardžim, da te nebi konkretno užalil z nazivanjem...

Ne da se mi iskat vseh čestitk, ki sem jih rossiju letos podelil ob nekaj zmagah in dobrih vožnjah... lahko jih poiščeš sam in boš videl... do takrat mi pa ne najedi s takimi, ker sam butl izpadeš, nič drugega...

Zakaj provociram? Zato ker je večina rossi fanov ena gamad, ki je enostavno ni moč mirno prenašat in je treba kdaj pa kdaj mal nazaj usekat ;)

Nikol nisem mel pol tolk.. pa kaj pol četrt tolk proti rossiju, kot mam proti nekaterim njegovim zahojenim fanom... čeredam bedakov... ne leti na nikogar točno določenega, samo splošno gledano jih je večina takih... odkar se je motogp skomercializiral, je to pripeljalo trume primitivnih navijačev fuzbalskega tipa, ki jih ni moč trpet...

Lorenzo zahrbtnež? tip vedno pove tko k misl, pa če vam je všeč al pa ne.. pač se ne smejčka ob vsakem primeru tko k rossi in govori tist kar bi folk rad slišal... kdo je pol zahrbtnež? je grumpič, jamrač, kislca, ampak vsaj hinav ne...

Res ne moreš dojet, da lorenza vidiš takega samo zato, ker ga ne maraš? vsako njegovo besedo jemlješ za zločin... rossijeve so pa za sveto pismo pisat...

O rossiju nisem napisal desetino tolk slabega, kot pa ti o lorenzu in potem mene napadaš kakšne pišem? dej se umir...

Ti si res fenomen :) 

Zadrzujes se, da nebi njega uzalil, v drugem stavku pa napises vecina rossi fanov je gamad?!? To je tebi kul? 

 

Ja res, Lorenzo pove kar si misli... pa dejmo rect, da se je Rossi do nedavnega smehljal tako kot si ti napisal... ko je Marku povedal kar mu lezi na dusi, pa je bil vse zivo... tudi iz tvojih ust oz besed... se pravi ce je Lor odkrit je kul, ce je Ros pa ne? Dvojna merila.... 

Glej, nic nimam proti tebi, te ne poznam... ampak vcasih res ne ves kje je meja z besedami... 

 

Kar se tice danasnjih kvalifikacij... nevem zakaj, ampak obcutek imam da rossi ima dober pace... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ken jaru ...

jutri bo lep dan..dirko gledamo pr viki-ku .. 

kenijr prid še ti z motorjem do vikija ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Lorenzotu, res je peljal perfektno. Kot po tirnicah. Je pa tako, kot je nekdo zgoraj napisal, da za gledanje pa je taka vožnja bolj dolgočasna, od  vožnje marqueza. Marquez pa kot ponavadi, driftanje čez ovinke, noro dober je bil tist počasen posnetek , ko je drsel čez cel ovinek. Kapo dol.  Rossi, pa tudi jaz mislim, da je danes mel nastavitve za dirko, ker ne vem kaj bi mu danes koristilo, da bi se bodel z kvalifikacijskimi časi, ker itak štarta iz zadnjega mesta. Po mojem je tudi imel polno posodo goriva. Zna jutir presenetit. Upam, čeprav ne navijam za nebenega od teh dveh, da Rossi dobi naslov prvaka. Naj zmaga jutri Pedrosa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutrišnji vrstni red : dani , mm , ianone , lori , rosi ..  

najslajše peto mesto v zgodovini motogp ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, thumper said:

jutrišnji vrstni red : dani , mm , ianone , lori , rosi ..  

najslajše peto mesto v zgodovini motogp ..

naj grejo tvoje besede v božja ušesa!

pa čeprav sva zaradi tega ožigosana z "gamadjo"... je vredno! :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BenX pravi:

naj grejo tvoje besede v božja ušesa!

pa čeprav sva zaradi tega ožigosana z "gamadjo"... je vredno! :)

eh brezveze ..pussyji .. na netu se derejo .. u fačo nej to rečejo ..

jutri tud če rosi ne postane prvak zna bit smeha na račun dorne in njene organizacije ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaksna komi-drama bo jutri: prvi in zadnji se borita za naslov......najbl fer bi bilo, da oba izstopta, tko vsaj na ostale ne bodo nikoli kazali s prstom "'čš ti si mu pomagal do naslova, in ti .....in oni itd".....let the best men win :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motozajebant pravi:

Ti si res fenomen :) 

Zadrzujes se, da nebi njega uzalil, v drugem stavku pa napises vecina rossi fanov je gamad?!? To je tebi kul? 

 

Ja res, Lorenzo pove kar si misli... pa dejmo rect, da se je Rossi do nedavnega smehljal tako kot si ti napisal... ko je Marku povedal kar mu lezi na dusi, pa je bil vse zivo... tudi iz tvojih ust oz besed... se pravi ce je Lor odkrit je kul, ce je Ros pa ne? Dvojna merila.... 

Glej, nic nimam proti tebi, te ne poznam... ampak vcasih res ne ves kje je meja z besedami... 

 

Kar se tice danasnjih kvalifikacij... nevem zakaj, ampak obcutek imam da rossi ima dober pace... 

No dej..  Pejd si pogledat, kaj sm napisu na rossijeve besede po Avstraliji, pol pa govor... Kr neki spet na pamet... 

 

pred 5 urami, thumper pravi:

ken jaru ...

jutri bo lep dan..dirko gledamo pr viki-ku .. 

kenijr prid še ti z motorjem do vikija ...

Ma dej se obnaši... 

pred 2 urami, Port Folio pravi:

....kaksna komi-drama bo jutri: prvi in zadnji se borita za naslov......najbl fer bi bilo, da oba izstopta, tko vsaj na ostale ne bodo nikoli kazali s prstom "'čš ti si mu pomagal do naslova, in ti .....in oni itd".....let the best men win :-)

Lej, hočeš al pa nočeš je to vsaj mal ekipni šport in men se ne zdi čist nč narobe, če kdo komu pomaga itd... Pa ne mislm zdej v stilu mm v sepangu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KennyJR pravi:

pojma nimaš kaj sem dosegel, tko da bod tih... grem pa stavit da 10x več kot ti, tko da ne izzivaj človeka (o dosežkih), če o njem ne veš nič... tema je o motogp ne pa o tem kaj sem jst dosegel... tko da prosim če se držiš teme...

 

Ni preveč luštno, ko te nekdo na tvoj način malo požgečka, ane? Stvar je preprosta - maraj/ne maraj, kogarkoli že. Delati si pa norca v stilu "ajga, ko sploh ne ve kaj dewa" iz žive legende pa je... otročje. Zato sem te pa vprašal po dosežkih. Meni je MM zoprn. Da bi se pa norčeval iz njegovega znanja, ko pride do vožnje motorja? Mnja, ta bi bila pa malo krepka. Je verjetno pri petih letih vozil moped boljš, kot ga bom jaz kadarkoli. Pa se tudi rad meče po tleh. Svetovni prvak v nastajaju, hahaha... Aja... Ane?

pred 12 urami, a79 pravi:

Ce pa smo realni.... VR bo jutri prvak samo v primeru, da Lorenzo odstopi...

 

It ain't over 'till it's over. Za prvaka, bo potrebno počakati do kockaste zastavice. Ne bi bilo prvič, da se "done deal" malo obrne na glavo. Možnosti pa je za Rossija res malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 10 let bojo samo cifre v statistiki in naslov prvaka, morda deseti, nihče se ne bo spomnil na zaplete med sezono, tako kot se danes nihče (no ja, večina) ne spomni zgodb izpred 10, 20, 30 let kako so nastajali prvaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

 

Ni preveč luštno, ko te nekdo na tvoj način malo požgečka, ane? Stvar je preprosta - maraj/ne maraj, kogarkoli že. Delati si pa norca v stilu "ajga, ko sploh ne ve kaj dewa" iz žive legende pa je... otročje. Zato sem te pa vprašal po dosežkih. Meni je MM zoprn. Da bi se pa norčeval iz njegovega znanja, ko pride do vožnje motorja? Mnja, ta bi bila pa malo krepka. Je verjetno pri petih letih vozil moped boljš, kot ga bom jaz kadarkoli. Pa se tudi rad meče po tleh. Svetovni prvak v nastajaju, hahaha... Aja... Ane?

Na moj način? Moj način je čista zejbancija za mal se nasmejat... Tvoj način je pa prou un... "Kva si dosegu? Luzer si..."

Full isto 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Ma dej se obnaši... 

Na moj način? Moj način je čista zejbancija za mal se nasmejat...

kar se obnašanja tiče : zase se brigej..

če si pa pomislil da nisem resno mislil tisto o gledanju dirke pri viki-ju in da se dobimo tam z motorji si pomislil napačno..

vsedi se na tistega tvojega jurja in pridi dol ! basta !

tvoj način ? sej jst teram trikrat hujš zajebancijo kt ti - sam problem je v temu k ne štekaš bimbo ..

da ponovim - resno !!!!! in brez zajebancije -  :::

13h pri viki-ju z motorjem ..če te ni si zame kt lori pr sektorju .resno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, builder said:

K.JR. je kriv samo zato, ker ne misli enako kot verniki, tudi MM ni bil nikol kriv, dokler se ljubezen med starčkom in njim ni sprevrgla v boj in nešportno obnašanje. Jutri po dirki se bo videlo, kdo je zmagal, starčk ali MM:smoke:

 

Lorenzo zmeraj pove kar misli in se tudi opraviči, če je naredil kaj narobe, tudi tokrat se je, ta dva vrhova od dirkaštva, bosta verjetno zamero nosila celo življenje. To je pokaz karakterjev, da o Rossiu in njegovem vedenju do svojega moštvenega kolega v preteklosti sploh ne govorim, jest pravim samo, "vse se vrača, vse se plača", karma je zaj..... stvar

   Hehe, nikol ne bom pozabil Rossija: "It was a guta fight, I'm so happy"  po dirki z ducejem, ko je bil 6.  Japajade! :P

ko j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory keny,

ampak tvoji posti so mogoče mal liturgični. Mal samoironije pa vsaj ene 100* kot gledanja bi pomagal ampak to na žalost ne bo šlo :( 

En mal starejši film k se mu reče good moorning vietnam s preminulim Williamsom in Črnim gozdičkom prikazuje not enga modelčka k med drugim misl da je tud duhovit ...... isti ti. pomoje.

Že nik je kot enosmerna ulica. Po drugi strani se pa vsaj mal zavzameš kot vidm. Na kraju svog izlaganja lahko rečem get a life.

Sicer pa mal navijam dons v smeri 'il miracolo' 46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KennyJR pravi:

Tvoj način je pa prou un... "Kva si dosegu? Luzer si..."

 

Jaz sem zgolj postavil vprašanje. Vse izpeljave iz tega vprašanja, so pa plod tvoje domišljije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, KennyJR pravi:

Se komi zardžim, da te nebi konkretno užalil z nazivanjem...

Ne da se mi iskat vseh čestitk, ki sem jih rossiju letos podelil ob nekaj zmagah in dobrih vožnjah... lahko jih poiščeš sam in boš videl... do takrat mi pa ne najedi s takimi, ker sam butl izpadeš, nič drugega...

Zakaj provociram? Zato ker je večina rossi fanov ena gamad, ki je enostavno ni moč mirno prenašat in je treba kdaj pa kdaj mal nazaj usekat ;)

Nikol nisem mel pol tolk.. pa kaj pol četrt tolk proti rossiju, kot mam proti nekaterim njegovim zahojenim fanom... čeredam bedakov... ne leti na nikogar točno določenega, samo splošno gledano jih je večina takih... odkar se je motogp skomercializiral, je to pripeljalo trume primitivnih navijačev fuzbalskega tipa, ki jih ni moč trpet...

Lorenzo zahrbtnež? tip vedno pove tko k misl, pa če vam je všeč al pa ne.. pač se ne smejčka ob vsakem primeru tko k rossi in govori tist kar bi folk rad slišal... kdo je pol zahrbtnež? je grumpič, jamrač, kislca, ampak vsaj hinav ne...

Res ne moreš dojet, da lorenza vidiš takega samo zato, ker ga ne maraš? vsako njegovo besedo jemlješ za zločin... rossijeve so pa za sveto pismo pisat...

O rossiju nisem napisal desetino tolk slabega, kot pa ti o lorenzu in potem mene napadaš kakšne pišem? dej se umir...

Tole o gamadi pa ni najbolj na mestu...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

kar se obnašanja tiče : zase se brigej..

če si pa pomislil da nisem resno mislil tisto o gledanju dirke pri viki-ju in da se dobimo tam z motorji si pomislil napačno..

vsedi se na tistega tvojega jurja in pridi dol ! basta !

tvoj način ? sej jst teram trikrat hujš zajebancijo kt ti - sam problem je v temu k ne štekaš bimbo ..

da ponovim - resno !!!!! in brez zajebancije -  :::

13h pri viki-ju z motorjem ..če te ni si zame kt lori pr sektorju .resno !!!

Ja seveda, med samimi rossi fani, bi res užival v dirki... Še dobr, da nimam motorja, ker bi mi ga verjetno razbil ob porazu rossija... 

pred 25 minutami, crasher pravi:

Tole o gamadi pa ni najbolj na mestu...

Hm... Sej ne pravim, da je tukaj sama gamad... Samo a si pogledal kej komentarje na motogp? Drugega izraza kot gamad za to nimam... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moto3 dirka je za nami. Canny Kent je osvojil naslov, danes spet zmagal Oliveira.

Oliveiri je  za las mu je ušel naslov, če gledamo, da je še na 12. preizkušnji (silverstone)   bil po točkah na 5. mestu, Kent suvereno vodil in imel pred  Oliveiro celih ogromnih 110 točk prednosti.

Oliveira je potem  pa samo stopnjeval formo in na zadnjih dirkah bil izredno suveren in za bogih 6 točk izgubil naslov. Kapo dol.

Sedaj pa čakamo še na finish, ob dveh Rossi vs Lorenzo. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2015, KennyJR pravi:

Na fp2 je rossi naredil pizdarijo, ko je štartal za lorenzom... Očitno brez posledic... Nebom komentiral, kako in kaj, ampak spet ena "taktična" s strane stare pizde... Naj se jebe nekam, če ne zna normalno dirkat... Lepo je določeno da tisti ki je bolj naprej štarta prej... Kreten... 

tolk o tvojem spoštovanju drugih dirkačev.... :) 

 

sej, mene ne motiš... moti me to, da vedno drugim nekaj govoriš kako lapajo in žalijo, sam pa nisi veliko boljši....   rekel si, naj si pogledamo stran MotoGP, kake govorijo rossi verniki.... tut motosvet je dovolj, da vidiš kako drugi govorite :) 

 

forza VALE 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha... Drama... Rabat zajebe vse kar lahko, rins dobi dirko v zadnjem ovinku in jo do cilja izgubi s še večjo bedarijo... Kakšen idiot... Hahahaha.... Nemorm verjet... In to ni naredu prvič... Hahaha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, KennyJR said:

Hahaha... Drama... Rabat zajebe vse kar lahko, rins dobi dirko v zadnjem ovinku in jo do cilja izgubi s še večjo bedarijo... Kakšen idiot... Hahahaha.... Nemorm verjet... In to ni naredu prvič... Hahaha 

No, pa spet nisi mogu iz svoje kože! A lahko prosim spustiš tvoje "idiot" in podobne izjave iz komentarjev, ki jih daješ?:bum:

Skozi se izgovarjaš, kako ti nisi žaljiv in podobno, pa se prosim potem drži lastnih izjav!!!!!! Zdaj pa dpvolj, mislim, da se tema še vedno imenuje motogp.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, biker77 pravi:

ZDEJ PA TKO...

RESNO..

AL BO KOMUNIKACIJA NA NIVOJU AL JE PA NE BO VEC..

Očitno ne zaleže nič..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!