Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

8 hours ago, builder said:

Pedrosa je zelo hiter, trenutno najhitrejši, ni pa narejen za prvaka in dvomim, da kdaj bo v GP. In boli me K, kdo bo prvak, lahk je Rossi al pa Lorenzo, je pa res, da je Lorenzo zame bolj prebavljiv, mi je pa v veselje gledat ljudi, ki jih lahko z enim stavkom zakurim do onemoglosti:010

ti pa malo prevec sam sebe cenis. ali pa se prevec sam sebi dopades. nekaj v tem stilu.

sploh nobenega ne "zakuris", samo si hecen, ko se gres brez vsakega argumenta kregat in nabijat svoje molitve.

tvoja trditev za neljubi dogodek je: tako je bilo in gotovo! brez vsake obrazlozitve ali logike v ozadju. dokaj znacilno za vernike, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradni Gp strani se ob vsakeršnem posnetku oz novici lahko nasmejite komentarjem...mislim da 93 in 99 nimata več nikakršne podpore. Lorenzo nej se raje v zemlo ugrezne, glede na to kako sramoto si dela. Poleg vseh spletk, thumbs down rossiju, tožba proti rosiju, brez fanov before and after...no commnet.

gm15.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da je v tem športu toliko raje, ki premore samo žaljenje in pljuvanje po konkurentu... To kar se dogaja na motogp strani, koliko lajkov dobijo žalitve, to je sramota... Sepang bo za mene dan ko je umrl motogp, vsaj delno, ne zaradi dogajanja na pisti, ampak zaradi navijačev... Ko je očitno da nekdo nekoga spravi iz dirke (tukaj razlog niti nima veze), pokasira smešno milo kazen in potem ga raja zagovarja, ter se spravi na tistega ki jih je pokasiral z vsemi sredstvi, ki jih imajo...

NAJBOLJ BOLI PA TO, DA VSI VEMO, DA ČE BI BILA SITUACIJA DO PIKE ENAKA, SAMO OBRATNA, BI BILI ŠE VEDNO VSI NA ROSSIJEVI STRANI... 

In to samo po sebi ubije dušo temu športu... Da ni važno kaj se dela, da je važno samo kdo ma čredo na svoji strani... To ni več šport, to je religija in politika... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj odgovor na to je, da kultura navijanja se je prenesla s tribun nogometa, kjer so navijači zlo izobraženi:hmm:. Včasih motorja nisi mogel kupit, če nisi imel nekaj več dinarčkov, danes ga ima lahko vsaka neizobražena budala in od tod sledijo takšni komentarji, čeprav Rossia nimam najraje, nikol pa zanj neum reku, da je "piece of shit", ker to, kar je on dosegu, ne jest ne mogoče nobeden drug nikol neu presegu, pa ne samo on, vsi dirkači na štartni liniji so vrh, kar ta šport trenutno premore in mi nimamo pravice se obnašat do njih v tem slogu. Šport je res zadeva, kjer se merijo dosežki in navijač se poosebi s svojim "idolom", vendar nogomet in tale šport naj bi bil glede kulture navijanja zelo različni, očitno temu ni tako:dry:. Tiskovna zadnje dirke odpovedana, ker se bojijo, da naj bi se med sabo stepli, ma daj, po moje se vsi trije smejejo, kakj nam delajo in to vsi trije skupaj za šankom:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, a79 pravi:

Zakaj pa ima rajo na svoji strani?? Verjamem, da poznamo odgovor.

za tiste, ki nea vejo, to je "psihologija množice", definicija psihologije množice je pa, da množica sledi največji "budali":ras:

 

zmagu sm vas, vse:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vernika KennyJR in builder se kar verjameta, da je za marquezov debakel kriv Rossi. dajta za boga milega enkrat razlozik KAKO???

ne pa samo bla bla bla...

KAKO je mozno, da je rosi tamalega odpihnil kot pero (ce ga je res brcnil)?

a res verjameta, da marquez ni imel nobene druge opcije?

1. ni mogo enostavno pelaj hitreje? pri tisti hitrosti bi v nesrecnem ovinku Rossija verjetno prehitel se celo jaz (z malo srece).

2. ni mogo se bolj zabremzat in ostat za njim?

3. ni mogo se dajle pelja ob njem, bok ob boku?

Kenny, kaj ti umotvoris?? kdo je koga kam spravil? si slep ali kaj drugega? mali je mel se vsaj 2 metra asfalta preden je telebnil! daj razlozi nam no, kako ga je rossi lahko "spravil" kamorkoli, ce pa nista bla niti blizu roba piste?

a se je Rossi zravnal v marqueza, ali je mali podrl motor in se z vso silo (ki zaradi nizke hitrosti in malega zaleta na sreco ni bile velika) zagnal v Rossijev levi bok?

 

prosim, dajta nam objasnit kaj se je zgodilo, ker se samo joceta kot mala otroka, brez kakrsnegakoli argumenta. pocasi postajata resnicno dosadna. clovek ne ve, ali ma sploh kaki smisel debatirat z vama.

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, builder pravi:

za tiste, ki nea vejo, to je "psihologija množice", definicija psihologije množice je pa, da množica sledi največji "budali":ras:

 

zmagu sm vas, vse:lol1:

 

No, ocitno ni vsem jasno...  

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BenX pravi:

vernika KennyJR in builder se kar verjameta, da je za marquezov debakel kriv Rossi. dajta za boga milega enkrat razlozik KAKO???

ne pa samo bla bla bla...

KAKO je mozno, da je rosi tamalega odpihnil kot pero (ce ga je res brcnil)?

a res verjameta, da marquez ni imel nobene druge opcije?

1. ni mogo enostavno pelaj hitreje? pri tisti hitrosti bi v nesrecnem ovinku Rossija verjetno prehitel se celo jaz (z malo srece).

2. ni mogo se bolj zabremzat in ostat za njim?

3. ni mogo se dajle pelja ob njem, bok ob boku?

Kenny, kaj ti umotvoris?? kdo je koga kam spravil? si slep ali kaj drugega? mali je mel se vsaj 2 metra asfalta preden je telebnil! daj razlozi nam no, kako ga je rossi lahko "spravil" kamorkoli, ce pa nista bla niti blizu roba piste?

a se je Rossi zravnal v marqueza, ali je mali podrl motor in se z vso silo (ki zaradi nizke hitrosti in malega zaleta na sreco ni bile velika) zagnal v Rossijev levi bok?

 

prosim, dajta nam objasnit kaj se je zgodilo, ker se samo joceta kot mala otroka, brez kakrsnegakoli argumenta. pocasi postajata resnicno dosadna. clovek ne ve, ali ma sploh kaki smisel debatirat z vama.

kaj ti ni jasno?, Ker je Rossi sral klanfe na konferenci, mu je MM pokazal, kako se na stezi nekomu dela otroke, vozil se je okol njega, totalno ga je ponižal in ta počasnem sterčku ni preostalo nič drugega, kot da ga brcne v "belanco ali roko, ni važno, važna je brca". Vglavnem, športna poteza enega in drugega, dat jih v ring, pa naj se stepeta, na stezi pa naj igrata fer, čeprav beseda fer je za oba neznanka:dry:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, builder said:

a da ni, znoru je pa kdo, le kdo je krilu z rokami?:hmm:

e moji zaslepljenci:lol1:

cisto na kratko...

je Rossi zapeljal v marqueza ali je marquez sunkovito podrl motor in zavil v Rossija??

odgovor prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Častim pivo za posnetek brce ki so jo videli v vodstvu dirke, po preučitvi VSEH kamer ki jih imajo na razpolago,  Vse drugo sm že zbrskal in prgledal. samo brca mi še manjka. Ajd, častim še hodok. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BenX:  Za koga že ti navijaš :D

Vsak, ki ni tako zaslepljen z Rossijem kot ste nekateri, bo vedel, zakaj je tam Marquez padel in ZAKAJ je Rossi dobil kazen. Sicer pa , pri Moreli okulisti v Lj imajo trenutno akcijo za odpravo dioptrije :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam bo jasno, da je MM edini moto dirkač, ki se je drkal z osebo, ki bo postala prvak! Ne pa da mu hoče pokazati, kdo  je veliko boljši in hitrejši. Sotekmovalec pizda od pizde, bi se raje vzdrževal  komentarjev in ne blatil Rossija in Yamahe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče je pač "ring" za dirkače. Koliko nizkih udarcev je dovoljenih je odvisno od sodnikov. Zaposlit bodo moral najboljše pravnike, da ugotovijo kaj vse "nedovoljenega" se lahko dirkači in ekipe med dikanjem še domislijo in seveda temu primerno popravit "pravila"....

Namernega oviranja v obliki, ki je bilo "prikazano" na zadnji dirki, doslej še ni bilo. V primeru, da bi pravila takšno situacijo predvidela in primerno sankcionirala, bi se najbrž po svetu prelivalo precej manj žolča.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, renyy said:

BenX:  Za koga že ti navijaš :D

Vsak, ki ni tako zaslepljen z Rossijem kot ste nekateri, bo vedel, zakaj je tam Marquez padel in ZAKAJ je Rossi dobil kazen. Sicer pa , pri Moreli okulisti v Lj imajo trenutno akcijo za odpravo dioptrije :)

lp

Marquez je padel, ker je poskusil peljati 'skozi' Yamaho, Rossi pa je dobil kazen, ker je (pre)počasi vozil na dirkalni liniji.

Kar pohiti k Moreli okulisti, da ne boš akcije zamudil... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, builder pravi:

prvenstvo je nastavljeno tako, če je Rossi blizu prvaka, bo prvak, razn če si ne zlomi noge, tam se res ni dalo vplivat:lol1:,  al pa če ma motor, ki je enakovreden ostalim, takrat mu tudi ne morejo pomagat, če pa ima boljši motor, tako, kot letos, pa nardijo vse, da bo prvak, kot vedno do sedaj:book: 

Jeb ga, je pač bog z največjim številom vernikov in največjim prilivom v organizacijo prvenstva. Men je vse jasno:lol1: Počas se bom moral pridružit množici, da ne izstopam, pol bo vse OK

 

verniki, ne se razburjat, Kara te Kid bo prvak, vrjamte, saj ne more bit drgač:D

 

:lol1:

 

Amen!!! :ras:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, danci1973 pravi:

Marquez je padel, ker je poskusil peljati 'skozi' Yamaho

Slabo si to ocenil. Marquez je nagnil motor in se naslonil na Rossija, res je. Zakaj pa? Se ne vprašaš? Oz se, pa si vseeno ne priznaš "krivde", ker je pač tam bil Rossi.

Takole. Ker mu je zmanjkovalo steze in vaš Rossič je bil še kar poravnan in se mu še kar "nastavljal", ker ga je hotel očitno zrinat čisto do roba oz mogoče še čez, marquez ni pričakoval, da bo Rossi tako dolgo zapiral pot in je hotel nagnat motor, da "zvozi" ovinek in ker je bil tam še vedno Rossi(čisto poravnan seveda), se je naslonil nanj, ker ni pričakoval, da ga bo tako dolgo zapiral. Če ne bi nagnil motorja, bi zapeljal naravnost iz steze, kar je bila tudi očitno Rossijeva taktika.  in glej ga zlomka, Rossi pa še na koncu elegantno z nogo odrine Marqueza, kar povzroči njegov padec, ker je zadela Rossijeva noga v Marquezovo krmilo, zavoro... Na Rossijevo žalost, kamere povedo in dokažejo to , kar je pač  naredil in zagrešil. Temu tudi kazen.  Čeprav je Rossi potem neki "mutil".

Večina ljudi, ki niso verniki,vidi to situacijo tako (tudi kamere potrjujejo to),  ostali verniki pač vidite drugače, ker vam tako bolj ustreza. Kot je nekdo zgoraj napisal, če bi bila popolnoma  ista situacija, samo obrnjena vloga dirkačev, bi pa pljuvali po Marquezu na polno, da je ubogega Rossija "brcnil".  To vse pove.

Lp 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!