Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

tolk neumni niso ..zna pa počit kak kos od zunanjega dobavitelja ..

recimo izpušna krivina ..

Ob 26. 10. 2015, HD-Dyna pravi:

Eto, peticija za ukinitev kazni, da ostane prvenstvo legalno ...

Podpis peticije

že dobrega pol miljona .. 

zanimivo bi bilo slišati mnenje tv kiš ki plačujejo pravice dorni .. saj se vsi zavedamo da tukaj fim nima zadnje besede ..

dolga bo še do šestega - do takrat mora CAS podati zaključek in razsodbo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Cartman said:

se ,o pa dozdeva, da so vsi ti radikalni 46 feni izredno slabi v matematiki. In logiki. Zdej bi mogli Marqueza vsaj pri miru pustit, če ne že božat in mu lupčke pošiljat. Brez repsolk na mestih 1 in 2 Vale ne bo prvak. 

 

 Niti ne... V Rossijevem svetu je -5 tock konkurentu, pomoc konkurentu. Tam matematika ne velja,  tam veljajo rossikvantni zakoni. Je cist logicno!

On 10/30/2015, 10:35:36, exclan said:

se posipam z pepelom imaš prav ampak ni važno kdo je koga na gobec bistvo je da to ni bilo potem prenešeno na pisto (kot si rekel rossi fani govorijo zgodbe ostali pa se odmikate od bistva tako da smo nekako 1-1)

Je vazno kdo koga useka! V takih trenutkih se pokaze pravi obraz... Ko zavre kri, maske padejo in pokaze se pravi clovek. In tisti ki useka, in to ne v samobrambi, je pac to kar je, ne bom tule razpredal o tem. Ce pac clovek ne zna ocenit na podlagi tega, pol tko al tko nima smisla...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razmišljaš je tisto bila pomoč. Lorenzotu je ščitil hrbet, brez prehitevanja bi mogoče prehiteli lorenzota vsi trije, tako pa ga je samo marquez in je to bil vlki plus za lor da je koncal pred rossijem, ker ce bi za njim bi bilo cist drugace zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: o incidentu VR:MM

VR: ko se mu je odpelal v 14 ovinku, je ocitno videno, da MMa zeli odpelati z linije na siroko. Tako da je tu dvom, za zasluzene pike, ker je po instiktu odrinil oz. premaknil nogo. Ce pa temu ni res, je res mila kazen.

Ce bi zelel zbit MM, bi ga lahko na grdo in verjetno se se na konc tragicno, kaksen ovinek prej, ko je MM sekal ovinke ob prehitevanju.

MM:med drugim prehiteva v telo, v ovinku 14, bi lahko z lahkoto odpeljal (v kolikor bi mu bilo do dirke in ne .ebanja v glavo) saj sta se ustavljala, ne pa ob koncu, ko mu ni bilo pomoci za zravnanje motocikla, se preprosto zarinil v VR, pa ne puzabimo, da se bi to ocitno lepse videlo, ce bi bila oba podobnih si velikosti (npr. Pedro size). No ne glede na koncni pogled, se bi tu MM zasluzi kazen - mucho, pa tudi ce bi bil VR diskva. za naslednjo dirko.

....ebala jih politika....vsem voznikom zweitaktne 250 ccm pa bi vidl, kdo sploh pride do cilja....in & out :-/

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

tolk neumni niso ..zna pa počit kak kos od zunanjega dobavitelja ..

recimo izpušna krivina ..

že dobrega pol miljona .. 

zanimivo bi bilo slišati mnenje tv kiš ki plačujejo pravice dorni .. saj se vsi zavedamo da tukaj fim nima zadnje besede ..

dolga bo še do šestega - do takrat mora CAS podati zaključek in razsodbo..

Kako naj bi se pa to izvedlo ????, me hudo zanima     :blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, thumper said:

dolga bo še do šestega - do takrat mora CAS podati zaključek in razsodbo..

Do 6. bo znano samo to, ali bo CAS ugodilo drugemu delu prosnje in zamrznilo izvajanje kazni treh kazenskih tock (in posledicno starta z zadnje vrste). Za koncno razsodbo imajo 6-12 mesecev casa.

Iz uradnega sporocila za javnost CAS:

In his appeal to the CAS, Mr Rossi seeks the annulment of the penalty, or at least a reduction from 3 points to 1. Together with his appeal, Mr Rossi has filed an urgent application to stay the execution of the challenged decision in order not to lose his place on the starting grid at the next, and last, event of the season which will be held in Valencia/Spain on 6-8 November 2015.

An arbitration procedure is in progress. A decision on Mr Rossi’s request for a stay is expected to be issued no later than 6 November 2015.

Splaca se prebrati tudi tale prispevek na motomatters.com https://motomatters.com/news/2015/10/30/valentino_rossi_appeals_sepang_penalty_t.html#comment-70746

The CAS usually needs months to make a judgement, so it seems likely that, unless they throw the case out immediately, unlikely given the complexity, then they will probably kick the can up the road toward Qatar 2016 and Rossi, while the case is under consideration, will start from where he qualifies in Valencia.

Until we actually know what the "black boxes" contain, we won´t really know enough to make moral pronouncements. It still looks like Rossi was out of line, but it sure looked like he kicked Marquez too. He did slow too and Race Direction is saying that his slowing is what caused Marc to crash. That, I suspect, is what Rossi´s attorney will call to question. Race Direction has already said that it not illegal to slow the pace, as Marc was allegedly doing through some curves. Data acquisition will determine whether this is true.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je za pričakovat, moštvo boš vedno branil. Interno so verjetno imeli kako zanimivo debato, javno pa ne serješ po lastnem moštvu. 

 

Lorenzo pa tega očitno ne razume.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, builder said:

navedel je samo dejstva, vse ostalo so ugibanja:whistle:

We believe that this pressure was a result of Rossi’s kick.

Kdo je zdaj 'vernik'? To, da oni 'verjamejo', ni dejstvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je verjeti v to, drugo je ugibati,pobje ne se blamirat, škodi ugledu, če ti pa kaj ni jasno, vprašaj pametnejšega od sebe, ti bom razložil, čeprav zaslepljenemu je malce težje razložit, sam ti povem, da se da, obstajajo metode:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, builder said:

eno je verjeti v to, drugo je ugibati,pobje ne se blamirat, škodi ugledu, če ti pa kaj ni jasno, vprašaj pametnejšega od sebe, ti bom razložil, čeprav zaslepljenemu je malce težje razložit, sam ti povem, da se da, obstajajo metode:D

:D za druge je simpl bit pametn, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakamoto pere perilo in brani malega, ki je z svojim svinjarjenjem po progi naredil toliko slabega ne samo Rossiju, predvsem svoljemu ugledu, ugledu Honde in njihovim sponzorjem. Dejstvo je da je svinjal okrog Rossija in izival padec. Padec za oba! MM je slab poraženec! Rossi bi moral ciljat višje in to z stopalom! Z svinjarji se dela svinjsko!! Kar se pa tiče brce pa je itak jasno, da se je mali prvi zapizdo v Rossija in glede na to, kako umazano ga je oviral, se nebi čudil, če ni sam stisnil zavore in hotel oba skeglat po tleh. Mali je umazanec in bo ostal do konca kariere!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

eno je verjeti v to, drugo je ugibati,pobje ne se blamirat, škodi ugledu, če ti pa kaj ni jasno, vprašaj pametnejšega od sebe, ti bom razložil, čeprav zaslepljenemu je malce težje razložit, sam ti povem, da se da, obstajajo metode:D

Imaš popolnoma prav. Tudi Rossi je v "prepričevanju" Markeza uporabil to "drugo metodo", ker drugo ni zaleglo.

Kruha in iger.....

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, orcus pravi:

Nakamoto pere perilo in brani malega, ki je z svojim svinjarjenjem po progi naredil toliko slabega ne samo Rossiju, predvsem svoljemu ugledu, ugledu Honde in njihovim sponzorjem. Dejstvo je da je svinjal okrog Rossija in izival padec. Padec za oba! MM je slab poraženec! Rossi bi moral ciljat višje in to z stopalom! Z svinjarji se dela svinjsko!! Kar se pa tiče brce pa je itak jasno, da se je mali prvi zapizdo v Rossija in glede na to, kako umazano ga je oviral, se nebi čudil, če ni sam stisnil zavore in hotel oba skeglat po tleh. Mali je umazanec in bo ostal do konca kariere!!

Rossi zate NI bil in NIKOLI ne bo kriv , karkoli se je,  oz se bo zgodilo na stezi ane?    Res razumno razmišljanje, nimaš kaj :?

Še slepemu in gluhemu lažje kakšno stvar dokažeš in razložiš, kot raznim fanboyem, vernikom.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, renyy pravi:

Rossi zate NI bil in NIKOLI ne bo kriv , karkoli se je,  oz se bo zgodilo na stezi ane?    Res razumno razmišljanje, nimaš kaj :?

Še slepemu in gluhemu lažje kakšno stvar dokažeš in razložiš, kot raznim fanboyem, vernikom.....

lp

kakor sem jaz videl ni bil kriv, mogoče zato ker se bori z JLo ne pa MM, sicer mi je pa vseeno, gledal sem in sem videl. Vse ostalo je zgodovina. MM me je oropal užitka zadnje borbe, pa neglede kdo zmaga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

kakor sem jaz videl ni bil kriv, mogoče zato ker se bori z JLo ne pa MM, sicer mi je pa vseeno, gledal sem in sem videl. Vse ostalo je zgodovina. MM me je oropal užitka zadnje borbe, pa neglede kdo zmaga.

tole si lepo povedal!

menim da bi boj med VR in JL v tistem trenutku potekal precej drugace oz. brez pretiranega prerivanja.

sem pa ze tolk cajta zagonu za to jebo po jutubih, kafanah in tlele da me skor ne boli kurac vec :) - faak, slis se k d sm ozdravel, kroh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

kakor sem jaz videl ni bil kriv, mogoče zato ker se bori z JLo ne pa MM, sicer mi je pa vseeno, gledal sem in sem videl. Vse ostalo je zgodovina. MM me je oropal užitka zadnje borbe, pa neglede kdo zmaga.

Se strinjam. NI kriv, da je sploh prišlo do tega incidenta. Ker če ne bi Marquez vozil tako kot je (nespametno), do tega incidenta ne bi prišlo.  KRIV pa je za to, kar je naredil, to pa vsi vemo kaj. Če tega ne bi naredil, bi se stvar drugače razpletla in ne bi štartal iz zadnjega mesta.  Je tako?

Me pa jezi, da se je marquez brezveze spopadal z rossijem, še posebno sedaj, ko se gre za vsako točko Rossiju in boj za prvaka. Tega še vedno ne razumem, kaj je razmišljal Marquez, a se je res šlo toliko za njegov EGO ali kaj?  Ali mu ne privošči 10. naslova, pa njegov idol naj bi mu bil?  To bo večno vprašanje, ki ga ve SAMO ON. Vse ostalo so špekulacije.  To o podkupovanju in da bi pomagal Lorenzotu, dvomim da je bilo to v igri.  Bi bilo veliko bolj zanimivo videt, da se rossi in lorenzo udarita med sabo. Marquez nam je tukaj veliko užitkov ukradel, to definitivno drži.   Ampak zdej je kar je, sprijaznat se moramo s tem, da bomo gledali zadnjo dirko, kakršna pač bo. Čeprav mislim, da bo rossi v parih krogih prišel med prvih 6, potem pa.......

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"In addition, after Marc crashed and Valentino had an open track in front of him, his lap times were no faster then during the battle with Marc."

 

Tole pove vse... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!